Skocz do zawartości

FIFA 22


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, krupek napisał:

 

 

https://answers.ea.com/t5/Inne-gry-z-serii-FIFA/Problem-ze-zmiana-sterowania-podczas-gry-ze-znajomym-Xbox-One/td-p/6585368

 

Tutaj wątek o tym, ktoś sprawdził w edycji 21 i działało. 

Jak ma ktoś możliwość to proszę o sprawdzenie w wersji 22.

 

Swoją drogą, po pierwszych wrażeniach w temacie, opinie trochę rozbieżne. Jedni piszą, że kibel, inni się zachwycają xd

Może zależy od tego na której generacji grasz. Generacja ps4 I xo to pewnie znowu kotlet.

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę w multi. Nie powiem, fajnie się to gra ze względu na spowolnienie rozgrywki i nacisk na bardziej strategiczne podejście do bronienia i budowania ataku. Ponadto podoba mi się nowa kamera i ilość nowych animacji. 

 

Zastanawiam się natomiast, jak to możliwe, że nowsza odsłona prezentuje się graficznie gorzej od poprzedniej? Coś tutaj poszło nie tak. 

 

Poza tym multi to rak. Na 30 meczy, które rozegrałem Arsenalem (4,5 gwiazdki), jakieś 28 razy trafiłem na PSG, no kurwa dramat. W pewnym momencie, to już wolałem wychodzić z gry niż grać znowu przeciwko Mesriemu i Dupape. Ale w sumie to już powoli znajduję patent na tych dzbanów - Ultra defensywny, utrzymywanie się przy piłce, co powoduje frustrację oponenta i jeb konterka. 

Edytowane przez ginn
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
3 hours ago, Donatello1991 said:

Czy gra już jest szybsza czy to tylko takie moje wrażenie? Bo wydaje mi się, że już coś namieszali.

Mam identyczne wrażenie,gra była pesowa na początku ale po pierwszej aktualizacji wiadomo do kogo jest skierowana ta gra XD

 

Odnośnik do komentarza

wcale nie grało się świetnie, osoby które widzą w tej odsłonie progres to chyba mają termin na zdjęcie zaćmy na NFZ zbyt odległy. Jedyna różnica w porównaniu do poprzednich odsłon to zabetonowanie sam na sam. Ale minęło kilkadziesiąt spotkań i większość społeczności grającej online już wie gdzie się ustawiać, żeby zdobywać bramki, a te są jeszcze bardziej schematyczne. Rozegrałem 50 spotkań, jest ociupinkę tylko lepiej niż w 2021 roku, ale nadal jest bardzo kiepsko. Wyniki już są po 3-3, 5-3, jak ci się włączy handicap na odbiór piłki to typa gnoisz 45 minut, jak ci się wyłączy to nie podasz, nie odbierzesz i liczysz na bloki piłki z dupy. Strzelanie bramek finezyjnym za każdym razem z tej samej kępki trawy, czy teraz te z boku pola karnego są tak ciulate, że głowa mała. 

Odnośnik do komentarza

Wiem, że jestem dinozaurem wśród dinozaurów, ale jeśli chodzi o grę offline vs CPU to krindż jak nie wiem, większość strzałów sprzed pola karnego, oddanych w mgnieniu oka, z marnej pozycji to gol. No dosłownie czasami to się dzieje tak szybko, że nie zdążysz zauważyć co się dzieje, nie mówiąc o reakcji na taki strzał.

Edytowane przez krzysiek923
Odnośnik do komentarza

ja bym nawet wolał grać offline, jakąś karierę pyknąć, bo jestem kościami przodków dinozaurów znalezionymi przez dinozaury, ale w ten szmelc to już w ogóle nie da się grać. Co roku sprawdzam sobie jedną rzecz w karierze czy coś pozmieniali, kupuję tego samego zawodnika do Legii i od 10 lat negocjacje z nim wyglądają tak samo, podobnie jak jego rozwój w klubie. 

Odnośnik do komentarza

Kariera w Fifie XD 

W 90% meczów, bot strzela bramkę przy pierwszej możliwej akcji. Czasem  gdy uda się wyjść na 2-0 w końcówce dostaje mega boosta i 2 brameczki pyka. Kur*a nawet do singla musieli wsadzić ten handicap. Dobrze, że mogłem przetestować ten półprodukt przez 10h i po kilku wywalić z dysku :)

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Kosmos napisał:

Czasem  gdy uda się wyjść na 2-0 w końcówce dostaje mega boosta i 2 brameczki pyka. Kur*a nawet do singla musieli wsadzić ten handicap.

No bez kitu, to widać jak na dłoni. Jak w jednym meczu z 2:0 zrobiło się pod koniec 2:3, bo 3 akcje i 3 gole, a w kolejnym z 2:0 zrobiło się 2:2 to wyłączyłem to żeby się nie wkurwiać. Nikt mi nie wmówi, że w tej grze nie ma takiego mechanizmu, a oni oficjalnie się wypierają, co tylko potęguje irytację.

Odnośnik do komentarza

Ta gra( mówię o offline) faktycznie przez dwa tygodnie wygląda na wolniejszą, teraz wróciło napie.... choć i tak uważam, że jest progres w stosunku do zeszłorocznej edycji.

Ogólnie byłoby całkiem przyjemnie ale ciężko jest wygrać mecz do 0. Jak nie strzelił minimum dwóch bramek to albo zremisujesz albo przegrasz. Gram kariere Ajaxem mam 26 kolejkę i tylko dwa mecze zagrane za 0 z tyłu.

Komp zawsze coś wciśnie nawet jak przegrywa 4:0 to w końcówce tak gniecie jakby wchodził na dwa poziomy wyżej.

Jednak konkludując jestem zadowolony z gry bo wygląda to lepiej niż edycja 21. Na początku grałem PSG to miałem raczej negatywne wrażenie, ale przy Ajaxie gdzie Ci zawodnicy jeszcze nie są tacy mocni gra się lepiej.

Wszystkie bolączki wychodzą przy starciach gigantów.

Gram na PS5.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Co wy dalej z tą fifą, naprawdę nie szkoda Wam czasu na ten korpo wysryw?

Są dwie metody obrony: 

1. Zaprzestanie grania, wyjebanie tego gówna z dysku i oszczędzenie sobie nerwów;

2. Skill do obrony zapewne jest w ukochanym sklepiku EA. Zatem wydaj swoje realne pieniążki na zakup legendarnej karty odblokowującej obronę w tej "grze"

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.