Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, rafanus2 napisał:

Czy w Ori and the will of wisps da się jakoś dopasować obraz do ekranu, tak żeby nie było pasków na górze i na dole? W menu można wybrać opcję 16:10, ale mimo wszystko paski nie znikają. 

Dawaj 16:9 i 1280x720, w podręcznym menu z prawej strony daj opcje rozciągania obrazu i masz full screen 16:10, trochę oszukany bo rozciągnięty ale nic nie przeszkadza

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Czoperrr napisał:

Na decku nie, ale w tym roku obie skończyłem na XSX i bawiłem się tak dobrze jak w czasach premiery. Świetne gry, ale Vanquish lubię bardziej.

Super się gra w Vanquish na Decku. 

 

Żeby stabilne 60 mieć (a warto) to trzeba trochę z detalami zejść tak mniej więcej na średnie. I tak wygląda I chodzi zajebiscie. 

Odnośnik do komentarza

Jak komuś mało kaczek, to zawsze można zakupić Disney Afternoon Collection. Aktualnie na wyprzedaży.

 

Tam macie dwie oryginalne części Kaczek, a do tego jest też Chip&Dale obie części. Zdecydowanie więcej grania niż w zremasterowane Kaczki :hi:

Odnośnik do komentarza

Kupiłem wczoraj Decka OLED 512 jako zatwardziały konsolowiec dotychczas. Opylilem PS5 które stało i lapalo kurz i zamieniłem na SD, stwierdziłem że nie ma co siedzieć na jednej marce, która fakt lubię od powstania, ale obecnie niedobór czasu, który zjada mi głównie 1,5 roczny syn, sprawił że postawiłem na granie w łóżku wieczorem chwilkę przed spaniem z opcją zagrania może od święta TV. Jako że jestem na święta u rodziców w odwiedzinach w PL i za 3 dni wyjeżdżam, trzymam kciuki za obiecane aktualnie 3-5 dni roboczych...

 

Pytanie: nie chce nic grzebać, wgrywać itd. Jako czystej rasy konsolowiec, chce odpalić przenośnie na fajnym ekranie gierkę że Steama (Tekken 8, Tony, RE4R, widziałem tez Crazy Taxi i JSR ❤️) i nie chce nic grzebać... Da się tak?

 

Drugie pytanie: co potrzeba jako takie minimum? Planuje dokupić szkło na ekran, pokrowiec widzę że będzie z SD, nie chce instalować żadnych wtyczek itd. Są jakieś inne podstawowe tematy do ogarnięcia?

 

No i trzecie pytanie: po zakupie SD mam na Steamie 60.000 punktów - wydaje się je jedynie na awatary itd.? Dostałem tez jakieś odznaki czy coś I widzę że po tygodniu mogę je sprzedać po 0,12gr za sztukę. Tak warto robić czy jakieś boostery lepiej składać? Chętnie pozbyłbym się tego szajsu i kupiłbym za to jedna gierkę ale chyba się nie da? Jak to najlepiej ugryźć?

 

Do grania na TV mile widziany dock ale nie obowiązkowy? Warto kupić Steam Controller? Lubię oryginalne akcesoria do sprzętów i o tym myślę...

 

Pozdro wariaty

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Bud napisał:

Pytanie: nie chce nic grzebać, wgrywać itd. Jako czystej rasy konsolowiec, chce odpalić przenośnie na fajnym ekranie gierkę że Steama (Tekken 8, Tony, RE4R, widziałem tez Crazy Taxi i JSR ❤️) i nie chce nic grzebać... Da się tak?

 

Ja na decku nic jeszcze nie grzebałem więc się da :) 

 

9 godzin temu, Bud napisał:

Drugie pytanie: co potrzeba jako takie minimum? Planuje dokupić szkło na ekran, pokrowiec widzę że będzie z SD, nie chce instalować żadnych wtyczek itd. Są jakieś inne podstawowe tematy do ogarnięcia?

 

U mnie szkiełko to mus na wszystko co ma ekran, jak masz takie podejście to wiesz co robić :) Pokrowiec z zestawu to jest sztos jakościowy. 

