Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z bazarku lowcygier

5 minut temu, Soban napisał:

jestem pozytywnie zaskoczony jakoscia emulacji switcha, bo myslalem, ze bedzie gruz a tu w mario wonder se pykam w stabilnych 60fps, w 3d world i metroid dread tez solidny performance.

Zależy od gry, advance wars, spinoff bayo czy Mario rpg też chodzą solidnie, ale takie totk czy bayo3 już dropią, Metroid Remaster przy wchodzeniu do nowych obszarów też dropil niemiłosiernie

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, Daffy said:

Ja z bazarku lowcygier

Zależy od gry, advance wars, spinoff bayo czy Mario rpg też chodzą solidnie, ale takie totk czy bayo3 już dropią, Metroid Remaster przy wchodzeniu do nowych obszarów też dropil niemiłosiernie

Wczoraj grałem w BotW i działa bardzo spoko, ale lepiej w trybie handheld niż docked. W docked musiałem obniżyć rozdziałke poniżej 1x ale i tak wygląda znośnie. Działają wam gry ze Switcha normalnie z poziomu Steam? Pisałem wyżej, że mam czarny ekran albo błąd, a przez emulation station albo bezpośrednio w Yuzu działają. Mam problem tylko z grami ze SWitch, wszystkie inne działają normalnie z poziomu Steam.

Odnośnik do komentarza

mario wonder dropilo mocno, ale minuta w google i kolejna na wrzucenie patcha stabilizujacego przez ftp na decka naprawilo wszystko. Gdzies czytalem, ze dropy w emu switcha to nie wina bebechow decka, a problemow emu z zapychaniem pamieci podrecznej.

mi gry emulowane przez yuzu dzialaja normalnie z poziomu nakladki stemowej, dodalem je rom managerem z emu decka.

Odnośnik do komentarza
9 minutes ago, Soban said:

mario wonder dropilo mocno, ale minuta w google i kolejna na wrzucenie patcha stabilizujacego przez ftp na decka naprawilo wszystko. Gdzies czytalem, ze dropy w emu switcha to nie wina bebechow decka, a problemow emu z zapychaniem pamieci podrecznej.

mi gry emulowane przez yuzu dzialaja normalnie z poziomu nakladki stemowej, dodalem je rom managerem z emu decka.

Też tak dodawałem jak wszystkie inne gry i tylko Switch nie działa, ale to niewielki problem.

Odnośnik do komentarza
Just now, Daffy said:

Mi działa wszystko git, każdą grę mogę odpalać osobno. 

 

Czoperrr a masz zainstalowany yuzu i ryunx? Może te gry bezpośrednio z menu chcą się uruchomić przez emulator którego nie zainstalowałeś 

Najpierw Yuzu, potem oba, teraz znowu mam tylko Yuzu. Wywala mi błąd z Yuzu.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Czoperrr napisał:

Lepiej odpalić na Duckstation z podciągniętą grafą i retroachievements.

Chyba nie zrozumiales co napisalem. Wychodzi remaster, bedzie lepsza grafa i beda achievementy bez zabawy w emulacje. Cena lekko ponad 100 ale to 3 gierki wiec jak nic nie popsują to elegancko. Pytanie jak sterowanie.

 

https://store.steampowered.com/app/2478970/Tomb_Raider_IIII_Remastered/

 

Nie wydaje mi sie ze Duckstation az tyle podciaga te starocie. Tzn do tej pory nie widzialem az takiego skoku jakosci ;)

Odnośnik do komentarza

Wczoraj próbowałem odpalić Titanfall i nie szło przez game mode (ea nie chciało się odpalić), więc przeszedłem do pulpitu i tam jakoś się zalogowałem. Chciałem wrócić do trybu gm i ekran się zaciął, zaczęły po nim latać zielone kreski i musiałem dosyć długo przytrzymać przycisk włączenia/wyłączenia. Czy to normalne, że deck czasem się zacina przy przełączaniu trybów, albo czy częste przechodzenie do pulpitu jakoś szkodzi temu urządzeniu? 

Odnośnik do komentarza
8 minutes ago, rafanus2 said:

Wczoraj próbowałem odpalić Titanfall i nie szło przez game mode (ea nie chciało się odpalić), więc przeszedłem do pulpitu i tam jakoś się zalogowałem. Chciałem wrócić do trybu gm i ekran się zaciął, zaczęły po nim latać zielone kreski i musiałem dosyć długo przytrzymać przycisk włączenia/wyłączenia. Czy to normalne, że deck czasem się zacina przy przełączaniu trybów, albo czy częste przechodzenie do pulpitu jakoś szkodzi temu urządzeniu? 

Dzisiaj własnie po przejśćiu do trybu gaming cały ekran miałem w zielonych/żółtych pasach i musiałem zrobić hard reset.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...