Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Czoperrr napisał:

U mnie na GLS nadal pisze, że numer nadany ale paczka nieodebrana przez kuriera. Zamówione też w czwartek. 

Maila z potwierdzeniem zamówienia mam z godziną 19:24 i podobnie wisi mi, że paczka nieodebrana. Pewnie zobaczyli, że to Tlas który narzekał na pierwszy model to mu popuścili :CoolStoryBro:

Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, Dr.Czekolada said:

Maila z potwierdzeniem zamówienia mam z godziną 19:24 i podobnie wisi mi, że paczka nieodebrana. Pewnie zobaczyli, że to Tlas który narzekał na pierwszy model to mu popuścili :CoolStoryBro:

Może statusy mają nieteges, nie ma co się martwić tylko czekać spokojnie na paczkę, może nas kurierzy zaskoczą. 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Dr.Czekolada napisał:

Maila z potwierdzeniem zamówienia mam z godziną 19:24 i podobnie wisi mi, że paczka nieodebrana. Pewnie zobaczyli, że to Tlas który narzekał na pierwszy model to mu popuścili :CoolStoryBro:


Ja mam z 19:20 i nie mam nawet numeru trackingu, na Steam zamówienie ciągle wisi jako spakowane :/

Z tego co widzę to część osób z PL z późniejszych godzin dostała już paczkę/kurier wiezie, więc nie idzie to w 100% według dokładnego czasu zamówienia.

Odnośnik do komentarza

Ja miałem nie kupować, ale potem się upiłem i jakoś tak się klikło. Zamówienie 23:30, od poniedziałku wisi, że spakowane. Nadal mam troszkę nadzieję, że będzie w piątek, ale jak dojdzie w przyszłym tygodniu (10 dni roboczych wypada w czwartek za tydzień) to i tak będzie super przecież.

 

Skoro to jest wszystko popakowane i tylko czeka na kuriera, to może ograniczeniem jest przepustowość GLS, czy kogo oni nie używają do wysyłki, a nie ilość wyprodukowanych Decków? Skoro wysyłka jest za darmo, Valve pewnie chce ograniczyć jej koszty, a firma wysyłkowa pewnie by chciała więcej (dużo więcej?) za rzucenie wszystkiego innego i dostarczanie tylko Decków.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, rafanus2 napisał:

A może byście podpowiedzieli, bo od kilku lat zamawiam wszystko do paczkomatu, albo punktu odbioru. Da się jakoś dogadać z kurierem (albo z infolinią GLS), żeby zostawił ta paczkę w sortowni, tak żebym sam pojechał i ją odebrał? Bo w ciągu dnia jestem w pracy, a oni dostarczają chyba 8-16.

 

Możesz sobie przekierować do punktu, z chwilą nadania paczki dostaniesz takiego maila:

 

 

IMG_6954.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, rafanus2 napisał:

A może byście podpowiedzieli, bo od kilku lat zamawiam wszystko do paczkomatu, albo punktu odbioru. Da się jakoś dogadać z kurierem (albo z infolinią GLS), żeby zostawił ta paczkę w sortowni, tak żebym sam pojechał i ją odebrał? Bo w ciągu dnia jestem w pracy, a oni dostarczają chyba 8-16.

 

Jak zmienią ci status na wysłane to dostaniesz meila, w którym wybierzesz przekierowanie do wybranego punktu odbioru. 

Też z tego skorzystałem, żeby po pracy podjechać i odebrać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...