Skocz do zawartości

FIFA 22


Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, krzysiek923 napisał:

Jesssu, jaka ta gra jest kasztaniasta xD Już nawet nie będę pisać o rozgrywce, szkoda czasu na takie elaboraty, ale kurwa, ta grafika na Series X :yao: Oni celowo robią tak marną oprawę, w tym tak marne tekstury murawy, niegodne nawet poprzedniej generacji... FIFA 15/16 na Ignite to next-gen przy tym czymś. Tylko dlaczego?

Bo sprzedaż i ten tryb hazardowy, który spie&dolił większość gier utwierdza ich w przekonaniu, że jest spoko

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Moldar napisał:

Lepiej mi się gra niż w 21. Jakoś tak wolniej się wydaje, piłka jakby cięższa, generalnie na plus i może nawet kupię.

Mam podobne wrazenia. I faktycznie sporo nowych animacji. 
 

Zobaczymy czy za miesiac nie zmienia wszystkiego patchem, zeby w fucie mozna bylo klepac bez patrzenia. 

Odnośnik do komentarza

Rok rocznie się nabierałem, trial na xboxie tylko potwierdził moje przypuszczenia

Trochę nowych animacji, nowy komentarz i składy, dokładnie ten sam rak online.

Pierwsza fifa którą odpuszczam na premierę, 279 zł za takiego gniota?

Za miesiąc będzie kosztować 150 zł, wtedy można przemyśleć

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.