Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, rafanus2 napisał:

Ja wcale nie mówię, że nie (sam mam zamiar pograć w Days Gone czy Eldena). Nawiązywałem do porównania na górze, że ekran gdzieś jest ciemniejszy/jaśniejszy, coś jest rozmazane itd., to jest za tani sprzęt, żeby wymagać od niego jakiejś niesamowitej "dokładności".

 

Pomyśl o tym w ten sposób, że dokładnie nie sprawdzając nowego sprzętu nie będziesz wiedział (a przynajmniej nie od razu) czy ma jakąś ukrytą wadę i nie trzeba go odsyłać. Dokładne analizy zawsze na propsie, niczemu nie szkodzą.

 

 

Z pozytywnych not, ktoś odnotował, że u niego na SD nie występuje efekt zieleni przy ściemnianiu się ekranu (mój Switch tego nie ma ale wiem, że ten problem występuje).

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Każdy switch to ma, mniej lub bardziej ale każdy xddd puść sobie np inside i baw się suwakiem jasności gdzieś w połowie skali. To że tego nie zauważasz lub wypierasz to nie znaczy że tego nie masz

18 minut temu, rafanus2 napisał:

 

 

Ja wcale nie mówię, że nie (sam mam zamiar pograć w Days Gone czy Eldena). Nawiązywałem do porównania na górze, że ekran gdzieś jest ciemniejszy/jaśniejszy, coś jest rozmazane itd., to jest za tani sprzęt, żeby wymagać od niego jakiejś niesamowitej "dokładności".

 

 

 

Days gone czy elden cudownie chodzą na tym sprzęcie. Oba prezentują się i chodzą lepiej niż na vanilla PS4.

Odnośnik do komentarza

Po 2h testowania stwierdzam że sprzęt jest na tyle kozacki, że idealnie wypełni mi okres pomiędzy switchem, a switchem 2. Do tego stopnia, że mój switch OLED leci na sprzedaż, a ja sobie przez rok czy tam ile będę pykał na Decku.


Niby to jest tylko inny ekran względem pierwowzoru, ale odczucia mam takie że z budżetowego sprzętu przechodzi się na coś premium.

 

Zaczynamy GRAŃSKO

 

IMG_6966.jpeg

Edytowane przez tlas
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O, w RE3 Remake od razu przy odpaleniu gry zapytało czy chcę włączyć HDR. 
 

Oczywiście, że tak B)

4 godziny temu, MatekDM napisał:

 

Dawaj znać jak ten BG3 i Tetris i ogólnie, jak wrażenia z użytkowania + czy 90 Hz ekran sporo zmienia (bo, ze OLED sam w sobie dużo zmienia, to akurat nie ma wątpliwości). 


odpalilem RE3 z HDR w 90fpsach i zdecydowanie zarówno HDR jak i 90hz robią wrażenie w chuj

 

 

IMG_6974.jpeg

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
55 minut temu, maciucha napisał:

Chłopaki file manager w trybie desktop coś nawala i przy próbie skopiowania jakiegokolwiek pliku z dysku się wiesza i po chwili zamyka. Jest jakiś sposób żeby np. z gaming mode skopiować .iso z dysku do folderu z romami?

To jest właśnie ten świat i ten język, którego konsolowcy unikają jak ognia :dafuq:

  • Haha 4
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Daffy napisał:

Ty masz pierwszy kontakt z deckiem czy przesiadasz się że starego? 

 

Btw mój już w drodze ale planowany termin dostarczenia poniedziałek, oby jakimś cudem był w piątek 


cos tam poklikałem na LCD, ale mało

 

kurde no lipa ze opcja HDR nie wyświetla się w Tetrisie, w takim RE3 przy odpaleniu od razu wyświetla się komunikat czy chcemy odpalić HDR. może spatchuja. 

Edytowane przez tlas
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...