Skocz do zawartości

FIFA 22


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, SebaSan1981 napisał:

Dżizas.. kolejne goovno od tych korpo cwaniaków żerujących na fucie i naiwności graczy kupujących rok w rok tą samą grę. Zacieram ręce aby znów się ponabijać z tego biznesu i ludzi w nim uczestniczących. A co!

Prawie jak autor tematu na forumowiczach na ps5 :D

 

A tak w temacie to znów jakieś update do Frostbite i nowe skiny = 349 zł

Odnośnik do komentarza

No ja odpuściłem sobie rok temu, więc chcąc nie chcąc wypada mi kupić.

Te barany mogliby sprzedać licencje, bo oni nawet nie wiedzą chyba co robią już. FIFA20 w trybie kariery to jest jedna wielka komedia, a jak pojawiały się patche to większość rzeczy psuły niż naprawiały. 

Najgorsze jest to, że niema alternatywy i jest się skazanym na to gówno. 

Wiadomo PES, ale brak licencji to dla mnie za dużo.

Odnośnik do komentarza

Podobno Szpakowski nie będzie już w obsadzie nowej FIFY. Jego miejsce ma zająć Tomasz Smokowski (jest to w sumie dość łatwe do ogarnięcia, bo od dawna współpracuje z EA), a obok niego nadal Jacek Laskowski. Trochę to dziwne połączenie, bo jednak panowie za sobą nie przepadają (z czasów pracy w C+). 

 

Osobiście bardzo chętnie usłyszałbym Mateusza Borka w roli komentatora. Taki duecik z Kazimierzem Węgrzynem to mógłby być top ;) 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, lukas_k96 napisał:

Podobno Szpakowski nie będzie już w obsadzie nowej FIFY. Jego miejsce ma zająć Tomasz Smokowski (jest to w sumie dość łatwe do ogarnięcia, bo od dawna współpracuje z EA), a obok niego nadal Jacek Laskowski. Trochę to dziwne połączenie, bo jednak panowie za sobą nie przepadają (z czasów pracy w C+). 

 

Osobiście bardzo chętnie usłyszałbym Mateusza Borka w roli komentatora. Taki duecik z Kazimierzem Węgrzynem to mógłby być top ;) 

jak lubię Borka, tak jego charczenie razem z Węgrzynem to było coś co mnie najbardziej na tym Euro wymęczyło. Borek słabo wypadł w roli komentatora w grze, widać nie potrafi zagrać komentatora nie widząc meczu.

 

Co do samej fify, szykuje się ogromne krapiszcze, obawiam się, że PES też będzie szorował dno w tym roku

Edytowane przez ścierpła mi noga
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, ścierpła mi noga napisał:

jak lubię Borka, tak jego charczenie razem z Węgrzynem to było coś co mnie najbardziej na tym Euro wymęczyło. 

 

 

No ja mam podobnie. Bardzo lubię komentarz Borka ale tym razem z Węgrzynem trochę przesadzili z ilością podniet, basów i krzyków.

Ciężko momentami się oglądało mecz z tym ich komentarzem.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, bartiz napisał:

To znowu ta część nie będzie na nowym silniku? Miał być chyba unreal engine

w PES ma być unreal, ale teraz po wrzuceniu beta testów online, jest milion teorii spiskowych, czym nowy PES ma być. 

 

Komentarz Smokowskiego ma być na tekstach Szpakowskiego plus kilka dogrywek, więc będzie tragikomedia prawdopodobnie

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, bartiz napisał:

To znowu ta część nie będzie na nowym silniku? Miał być chyba unreal engine

Będzie podobno na nowym silniku ... Frost ileś tam, czyli nic się nie zmieni. Dalej te same problemy, wylewy itp itd. Żeby chociaż online dobrze działał, ale huja, w Szwecji grają na pingu 10, a my różnie jeden ma 20 a drugi ponad 40. Ten rzeczony Szwed będzie do każdej piłki szybszy, wszystko będzie mu spadać pod nogi.

 

Pewnie kupię, ale czy będę grał regularnie nie wiem, coraz bardziej mi się nie chce z uwagi na online. Bo offline w to gówno nie da się grać.

 

Konkurencja ma za 2 tygodnie pokaż swojego dziecka, strach się bać co za powtórka stworzyli.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...