Skocz do zawartości

Call of Duty: Vanguard


Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Hubert249 napisał:

Chuja tam się rusza a nie jak MW. 

Ok jest większa mobilność i wychylanie się z zza osłony, którego brakuje w CW, ale nie, to nie jest poziom MW. 

Zgadzam sie, MW przy Vanguardzie to arcydzielo.

W bete CW rok temu gralo sie mega inaczej niz w MW, ale chcialo mi sie wlaczac kolejne mecze. Tutaj jak na razie nie mam ochoty w to dalej grac. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, PIOTR8642 napisał:

Zalogowałem. Nic to nie dało. Ten kod jest wysyłany z automatu czy gdzies coś klikałeś?

Po prostu się zalogowałem i na stronie głównej pojawił się kod, kliknąłem i wygenerował się kod na wybraną platformę. Hmm dziwne. Teraz już i tak jest otwarta ale na przyszłość warto pamiętać że w ten sposób też można się załapać na wcześniejszy dostęp. 

 

 

Pograłem trochę, potestowałem.. Nie chcę jakoś bardzo jechać po tej grze, bo z serią Call of Duty jestem od pierwszej odsłony. Ostatnie 4-5 odsłon to regres. Ta seria po prostu się cofie. Przykro mi się na to patrzy. Technicznie jest moim zdaniem co najwyżej poprawnie. Czytałem opinie że gra wygląda ładnie, niestety ja tej opinii nie podzielam. Wystarczy się przyjrzeć dokładnie niektórym teksturom i widzimy jak bardzo są rozlazłe. Na jednej z map zaczęło wariować oświetlenie, jeśli wchodziło się na konkretny punkt na mapie to pojawiały się różowo - niebieskie paski jakby GPU w konsoli szwankowało. Wyglądało to komiczne. Dźwięk również jest bardzo słaby, nie słychać i nie czuć mocy w broniach, mam wrażenie że strzela się z zabawek a nie z prawdziwej broni. Najprzyjemniej grało mi się MP 40 oraz snajperką. Łatwo można zauważyć, że najczęściej używaną bronią będzie STG 44, które w ogóle jest podstawowym karabinem szturmowym. Jak dobrze pamiętam to w WaW była to przedostatnia broń do odblokowania przed PPSz.:blink:. Trochę drażni wyważanie drzwi kiedy się w nie wbiega. Nie podobało mi się to w nowym Modern Warfare i nie podoba mi się tutaj. Śmieszny był widok psów przenikających przez drzwi i próbujących mnie atakować kiedy się tam chowałem. Za ponad 3 stówy.. Sorry, Activision, ale ja już pasuję. Jako wieloletni fan serii, zwłaszcza tych najstarszych czuję że robicie mnie w bambuko. Po CW się nie nabiorę, wystarczyło 6-7 meczy żeby odczuć znuzenie. Chyba się starzeję.:Coolface:

 

Na pewno ogram kampanię, bo uwielbiam klimaty WW 2, nie podoba mi się zapowiadana fabuła, bo ma to być alternatywna wersja drugiej wojny.. Zobaczymy. Ale z powodu kampanii kupię używkę za jakiś czas. Gra bez polotu, kopiuje schematy, jeden wielki festyn i schadzka gimbazy. Sorry ale tak to odbieram. 

 

Ciekaw jestem co pokaże główny konkurent, czyli Battlefield. Po filmikach z wersji Alfa nie nastawiam się jakoś bardzo, poczekam na otwartą betę. Na ten moment Hell let Loose i Insurgency są na mojej liście, bo sprawiają wrażenie dojrzałych produkcji skierowanych do konkretnego odbiorcy i zrobionych dzięki pasji. Liczę, że kiedyś WW 3 trafi na konsolę, ta gra ma ogromny potencjał zwłaszcza że czuwa nad nimi nowy wydawca. Zobaczymy. 

 

Póki co, przykro mi Activision, ale w tym roku moich pieniędzy nie zobaczycie. Mam nadzieję że słupki sprzedaży pokażą, że idąc w tym kierunku usmiercą tę markę. Na rynek powinien wrócić Medal of Honor, to byłoby coś. :banderas:

Edytowane przez teamdox
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, czapa napisał:

Ale zdajesz sobie sprawę że to jest BETA?

