Skocz do zawartości

Tormented Souls


smoo

Rekomendowane odpowiedzi

Też się na śrubie zaciąłem i niestety sięgnąłem po solucję. Mam bardzo mało czasu na granie i godzina krążenia po lokacjach zaczęła mnie lekko irytować. Na szczęście dalej już leci jak z bicza. Wczoraj zaangażowałem Żonę do klucza i zniszczyliśmy wszystkie 4 zamki drzwi w ok 1h xd Najtrudniejsza zdecydowanie ta I = 1.

 

Brakowało takiego poziomu zagadek w grach oj brakowało. 

 

W ogóle zagadkę 

Spoiler

z sercem musiałem ogarnąć z pomocą nagrania bicia serca na telefon, bo nie mogłem utrafić tego rytmu, a tak to patrzyłem sobie po zwiększających się falach dźwięku na odtwarzaczu. Masakra :obama:

 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Wiolku napisał:

Najtrudniejsza zdecydowanie ta I = 1.

No kto by się spodziewał tego rozwiązania, co? :kaz: Chyba z pół godziny siedziałem i kurwiłem, że zepsuta rzecz, podczas gdy rozwiązanie było dosłownie "z boku" ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, LiŚciu napisał:

Tutaj krążenia jest w cholere

I właśnie to jest miód na moje survival horrorowe serduszko. Jak skończysz grę i ktoś poprosi Cię o rozrysowanie mapy pierwszego piętra to na pewno będziesz w stanie z pamięci odtworzyć ponad połowę layoutu właśnie przez ciągłe pokonywanie tych tras, planowanie najszybszej ścieżki i tak dalej. Zupełnie jak ze starymi Residentami/Silentami <3

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ostatnio oglądałem kawałek jakiegoś streamera jak grał w SH2 i te zagadki np z monetami albo wisielcami to był większy hardkor niż zapamiętałem, a w SH3 zdaje się był nawet wybór poziomu trudności zagadek i na hardzie był meksyk.

 

Ostatnie kilkanaście lat tak człowieka ogłupiło brakiem wyzwania w "zagadkach", że granie w takiego Tormenta po nowych Residentach to wspaniałe doświadczenie.

 

Jesli miałbym uporządkować trudnośc zagadek w Tormencie od najtrudniejszych, to moim zdaniem:

 

Spoiler

Płyta winylowa (jak sie nie ma słuchu) > Sala operacyjna > Kasa fiskalna (wymaga znajomości matematyki a konkretnie geometrii na poziomie szkoły podstawowej :D) > sejf w kanałach

 

Reszta ciut prostsza, ale wciąż angazująca.

Odnośnik do komentarza

Z wiekszym budzetem studio moglo by opracowac calkiem fantastycznego silenta - a przynajmniej z punktu widzenia gameplajowego. Wrecz fantastyczna zagrywka z tym 

Spoiler

Alternatywnym swiatem

:wub: Wracajac do puzzli to aktualnie mialem problem z gramofonem. Kombinowalem ze sluchawkami, wylaczeniem melodi w tle i wciaz noc. Yt zalatwil sprawe. Swietna pozycja. Sterowanie troche ssie ale mozna sie przyzwyczaic.

Odnośnik do komentarza

Ktoś pisał ze gra na 10 godzin. Ja po zagadce ze śrubą

 

Spoiler

jestem w tej częśći szpitala gdzie się operacje robi

 

Mam ponad 7. Zastanawiam się co źle robie że tyle czasu na bieganie mi schodzi. Przecież nie jest tak że w każdym pomeiszczeniu coś się dzieje i coś do czegoś pasuje. No i przeszukałem całą tą lokacje i tu nic nie ma. 

Odnośnik do komentarza

Skalpelek :fsg: Drobna podpowiedź jeśli się zatniesz:

Spoiler

musisz obserwować, rozwiązanie jest na widoku, ale nie każdy je widzi. W mroku czasami ciężko coś dostrzec i łatwo chodzić w kółko szukając wyjścia.

 

Kurde, prawie jak mroczne lore

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

U mnie pierwsze przejście ok. 14h, ale bez solucji.

 

Cytat

Peonies, roses, or jasmine flowers? I could never remember.
Though I still feel the butterflies in my stomach.
Her cold skin under my caress.
How she loved the poems I would whisper to her.
The disappointment I felt when I had to let her go.
It wasn’t until much later that I was able to scream into the wind.

 

:banderas:

Edytowane przez smoo
Odnośnik do komentarza

Nic nie robisz źle, poprostu tak to wygląda.
Jest sporo eksploracji, czytanie notatek itd.
Ja też przy śrubie przy pierwszym przejsciu miałem 5 czy 6h(a i tak zerkalem już raz do solucji na tym etapie)

Później podczas speedruna mialem w tym miejscu 12(!) min .
Piękna gra.
I tez powiem wam że wiele gier jest super jak grasz a za 3msc masz taki efekt, no fajna i tyle ale kolejny raz bym nie ograł.
Tu ograłem grę 3 razy i za każdym razem jak do niej wracam pamięcią to jednak dla mnie WOW.
Te lokacje ta muza, zgadza się - rozrysowalbym je z pamieci na kartce.

Ja jestem fanem RE3 od niego zaczynałem tą serię, i jak sobie przypomnę jak ten rimejk od(pipi)ali a co mi dał TS to niebo a ziemia.
I taki RE3R właśnie przeszedłem zapomniałem a TS na zawsze w moim serduszku.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...