Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

Ja to się bawię w karciciela "tych złych", ostatnio koleś kampił na dachu Los Santos Customs rozwalając ludziom fury granatami i sticky. Zabijałem go chyba z 5 czy 6 razy, a on ciągle tam przyłaził, no to kula w głowę i tak za każdym razem. Najlepsi są goście z nagrodą którzy chowają się w apartamentach :D, sticki przy wejściu do apartamentu, sticki przy garażu i trochę cierpliwości wystarczy żeby każdego z takich frajerczyków wyleczyć :]. Oczywiście kończy się to tak, że większość "tych złych" dostaje szybciutko nagrodę za swoją głowę i zamiast sobie pograć musi uciekać przed stadem łowców głów i po prostu wychodzi z gry. 

Odnośnik do komentarza

Jakimś cudem wbiłem na jakiegoś serwa, akurat Carolek był ale afk to zadzwoniłem po czołg i go broniłem :D Potem pojechałem pozabijać trochę ludu, chyba z 4 graczy mnie ciągle goniło. W ogóle nie wiem co jest, ale strasznie łatwo wszystkich ubić.

Hehe mówisz, że się działo? xD Zostawiłem konsolę odpaloną i poszedłem z kobitą oglądać BB, na wypadek jakby ta s(pipi)iala chmura się ocknęła i jednak ZAPISAŁA w końcu. R* tym onlajnem, (roz)paczami się hańbi...
Odnośnik do komentarza

Ja sie zdziwilem ostatnio....widze grupe randomow w samochodach, podjezdzam wystawiam reke za okno upuszczam granat i booom!

4 samochody w powietrze. Z jednej strony mam ubaw a tu nagle informacja z ubezpieczalni ze samochody byly ubezpieczone i obciazaja mnie na 6k $ ;(

Nigdy wicej juz tego nie zrobie ;(

Odnośnik do komentarza

A ja dalej mam save sprzed dwóch dni i żadna kasa ani doświadczenie się nie zapisuje (zmiany ciuchów i fryzur też), mimo że co kilka sekund mam komunikat z tą chmurką R* i "SAVE SUCCESSFUL". Najlepsze beka, że auta, które dodałem do garażu, albo zmodyfikowałem w tym czasie się zapisały. :teehee:

 

JAK GRAĆ ROCKSTAR, JAK GRAĆ?!

Odnośnik do komentarza

Przesada, wstyd i parę niecenzuralnych słów na temat tej całej chmurki R*... Ugrałem  z 10 lvl, sporo kasy, kupiłem i zmodyfikowałem samochód. Nagle chmurka nie działa. Specjalnie czekałem aż zacznie działać i zapisze grę. Trwało to około 30-40 min, ucieszony że wszytko będzie jak znów zagram online. A teraz nie mam nic co ugrałem + pusty garaż :(  Powiedzcie czy ten "progres w online" może wrócić w jakiś cudowny sposób czy przepadł na zawsze ?

Odnośnik do komentarza

Kurde wiem, że wyjde na nooba ale o co chodzi z tym - criminal record?

A co do zapisu XP i Kasy to tak jak napisal R* na supporcie, wszystko sie zapisuje ale niestety z opoznieniem. Czyli jezeli zagrasz sobie sesje np godzinna wyjdziesz z gry a za 15 minut znow sobie wejdziesz to nie bedzie postepu z tej pierwszej sesji jeszcze zapisanego i nowa po prostu go nadpiszesz :/...ale jezeli odczekasz okolo godziny miedzy sesjami to wszystko zdarzy sie zapisac na serwerach Social Cluba i jak ponownie wejdziesz do gry to i XP i kasa beda zapisane. Ja teraz robie tak, ze zanim ponownie odpale gre, to najpierw loguje sie na Social Club i sprawdzam czy moja ostatnia gra zapisala sie na serwie, jak tak to odpalam i gram, jak nie to czekam dalej. Wiem, ze to slabe bo musza to naprawic ale jak na razie jest to tymczasowe rozwiazanie na nietracenie progresu.

Odnośnik do komentarza

Crminal Record - szybkie nabijanie expa i kasy. 

Ale od ostatniej mojej sesji minęło jakieś 3h :/ i nic z tej sesji się nie zapisało. A logowanie się przed sesją na SC to faktycznie słabe. A miało być tak pięknie... NIe przeczę że fun z samej gry ze znajomymi jest nieziemski ale już powoli traci się cierpliwość przez znikanie kasy itd ... 

Odnośnik do komentarza

Gdzie jest jakieś miejsce, gdzie helikopter jest ZAWSZE? a nie wtedy kiedy mu sie zechce zespawnować?

 

Ta cała horda to ile ma fal?

http://www.gamingreality.com/2013/09/helicopter-location-in-gta-v.html

 

Ja mam tam zawsze jakiś śmigłowiec, z czego na pustynnym dużym lotnisku jest ten z rakietami. Fal w przetrwaniu jest 10.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...