Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, pawelgr5 napisał:

480 zl Panie @Dr.Czekolada :reggie: Chyba jednak jak mnie najdzie miec uporzadkowane biurko to bedzie od chinczyka z linku wczesniej

Tylko pamiętaj, że tą co podlinkowałem to tylko do ładowania sprzętu +dodatkowe porty. Nie ma wyjścia HDMI żeby podpiąć ekran.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, MysteryGaz napisał:

https://www.youtube.com/watch?v=bcwkMfoUATc
480 zł za dock, polecieli w kosmos z tą ceną

Ale co z tą ceną jest niby nie tak ? Wskaż mi stacje dokującą dedykowaną pod SD z takimi właśnie parametrami (PD, złącza ect.). Nie mówimy tu o kabelku zakończonym portami.
Przecież ta właśnie stacja robi z SD pełnowartościowego PeCeta.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, S3V3N napisał:

Ale co z tą ceną jest niby nie tak ? Wskaż mi stacje dokującą dedykowaną pod SD z takimi właśnie parametrami (PD, złącza ect.). Nie mówimy tu o kabelku zakończonym portami.
Przecież ta właśnie stacja robi z SD pełnowartościowego PeCeta.

Pewnie to, że właśnie głupi kabelek zakończony portami też robi PC'ta :dunno:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, S3V3N napisał:

Ale już wspomniałem, nie o kabelek tu chodzi :nosacz2: Mowa o wskazaniu stacji dokującej, jeszcze raz o tym wspomnę ;)

Kupisz stojaczek i ewentualnie ethernet na USB do tego kabelka i masz to samo. Przejrzałem na szybkiego takie stacje i szczerze bałbym się zamawiać cokolwiek patrząc na komentarze ludzi z problemami i slogany reklam "4k 60 FPS" kiedy one nawet HDMI 2.0 pewnie nawet nie mają.

Odnośnik do komentarza

Witam mam  pytania na których odpowiedzi mi zależy:

Czy jest różnica między steam deck z czerwca a np z września (np awaryjność ogólna praca decka)

Jak zainstalować launchery origin, epic , rockstar, ogog, netflix

Na co zwracać uwagę przy kupnie z drugiej ręki (konsolka ponoć zaplombowana przez valve)

Jak to jest w końcu z gwarancją gdy kupuje się z drugiej ręki czy screen z zamówienia wystarczy do uznania gwarancji?

Z góry Dziękuje za pomoc

 

 

Ps Tak wiem że na nową czeka się 1-2 tyg (w najgorszym wypadku to zrobię)

Konsolki dostarczone we wrześniu można już kupić za 3200 (wersja 512 na steamie kosztuje 3099) Czy tutaj jest gdzieś haczyk zazwyczaj?

Pytania są naiwne zgoda ale po prostu biję się z myślami co robić i dlatego zależy mi na czasie z poradami

Edytowane przez demostenes10
zmieniłem jedno słowo zamiast z " pierwszej" powinno być " z drugiej" ręki
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, devilbot napisał:

Łączy się bezprzewodowo bez odbiornika. Pad od xboxa to najlepszy wybór do decka. Nie ma prolemów z gierkami i oznaczenia klawiszy zawsze pasują do tego co jest wyświetlane na ekranie.

Ja dzwonię, ja płacę.

Edytowane przez S3V3N
Bo Xbox jest najlepszy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...