Skocz do zawartości

FIFA 22


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Absolem napisał:

Ogólne wrażenie z gry zdecydowanie lepsze niż w przypadku 21. Trial na xboxie jest chyba bez ulepszenia do xsx. 

Jest z ulepszeniem. 

 

Pograłem trochę no i to jest praktycznie to samo co rok temu. Gra się przyjemniej, ale to wszystko. Murawa porażka, grafika ciut podrasowana, ale pierwsza myśl " ooo fifa 21 ". No, ale tego się przecież można było spodziewać. Dopóki nie zmienią silnika, doputy będzie zawsze to samo. Strzały, podania, fizyka piłka to jest porażka. No, ale tak jak piszę człowiek wiedział. No, ale kurde. Żeby nawet murawy dobrej nie zrobić ?XD

Hyper Scam. Zaorać.

Odnośnik do komentarza

no graficznie po prostu slabo wyglada, ale niby jest to wersja X|S.

11 godzin temu, Moldar napisał:

Lepiej mi się gra niż w 21. Jakoś tak wolniej się wydaje, piłka jakby cięższa, generalnie na plus i może nawet kupię.

No do pierwszych aktualizacja, gdzie tempo rozgrywki wywrócą do góry nogami ^^

Odnośnik do komentarza

Cały rok grałem w FIFę 21 na PC, nawet przez chwilę nie grałem w 21 na XSX/PS5. No i odpalam tą 22 na XSX, a po chwili WTF - chyba nie tak wyglądają wielkie zmiany. Gdyby nie czytanie o tych wszystkich nowościach, na pierwszy rzut oka widziałbym tylko lekką kosmetykę. Nawet ten "największy update animacji w historii" brzmi jak jakaś ściema, bo pamiętam, jakie wrażenie zrobiły na mnie niektóre części w przeszłości. To cały czas ta sama Frostebite'owa FIFA. I nie, nie jestem totalnym amatorem gierek o piłce.

Odnośnik do komentarza

Pograłem w to trochę i nie zobaczyłem nic, co by mnie przekonało by wydać na to pełną kwotę. Najlepszą odsłoną która dała mi najwięcej frajdy w trybie sezony to 09, grało mi się wtedy przyjemnie, wręcz nałogowo grywałem w Fifę. W międzyczasie fajną odsłoną była też 11'tka albo 12'tka, już teraz przyznam szczerze nie pamiętam, ale wtedy było widać wyraźny progres graficzny i gameplay był zupełnie inny. Tutaj nie czuję większych zmian względem 21, na początku myślałem że jest trochę wolniejsza, ale wystarczyło że ja i przeciwnik przetawiliśmy styl gry na ofensywny i wpadło łącznie 15 bramek :D Wszystko praktycznie takie samo. Graficznie również jest po prostu przeciętnie. Już nie pamiętam kiedy grając w jakąś odsłonę online trafiłem na deszcz. Sorry, EA, nie tym razem. 

Odnośnik do komentarza

Ja sobie jeszcze pykam ze dwa meczyki wieczorem offline i im słabsza liga czy zespół to gra wygląda ciekawiej. Wybiorę Real, Man, czy PSG to szybki pinpong. Grałem sobie wczoraj Porto przykładowo i tak mi się dobrze grało, fajnie taktycznie, że o mały włos gry nie kupiłem. Może faktycznie trzaby tak grać tylko, albo stworzyć ten zespół w karierze i jechać od najniższej ligi. Hmmm

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.09.2021 o 18:32, Aleks napisał:

Podobnie jak w edycji 21 (wersja Xbox) tu też nie mogę ustawić różnych konfiguracji padów. Drugi kontroler zawsze wraca do klasycznych ustawień. Przecie to jakieś nieporozumienie i dyskwalifikacja w aspekcie kanapowego grania. Porażka!

 

Może ktoś to ogarnie - ja nie potrafie.

 

Na iksbonie podobno pomagało stworzenie nowego profilu.

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, krupek napisał:

Na iksbonie podobno pomagało stworzenie nowego profilu.

Utworzyłem profil w grze, przypisałem do niego ustawienia pada - 'własne a'. Do czasu rozpoczęcia meczu ok, start spotkania = powrót do 'klasyczne'. 

 

Nie gram w te sezonowe gry. Jeden NBA na dziesięć lat, FIFA/PES kilka razy w roku - kanapowy multiplayer. Człowiek teraz niech kupi, za 3,5 bomby, Fifę - i nie działa podstawowa, banalna funkcjonalność. 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, sprite napisał:

No, a najlepsze jest to że w starych częściach to działało xd

:facepalm:

Biorąc pod uwagę kondycję PESa, po cichu liczyłem na tą Fifę. Zapowiedzi -  nowa generacja, myślę może będzie delikatny powiew świeżości. Podkreślam - delikatny. A tu dalej czuć zgniłe jajo...

 

Z tego co wiem ten problem ze zmianą sterowania dla padów na PlayStation nie występuje. W poprzedniej edycji na PS4 działało to normalnie. 

Odnośnik do komentarza

Kurde podoba mi się, gra się jak dla mnie całkowicie inaczej niż w 21, te animacje coś tam faktycznie widać i imo zmieniło to odbiór gry. Gram i tak głównie karierę i tutaj samo ai jakby znacznie lepsze i daje mocno w kość. Zmian wydaje się i czuć ich sporo, no ale pytanie czy nie skopią tego jakimiś łatkami.

Szkoda ino, że karne do bani, wolałbym jakieś klasyczne, ot kierunek i siła, zamiast tego precyzyjnego celowania gałką.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Moldar napisał:

Kurde podoba mi się, gra się jak dla mnie całkowicie inaczej niż w 21, te animacje coś tam faktycznie widać i imo zmieniło to odbiór gry. Gram i tak głównie karierę i tutaj samo ai jakby znacznie lepsze i daje mocno w kość. Zmian wydaje się i czuć ich sporo, no ale pytanie czy nie skopią tego jakimiś łatkami.

Szkoda ino, że karne do bani, wolałbym jakieś klasyczne, ot kierunek i siła, zamiast tego precyzyjnego celowania gałką.

Poczekaj do piątku i patcha day  one. Zobaczysz opinie, ale już teraz trzeba się nastawić że zmienią, bo multum ludzi płacze, że za wolno, za triki nie działają, że bramkarze to cyborgi. Wywrócą pewnie rozgrywkę do góry  nogami,o ile to możliwe. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.09.2021 o 12:04, Aleks napisał:

Będę miał okazję to jeszcze tak spróbuję. Ale z tego co pamiętam w edycji 21 też nie pomagało. 

 

W dniu 25.09.2021 o 13:29, krupek napisał:

Tak, chodzi o profil w konsoli. W Fifę 21 gralem raz u bratanka i też byłem zdziwiony tymi ustawieniami, potem szukałem w necie jak to rozwiązać i natknąłem się na takie rozwiązanie, ale nie miałem kiedy sprawdzi i zapomniałem.

 

https://answers.ea.com/t5/Inne-gry-z-serii-FIFA/Problem-ze-zmiana-sterowania-podczas-gry-ze-znajomym-Xbox-One/td-p/6585368

 

Tutaj wątek o tym, ktoś sprawdził w edycji 21 i działało. 

Jak ma ktoś możliwość to proszę o sprawdzenie w wersji 22.

 

Swoją drogą, po pierwszych wrażeniach w temacie, opinie trochę rozbieżne. Jedni piszą, że kibel, inni się zachwycają xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...