Skocz do zawartości

Call of Duty: Vanguard


Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra XDDDDDDDDDD

 

Nie ma frakcji, więc dopóki nie zobaczysz czerwonej kropki nad chłopem (babą), to jebiesz w amerykanina, Niemców nie ma ani jednego xddddddd Całość wygląda jak rekonstrukcja historyczna, poubierali się w mundury amerykańskie i strzelają w krzokach do siebie.

 

Silnik jest z MW, to widać, ale chuj z tego, bo bronie mają takie rozbłyski z lufy, tak napierdalają iskrami i gazami prochowymi, że strzelając serią z STG, nie widzisz przeciwnika przez to, serio, to jest jakiś obłęd. Nic nie widać.

 

Domyślnie bronie mają zamontowane pierdolone kolimatory, nie nie, to nie Nydary, czy coś, które mocno naciągając, moglibyśmy umieścić w epoce. Jedna z klas ma maszynowy Mauser C96 z takim celownikiem:

red-dot-original-cobra-rxadder.jpg


Sorry@BEBZ
 zmarnowałem kod, ale no kurwa.

Odnośnik do komentarza

Nikt tutaj z forum nie daje feedbacku, bo ten feedback nie będzie w żaden sposób wysłuchany.

 

Mapa zimowa, zakładam, że w ZSRR, rozwalone Tygrysy na ulicach, a walki między cosplayerami wojsk amerykańskich, niech ta gra zdechnie. Ale nie zdechnie i będzie generować 1200 dolarów na minutę, jak pierdolone Warzone i Cold War. A ja tak się czuję grając w to:

clown-mask.gif

Odnośnik do komentarza

Po opiniach to widzę że jednak kaszana.. Poczekam do otwartej bety na XSX, ale zdecydowanie bardziej mam chrapkę na Battlefielda i Hell let Lose, które dla mnie będzie czarnym koniem i to będzie gra w która chciałem zagrać od wielu lat. Mam tylko nadzieję że mechanika będzie w porządku i podobna do tej z Red Orchestra to czuję, że w HLL spędzę wiele godzin. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Hubert249 napisał:

Czyli jest tylko "dobra" i "zła" strona  jak w poprzednich Cod-ach XDDD 

A w niej miks wszystkich ras i płci? 

Myślałem, że wysilą się chociaż na Aliantów vs Państwa Osi. 

Nie ma dobrej i złej, tylko wieczór kawalerski z kumplami i strzelamy się. Amerykanin kontra Amerykanin, baby oczywiście też, białe, czarne, do wyboru.

 

Z resztą będzie beta otwarta, sami zobaczycie.

Odnośnik do komentarza

No po wpisie Roziego nie można przejść obok tej gry obojętnie XD

Niemcy na wakacjach a alianci strzelają sami do sobie XD

 

W poprzedniej części Niemcy nie mogli mieć kosmetyki więc alianci byli tylko pajacami,tutaj widzę poszli krok naprzód XD

Wyjebmy Niemców niech alianckie klauny strzelają do siebie i więcej profitu XD

Geniusze.

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

 

 

W poprzedniej części Niemcy nie mogli mieć kosmetyki więc alianci byli tylko pajacami,tutaj widzę poszli krok naprzód XD

Wyjebmy Niemców niech alianckie klauny strzelają do siebie i więcej profitu XD

Geniusze.

Dlatego tak bardzo ubóstwiam Cod 2 i World at War. Super klimatyczne było wydawanie komend głosowych grając Niemcami w drugiej części "ogień osloniowy, atakować prawą flanką). Miało się poczucie że odgrywa się scenę z jakichś filmów, albo realizuje się wydarzenia historyczne. Szkoda że tak mało kto o tym pamięta.. :nvmnd:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Popykałem sobie coś tam na PS5 w tę betuchnę. Więcej czasu chyba nie znajdę, z uwagi na rozliczne obowiązki dziś i jutro, więc wypowiem się na jej temat już teraz. Jest zaskakująco dobrze, tyle bym w skrócie powiedział. Przede wszystkim z czterech zaprezentowanych w becie map chuyowa jest tylko jedna z nich, tj Hotel Royal. Rżnie się wewnątrz budynku lub biega po dachach. Bez sensu to jest. Średnia jest Eagle`s Nest, za to dwie mapki tj Red Star oraz Gavutu same w sobie są o wiele lepsze niż wszystkie mapy z Cold War razem wzięte. Generalnie lepiej mi się pyka w Vanguard niż CW, ponieważ jest szybciej i dynamiczniej. Jasne...jak ktoś się spodziewa jakiegoś super realizmu drugo-wojennego to w V się tego nie doszuka raczej. Murzyni, baby i celowniki na spluwach skutecznie leczą z historycznej wczuty. Ale z drugiej strony jest to już szósta (!!!) część CoD-a, która jest w temacie II-giej wojny światowej.  Do CoD;V  należy podchodzić jak do czystego Arcade, nawet można powiedzieć moda zrobionego na bazie poprzednich części. Wówczas te wszystkie kosmetyczno-kosmopolityczne chuystwa mniej rażą.  Nie można się tu doszukiwać nie wiadomo czego. Grafika jest schludna, ale podejrzewam, że wersje pomiędzy powiedzmy PS5 na którym betę testuję a np XOne X niewiele się pomiędzy sobą różnią  pod względem oprawy. To co mnie drażni najbardziej to to, że nie chciano nie wiem...z braku czasu lub przez zwykłe lenistwo popracować nad ulepszeniem animacji. Np animka jak piesek podgryza gardziołko jakiemuś nieszczęśnikowi...totalna grzybnia i śmiech na sali:facepalm: Fenomenalne są za to wykończenia. Z broni oprócz rzecz ciemna snajperki najbardziej przypadł mi do gustu M1 Garand. We wprawnych rękach to prawdziwa Kosa Śmierci. Lubię, a nawet bardzo grać obrzynami, ale ta obrotowa strzelba to kompletna porażka. Słabe to nawet z bliska, a jej przeładowanie trwa ok dwóch milionów lat. Animacja przeładowania = twoja pewna śmierć. Obawy odnośnie fulla? Jedna zasadnicza. Twórcy podeszli tym razem maksymalistycznie do kwestii ulepszeń spluwek. Można tych ulepszeń zastosować  jednorazowo naprawdę w curwę. Rodzi to obawy o balans, ponieważ może się okazać, że jak się ludzie zorientują, że np taki Stg42, swoją drogą najłatwiejsza do opanowania broń, z takimi to a takimi attachement`ami jest OP to dosłownie wszyscy będą z tym biegać. 

Mnie do zakupu fulla i tak nie trzeba było zachęcać, ale beta pokazała, że nie ma się czego obawiać. Ci co lubią CoD-a wejdą w nią jak w masło, a nienawistnicy i tak nie kupią.

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, PIOTR8642 napisał:

Czekam na dzisiejszą otwartą bete na XSX. Póki co pograłem na PS4Pro. Grafika taka sama od lat. Nie ważne czy to Vanguard czy COD WWII. Z włączonym w opcjach strumieniowaniem tekstur są lagi. FOV brak. Poruszanie z Warzone więc mi nawet pasuje. Dzwięk tragiczny. Znowu spod wody.

Chce jeszcze zobaczyć to na XSX.

Możesz już pobierać, wystarczy że zalogujesz się na stronie call of duty i wysyłają kody do bety, ja już pobieram i też dzisiaj wieczorem zdam relację z wrażeń z Bety na XSX. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...