Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

@smoo Pamiętasz jakieś tipy na początek Risen 3? Nie chodzi o to, że trudno (chociaż jakiś początkowy podział expa możesz podrzucić), ale od początku ma się dostęp do każdej wyspy i trochę mnie to przytłacza, nie wiem od której wyspy zacząć i przez to nie mogę się zebrać do tej gry. Gdzie najlepiej rozpocząć fabułę?

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, krzysiek923 napisał:

@smoo Pamiętasz jakieś tipy na początek Risen 3? Nie chodzi o to, że trudno (chociaż jakiś początkowy podział expa możesz podrzucić), ale od początku ma się dostęp do każdej wyspy i trochę mnie to przytłacza, nie wiem od której wyspy zacząć i przez to nie mogę się zebrać do tej gry. Gdzie najlepiej rozpocząć fabułę?

 

Ja zacząłem od Taranis, potem Tacarigua. Geenralnie szedłem tam gdzie wydawało mi się najciekawiej. Chciałem jak najszybciej znaleźć Patty, żeby dostać jakieś odpowiedzi o co tu w ogóle chodzi i kim jestem.

 

Generalnie jak to w grach od Piranii bywa, początki są trudne i gra się tak długo aż trafi się na quest lub obszar wykraczający ponad nasze siły. Wtedy najlepiej udać się w nowe miejsce lub takie które kilka godzin wcześniej było za trudne. Tak wygląda progres w ich grach i za to je uwielbiam :).

 

Ostatecznie nie ma znaczenia gdzie pójdziesz, bo żeby pchnąć główny wątek do przodu gra rzuci Ciebie w każde ważne miejsce.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jak do tej pory ich gry na premierę miały zawsze jakieś problemy techniczne, więc osobiście nie brałbym day 1.

 

Ale to pewnie dlatego, że Elex najmniej mi się podobał z ich gier, takiego prawilnego Gothica czy Risena pewnie bym rozważał na premierę. Tak więc sam musisz sobie odpowiedzieć na to pytanie.

 

 

Odnośnik do komentarza

Premiera tuż za rogiem. Hajpik rośnie z dnia na dzień...

21 godzin temu, krzysiek923 napisał:

Gracie na premierę, czy czekacie na promkę, albo aż połatają? Kurczę, no chciałbym grać od razu, bo wiadomo, że ma to swój urok, ale z drugiej strony bugów pewnie będzie sporo, no i może nie warto psuć sobie odbiór jakimiś większymi niedoróbkami? :/

 

No, w jedynce była na początku masakra. Klatki spadały do... zera nawet. Ale na premierę trzeba brać. Ja tak zrobię. (Jakiś tydzień od premiery, bo nie będzie mnie parę dni w domu).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...