Skocz do zawartości

FIFA 22


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zassałem Fifę 22 z Plusa (pierwszy moja FIFA od 15 :)) 

 

Kilka kwestia, moze ktoś pomoze:

 

1. W tym Volta da się grać przeciwko komuś z neta sterując cała drużyna a nie tylko jednym graczem? 

2. Te tryby 3vs3, 3vs3 bez bramakrza realnymi drużynami to rozumiem że tylko z komputerem albo z kimś na kanapie nie da się online? 

3. Te tryby Arcade w Volta aktywne tylko w weekend? 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Od dawna mnie zastanawia, dlaczego ta murawa wygląda właśnie tak. To pierwsza rzecz, która mimowolnie uderza w twarz podczas pierwszego kontaktu z ostatnimi grami serii. To nie tylko w tej odsłonie. Prosta, rozmemłana bitmapa. Przecież to tekstura jak każda inna, w czym problem? Do głowy przychodzi mi tylko Frostbite, bo nie wiem co innego... Ograniczeń sprzętowych nikt mi nie wmówi. FIFA 18 wyglądała znośnie i też była na Frostbite, ale może to była kwestia kolorków i kontrastu, a nie faktycznej jakości murawy, musiałbym sobie odpalić i przypomnieć.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jaką FIFA jest grą jakościowo każdy wie, ale jednak jest fchuy popularna. No i nagle EA zamierza się odciąć od licencji na nazwę FIFA. Do tej pory wszystko spoko. Ale wtedy okazuje się, że zmieniają nazwę serii na EA SPORTS FC. xd Czy tam pracują aż tak niekreatywni debile, to jest ich szczyt możliwości? W sumie patrząc na jakość samej gry może i tak, ale pewnie tutaj na forum padłoby kilka lepszych nazw wymyślonych w 5 minut. Ta nazwa jest tak odpustowa, że teraz idealnie będzie się zgrywać z jakością samej gry.

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.06.2022 o 13:43, krzysiek923 napisał:

Jaką FIFA jest grą jakościowo każdy wie, ale jednak jest fchuy popularna. No i nagle EA zamierza się odciąć od licencji na nazwę FIFA. Do tej pory wszystko spoko. Ale wtedy okazuje się, że zmieniają nazwę serii na EA SPORTS FC. xd Czy tam pracują aż tak niekreatywni debile, to jest ich szczyt możliwości? W sumie patrząc na jakość samej gry może i tak, ale pewnie tutaj na forum padłoby kilka lepszych nazw wymyślonych w 5 minut. Ta nazwa jest tak odpustowa, że teraz idealnie będzie się zgrywać z jakością samej gry.

jakie to ma znaczenie, skoro w trybach które mają największą popularność nie liczą się realne rozgrywki, realne drużyny, tylko realni piłkarze i ich karty, ludzie nadal będą grać w ten hazard nawet się to będzie nazywało EA Crash Bandicoot Sport Turismo. W najbliższych latach czeka nas zapewne 4-5 gier piłkonożno podobnych które będą sobie nawzajem wydzierać pojedynczych piłkarzy na licencji

Edytowane przez ścierpła mi noga
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

23 czerwca FIFA 22 w EA Play.

 

https://news.xbox.com/en-us/2022/06/14/get-on-the-pitch-soon-with-ea-play/

 

Może w związku z tym, dostępnością w PS Plus oraz rozgrywka cross platformową znaleźli by się chętni na jakiś turniej w FIFĘ? Mógłbym ogarnąć nawet jakieś małe nagrody w postaci kodów na Plusa albo Golda. 

Edytowane przez A_Bogush
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...