Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, NemoKOF napisał:

Czemu bug? Po tyle chodzą. 


W tej cenie po tyle chodzą wersje 1TB w większości sklepów(tak samo patrząc na ceny w $), stąd wygląda to trochę na price buga.

EDIT:
Przykładowa cena netto z hurtowni:

j47xzow.png

Edytowane przez jar3czek
Odnośnik do komentarza

Jakoś się nie interesowałem tym, bo nie było po co. Skąd się biorą Decki w tej wersji resell? Czy jest w EU dostępna jakaś usługa resellu starego Decka LCD i podmianki na nową wersję OLED? Wydaje się to super opcją dla ludzi ceniących czas, albo zwyczajnie nie chcących się bawić w OLX :). wraz z migracją itp. Skoro i tak Valve ma opcje "restaurowania" wydaje się to stracony potencjał:).

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Jakoś się nie interesowałem tym, bo nie było po co. Skąd się biorą Decki w tej wersji resell? Czy jest w EU dostępna jakaś usługa resellu starego Decka LCD i podmianki na nową wersję OLED? Wydaje się to super opcją dla ludzi ceniących czas, albo zwyczajnie nie chcących się bawić w OLX :). wraz z migracją itp. Skoro i tak Valve ma opcje "restaurowania" wydaje się to stracony potencjał:).

Np ode mnie. Wysłałem im RMA zepsutego i odesłali mi kompletnie nową zapakowaną jednostkę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurde no fajne te zmiany. Jest odrobinę lżejszy, pomiary wifi miażdżą wersje lcd. Ciekawe czy ogarnęli problemy z rozłączaniem. Chyba poczekam aż normalni użytkownicy potwierdzą, że wszystko jest git. W sumie głupio przeskakiwać już na nowy model, kiedy mój dopiero co w tym roku przeszedł rewizję i ma raptem kilka miesięcy.

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Daffy napisał:

Bo? Xddddd

 

Nie czytałeś w temacie Steam Decka jak zaledwie kilka mscy po premierze nowe egzemplarze miały już drobne poprawki typu inny cichszy wentylatorek, inna powłoka, inaczej reagujące przyciski.

 

Przecież nawet sami wrzucaliście te filmiki porównawcze do tego tematu.

Edytowane przez GearsUp
  • beka z typa 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Jaki to jest aparat, jak Deck nie miał oleda to ciągle o tym pisał, jak wychodził Switch oled to ciągle wrzucał jakieś z dupy posty że nie ma opcji na wypalanie się, a teraz jak wychodzi Deck oled to pierdzi, że pierwsze sztuki na pewno będą wadliwe :kekw: Dobrze, że to user z ujemną reputacją, bo jeszcze ktoś by go posłuchał

  • Plusik 5
  • Lubię! 1
  • Haha 1
  • This 2
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, GearsUp napisał:

 

Nie czytałeś w temacie Steam Decka jak zaledwie kilka mscy po premierze nowe egzemplarze miały już drobne poprawki typu inny cichszy wentylatorek, inna powłoka, inaczej reagujące przyciski.

 

Przecież nawet sami wrzucaliście te filmiki porównawcze do tego tematu.

Jakie przyciski xd 

Jaka powłoka xd

A wentylatory od premiery były dwa, głośniejszy i cichszy, trzeba było mieć szczęście do modelu

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Bzduras napisał:

Jaki to jest aparat, jak Deck nie miał oleda to ciągle o tym pisał, jak wychodził Switch oled to ciągle wrzucał jakieś z dupy posty że nie ma opcji na wypalanie się, a teraz jak wychodzi Deck oled to pierdzi, że pierwsze sztuki na pewno będą wadliwe :kekw: Dobrze, że to user z ujemną reputacją, bo jeszcze ktoś by go posłuchał

 

Nie o to w tym wszystkim chodzi, nie dorabiaj narracji.

 

Sam posiadam 2x Decki, premierowego i takiego zakupionego po pierwszych 6mscach więc wiem co piszę w przeciwieństwie do osób opierających się na przypuszczeniach. :)

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Moldar napisał:

No tylko to trochę inna sytuacja.

 

?

 

 

Są zmiany? Są.

 

 

Ja je widzę na własne oczy bo posiadam oba sprzęty. Premierowy i z Q3.

 

 

 

 

2 godziny temu, GearsUp napisał:

Ja nauczony doświadczeniem z pierwszym rzutem decków to na pewno nie brałbym premierowych sztuk.

 

Tak więc to co napisałem to najprawdziwsza prawda :) Można naginać rzeczywistość i się z nią nie zgadzać jak wielki gBór ale prawda jest jedna :)

Edytowane przez GearsUp
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...