Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, tlas napisał:


cos tam poklikałem na LCD, ale mało

 

kurde no lipa ze opcja HDR nie wyświetla się w Tetrisie, w takim RE3 przy odpaleniu od razu wyświetla się komunikat czy chcemy odpalić HDR. może spatchuja. 

Spokojnie, szybko ogarniają update'y systemu. Ja siedzę na preview to co drugi dzień praktycznie mi się aktualizuje 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, rafanus2 napisał:

 

Śmieszne to jest jakieś xD jak Ty miałeś już odebrane przez kuriera, to ja miałem jeszcze spakowane. A teraz paczka jest do mnie w drodze od wczoraj od 21, a Twoja dalej stoi. Jaki oni mają system to nie mam pojęcia.

To nasze jadą tym samym transportem, skąd jesteś?

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, rafanus2 said:

 

Śmieszne to jest jakieś xD jak Ty miałeś już odebrane przez kuriera, to ja miałem jeszcze spakowane. A teraz paczka jest do mnie w drodze od wczoraj od 21, a Twoja dalej stoi. Jaki oni mają system to nie mam pojęcia.

Spoko, to samo miałem ostatnio z autem. Zamawiałem w lutym, dostałem w październiku, inni zamawiali w maju a dostali w czerwcu :kekw:

Odnośnik do komentarza
Teraz, Czoperrr napisał:

Spoko, to samo miałem ostatnio z autem. Zamawiałem w lutym, dostałem w październiku, inni zamawiali w maju a dostali w czerwcu :kekw:

A, czyli problem jest po twojej stronie. Pewnie jesteś jakiś niemiły albo coś i pod nosem bluzgałeś jak SD zamawiałeś i gaben cię ręcznie wrzucił na koniec kolejki.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, tlas napisał:

 

ale to chyba developer gry musi zrobić aktualizację gry, bo HDR z poziomu gry się odpala

Nie wiem jak jest dokładnie w tym przypadku, po 1,5 roku użytkowania decka wiem po prostu ze różne błędy są dość szybko naprawiane i albo softem, albo protonem albo dev ogarnia. I ten trzeci przypadek zdarzał się najrzadziej, dwa pierwsze bardzo często. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...