 

9 godzin temu, Bud napisał:

No i trzecie pytanie: po zakupie SD mam na Steamie 60.000 punktów - wydaje się je jedynie na awatary itd.? Dostałem tez jakieś odznaki czy coś I widzę że po tygodniu mogę je sprzedać po 0,12gr za sztukę. Tak warto robić czy jakieś boostery lepiej składać? Chętnie pozbyłbym się tego szajsu i kupiłbym za to jedna gierkę ale chyba się nie da? Jak to najlepiej ugryźć?

 

Te punkty wydajesz na kosmetykę, tapetki, ekrany startowe. Jak grasz w gry to dostajesz karty, z których tworzysz odznaki z danych tytułów, za co masz expa do profilu. Raczej kosmetyka nic co by cię jakość specjalnie ograniczało. Ja bym sprzedawał i kupował gierki. 

 

9 godzin temu, Bud napisał:

Do grania na TV mile widziany dock ale nie obowiązkowy? Warto kupić Steam Controller? Lubię oryginalne akcesoria do sprzętów i o tym myślę...

 

Nigdy nie podpinałem Decka do ekranu to się nie wypowiem ale Steam Controller od kilku lat nie jest sprzedawany a szkoda. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jakich używacie szkieł na Decka? Najlepsze opinie ma Jsaux i Hofi ale mają też trochę gorszych że nieodpasowane, że jakieś rozmycia itd. No i OLED ma większy ekran niż LED wiec fajnie zeby pokrywało cały. Podrzuci ktoś jakiś konkretny egzemplarz gdzie warto brać? 

 

Czy cdkeys.com to dobre źródło legalnych kluczy bez jakichś lewych kont dzielonych itd? Chętnie jakieś dobre miejsce to zakupu gierek bym znalazł gdzie może można płacić też Blik?

Edytowane przez Bud
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Bud napisał:

Jakich używacie szkieł na Decka? Najlepsze opinie ma Jsaux i Hofi ale mają też trochę gorszych że nieodpasowane, że jakieś rozmycia itd. No i OLED ma większy ekran niż LED wiec fajnie zeby pokrywało cały. Podrzuci ktoś jakiś konkretny egzemplarz gdzie warto brać? Dzieki

Jsaux mam, czy LCD czy OLED to bez różnicy bo mimo że ekran różni się calami to szkło ma wymiar większy obejmujący czarne przestrzenie wokół więc jest identyczny w obu modelach

 

Do tego szkło jsaux ma w zestawie taka żółtą ramkę która mega pomaga w przyklejeniu, nie ma opcji to krzywo nakleić

 

 

IMG20231227134518.jpg

Edytowane przez Daffy
  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
10 minutes ago, Bud said:

Jakich używacie szkieł na Decka? Najlepsze opinie ma Js

Czy cdkeys.com to dobre źródło legalnych kluczy bez jakichś lewych kont dzielonych itd? Chętnie jakieś dobre miejsce to zakupu gierek bym znalazł gdzie może można płacić też Blik?

Cdkeys, kinguin, Gamivo itd. Szukaj tylko gier oznaczonych jako kluczyk z grą a nie steam account. No i region odpowiedni wybierz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Steam Controller jest dyskusyjny. Mam i rzadko używam, brak prawego analoga boli. Każdy inny pad będzie działał, w tym od Playstation.

 

Do podłączenia do telewizora nie musi być dock, wystarczy dowolna przejściówka usb-c do hdmi/usb. Powinna mieć wejście usb-c do ładowania. Dock może trochę wygodniejszy i SD lepiej w nim wygląda pod TV.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kolega pyta o legalne klucze a wy polecacie kinguin albo eneba, nie wstyd wam? :nosacz:

Ile to twórców indie mówiło, że lepiej już pobrać z torrentów ich gry jak ma sie kupowac na kluczykowni...

Ale gg deals propsuje też, keyshopy to generalnie szara strefa, masz na tej stronie podane ewentualne "zagrożenia", cdkeys z tego wszystkiego chyba najlepsze

  • Plusik 1
  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza

CDKeys legitny, nigdy nie miałem z nimi problemów. Żadnych opłat serwisowycj czy innych wciskanych na siłę rzeczy, płacisz za kluczyk tyle ile jest na stronie napisane i gitara. Polecam, czasami można fajne gierki za grosze wyrwać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...