Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Tak myślałem, ale mimo wszystko wolałem podpytać. Na YT też parę filmików obejrzałem i opcje, które ludzie sugerowali zmienić, ale w moim przypadku pogorszyło to tylko wydajność, aniżeli poprawiło. Muszę sprawdzić jeszcze reset ustawień z poziomu emudecka, bo przywróciłem kiedyś domyślne w samym pcsx2 i nie wiem, czy nie namieszało mi to za dużo.

 

Ale co by nie było, Emudeck to mimo wszystko chyba najwygodniejsza obecnie opcja powrotu do takich platform, jak PS2, i nie tylko.

Odnośnik do komentarza

Beta steam os 3.5.9 mocno redukuje stuttering w grach, sprawdzone na cyberpunk i star wars Fallen order i różnica bardzo znacząca. Jeszcze muszę Horizon Zero Down ściągnąć i pobiegac na biegunie w późniejszych obszarach mapki

 

Za to beta 3.5.10 ponoć coś psuje z decky loader więc już nie aktualizowalem i czekam aż ogarną (a zdaniem ekipy od decky piłka po stronie Valve)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wam też z każdym włączeniem zmienia wybór domyślnej pamięci? Zaznaczam w ustawieniach, że domyślnie ma być wewnętrzny HDD (pojawia się wtedy przy nim gwiazdka), po ponownym uruchomieniu zmienia mi na kartę microSD.

 

Tylko nie jestem do końca pewny czy to się dzieje przy włączeniu/wyłączeniu Decka, czy przy przejściu i powrocie z trybu Desktop. Bo wtedy też się chyba Deck restartuje.

Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem teraz dla pewności i u mnie pamięta wybór po wyłączeniu i restarcie.

 

Ja z kolei zapytam się czy ktoś ma jakaś polecajkę na kartę 1TB, bo  gry coraz większe wiec musze zrobić upgrade z mojego 512, a na Allegro połowa kart wygląda jak chińskie podróbki.  

 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, rafanus2 napisał:

Tak, zapisują się hasła do netflixa, Amazona, allegro itd. Ale konto google (w tym yt) ciągle wylogowuje. Używam Mozilli.

Dziwne, u mnie jest ok. Sprawdziłem, bo właśnie wymieniłem ten dysk (i od razu pastę jak już miałem rozebranego decka) więc i tak musiałem wejść w desktop chwilę się pobawić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...