Ogólnie zgadzam się że tu żadnej rewelacji nie ma, ot taki MW z settingiem WW2, ale myślę, że jednak trochę ją jeszcze dopracują

Grałeś w bety poprzednich odsłon? Tutaj podstawy już kuleją, nie mówię o glitchach graficznych bo to są pierdóły w porównaniu z tym co prezentuje sobą trzon rozgrywki. Na premierę nie będzie żadnej różnicy, niech nikt się nie łudzi że będzie inaczej. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, teamdox napisał:

Grałeś w bety poprzednich odsłon? Tutaj podstawy już kuleją, nie mówię o glitchach graficznych bo to są pierdóły w porównaniu z tym co prezentuje sobą trzon rozgrywki. Na premierę nie będzie żadnej różnicy, niech nikt się nie łudzi że będzie inaczej. 

Oh ależ będzie inaczej, ale na gorsze. Im więcej durnych dodatków i dziwnych trybów będą ze sobą łączyć tym to będzie działać gorzej. Jedyny plus, że wreszcie SSD jest standardem, to nie muli jak poj.ebane.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, to ciągle ta sama gra, dla ludzi którzy chyba cierpią na chroniczne adhd. Sprawdzcie sobie Splitgate, darmowa, chamska zrzynka z Halo, która dzięki portalom wprowadzą trochę świeżość w multiplatformowych strzelanek. Na dodatek znaczniej bardziej uczciwa i miodna w rozgrywce niż cod.

Odnośnik do komentarza

Nie gram już w tę betę ani minuty choć mógłbym. Brak mi motywacji, albowiem 30-sty stopień wojskowy to max co można w becie uzyskać. Grałem, ponieważ chciałem odblokować minę, a zwłaszcza nóż do rzucania. Nie da się. Mam jeszcze dwie negatywne uwagi. Powinni w fullu zwiększyć moc strzelb, bo w becie miałem wrażenie, że strzelam papierowymi kulami. Druga rzecz to powinni ograniczyć, znaczy sie zmniejszyć częstotliwość okrzyków "Przygwoździli/przyszpilili mnie!". Rzygać się od tego chce.

Odnośnik do komentarza

Nie pamiętam zbey jakaś beta Cod-a była w tak złym stanie technicznym, pełno glitchy graficznych, bugów, na nieco ponad miesiąc do premiery to trochę kompromitacja. Spawny w becie to jest jakieś nieporozumienie, nie mam pojęcia czy zajmowali się tym stażyści czy kto ale to jest parodia, gra w ogóle nie analizuje gdzie jaką drużynę odradzać, skutkuje to tym, że ludzie często biegają obok siebie nawet o tym nie wiedząc, przy meczach na większą ilość graczy jest ogromny chaos, czemu nie można zrobić normalnych trybów 6vs6 i przystosować do tego map tak jak bo4 to nie wiem ale to co tutaj jest to porażka. Ttk również jest śmiesznie niski co powoduje, że to kto wygra starcie jest najczęściej czystym przypadkiem i nie ma nic wspólnego ze skillem, w bo4 było to o niebo lepiej zrobione, tutaj znowu ukłon w stronę noobków. Kiepska widoczność wrogów, momentami wszystko się zlewa, gram na ps5 a grafika momentami zahacza o ps3 (np drzewa na mapie eagle's nest). Fajnie, że jest ogrom możliwości customizowania broni, chociaż nie ma to nic wspólnego z realiami IIWŚ ale nie oczekiwałem tego po zapowiedzi więc i też nie dziwi. No i czuć totalny reskin MW, wszystko było by fajnie gdyby gra kosztowała połowę ceny a nie pełna, bo nie ma tu kompletnie nic co by usprawiedliwialo taka cenę, pomijając już zły stan techniczny, który jeśli się na premierę nie zmieni to będzie to kompromitacja. 

Odnośnik do komentarza

Widać że silnik i movement jest z MW i dzięki temu już przyjemniej się w to gra niż w CW. Ale poza tym to nic mnie tu nie przyciągnęło. Gra pozbawiona klimatu IIWŚ (My team vs enemy team xD), graficznie gorzej niż MW 2019, a tak beznadziejnie udźwiękowionego CoDa to nie pamiętam nawet za czasów X360. Nie ma w ogóle satysfakcji ze strzelania.

 

To już chyba lepiej odpalić znów World War II z 2017.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...