Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj grałem 3h i ani jednej skrzynki.

 

ogólnie to powinni dać:

1 - możliwość sprzedaży własnych fur zakupionych w internecie. jak się znudzi to trzeba zniszczyć zamiast po ludzku sprzedać

2 - możliwość ustawiania aut w garażu według własnego uznania a nie po kolei jak leci. 10 slotów to nie aż tak dużo, by nie można było nimi manipulować.

3 - wyłączyć friendly fire. wiele razy strzelałem do kumpla z ekipy bo wolało namierzyć jego, niż wroga stojącego znacznie bliżej. do tego meele na ziomku, stojącym 10m ode mnie, przy przeładowaniu broni to już przesada.

 

co do boostowania to polecam misję dla Martina - Odśmiecanie. w pojedynkę, na hardzie, niecałe 5 minut, Buzzerem, 10k hajsu i ~4k RP.

podobna misja to Kokainowy szlak ale dawno jej nie miałem więc nie wiem jak statsy wypadają.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem apartament z garażem na 10 aut.

Mam w nim przeniesione z pierwszego 2-samochodowego garażu 2 pojazdy; jeden to samochód od znajomego, drugi to motocykl Sanchez.

Kupiłem (już 2 krotnie) quada i choć miałem info że pojawił się u mnie w garażu, nadal się w nim nie pojawił.

Mieliście tak kiedyś?

Dodam że po kradzieży z ulicy jakiegoś innego samochodu oraz darmowym zakupie z sieci auta Elegy pojawiły się w garażu bez problemu.

DAFAQ?   :(

 

Ps Wyciekły infa n.t. nowego patcha do online. http://www.pssite.com/news-29660-wyciekly_materialy_z_kolejnej_aktualizacji_gta_online.html

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze tylko odnośnie levelowania (bo też już mi się nie chce grać online) :) - zauważyłem, że gdy stawiamy na Gracza bounty z wyższym lvl i go zabijemy, wpada nam więcej RP niż z Graczem z niższym lvl. Zapraszam do gry, bo chcę jak najszybciej to wbić i mieć z głowy bo znowu coś wymyślą :sick: (obecnie mam 67lvl) Rapen kaman!

Odnośnik do komentarza

Fajnie, że jest edytor. Zrobiłem już 1 wyścig. Szkoda tylko, że nie da się stworzyć wyścigu dużymi pojazdami (ziężarowki, straże pożarne itp) bo zrobiłbym wyścig tirami (z naczepami) :D.

Nie sprawdzałem jeszcze edytora DM/TDM.

Jak dla mnie trochę lipą jest usunięcie Buzzardów z lotnisk. Efekt jest taki, że teraz posiadają go głównie ci, którzy nachapali się wcześniej kasy na glitchach.

 

e: Jednak to tylko tego dnia coś się zrobiło, że nie spawnowały się Buzzardy, bo dzisiaj było już ok (chociaż i tak wydaje się, że pojawiają się rzadziej).

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...