Skocz do zawartości

Tormented Souls


smoo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pyerdole jaka ta gra jest dobra, wczoraj w końcu miałem czas przysiąść na kolejne dłuższe posiedzenie. Specjalnie nie odpalam gry w innym momencie niż wieczór, obowiązkowo zgaszone światło i słuchawki. Klimat nieziemski, po godzinie muszę robić przerwę bo na prawdę klimat potrafi wejść na banię. Coś pięknego, nie miałem takich doznań od czasów klasycznych Silent Hillów. Fabuła też wciągająca, można się domyślać o co chodzi, ale czytanie notatek to fascynujące zajęcie.

 

Jak dotąd najdłużej mi zeszło by wpaść co należy zrobić w pokoju operacyjnym. Nie skojarzyłem co ojczulek mówił wcześniej.

 

Natomiast przy kasie fiskalnej przydała się znajomość geometrii z podstawówki :). Tak dobrych zagadek nie było już dawno w grach, szczególnie tych mainstreamowych.

Na razie sporo amunicji wciąż w kieszeni, polerowanie ścierwa łomem po powaleniu ładnie pozwala zaoszczędzić ammo.

  • Plusik 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Lokacje to poziom REngine, lub nawet lepiej jeśli porównać do balasowego RE8. Modele postaci są słabe, nie rozumiem dlaczego ich nie podciągnęli (ale na bohaterce można przynajmniej oko zawiesić jak kołysze bioderkami). Przeciwnicy wyglądają ok, i potrafią zjeżyć włos na plecach swoim chorym designem (w szczególności ten wiszący). Muzyka i dźwięk wyborne.

Odnośnik do komentarza

Goblins 3 :banderas: Moja pierwsza gra na Amige, oryginał i w dodatku cała w języku niemieckim :D Przeszedłem całą bez solucji, na szczęście mama znała niemiecki i tłumaczyła z grubsza o co chodzi. Good times.

 

A od Tormenta oderwało mnie chwilowo D2, ale jestem chwilę po zagadce z małpkami i jak dotąd wszystko udało się zrobić samemu. Mega satysfakcja i wspaniała odskocznia od nowych gier AAA traktujących gracza jak skończonego debila.

Odnośnik do komentarza

Nie ma wstydu przy tej grze, by zajrzeć do solucji. Niektóre zagadki mają dość luźną interpretację, w przeciwieństwie choćby do Residentów. Ot choćby zagadka z małpami - ja wybierałem jedną pozę małpy do jednego z fragmentów listu i zastanawiałem się czemu autor miał inną na myśli, gdzie moim zdaniem ta moja bardziej pasowała. Dlatego można tu utknąć.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Pierwsza "nocka" za mną.
Demo mnie nie powaliło, nie przeszedlem ale i tak grę miałem na celowniku.
Dziś przysiadłem na dłużej i mogę powielić wszystko to co już było pisane o tej gierce.
Przede wszystkim zagadki!
Rewelacja.
Serio w dobie gierek gdzie przeważnie sa wrzucone na siłę 2 na krzyż na od(pipi) i to przeważnie jak dla debila tu jest konkret.
Lokacje rozległe, masa pokoików do przeczesania, błąkania się szukania itemkow itd.
Znów czuję się zagubiony, znów chcę zajrzeć w każdy zakamarek.
Nie ma tego prowadzenia za rączkę tego uczucia że w pokoju a masz klucz do zamkniętego pokoju b itd.
Jest surowo jest hardcorowo jest oldschoolowo.
Jak dla mnie sztos póki co.
Ostatni raz w taką dobrą grę grałem przy okazji re2.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale mnie ta gra obnażyła.
Przyznaję bez bicia, zdobycie skalpela yt
klucz ten ustawiany 3 drzwi sam 1 yt.
Zagadka z małpami - yt.
I teraz ten zegar, toć ta data to kosmos weź to sam rozkmin.
Serio chciałem grać sam, ale miałem takie zawiechy i chwilę zwątpienia że niestety pękłem.
Naprawdę jest ciężko.
Troche jestem zmęczony ta grą, doceniam fhuj uważam że jest świetna ale po nabiciu 10h w 2 dni czuję zmęczenie.
Edit
Ale jutro rano i tak wiem że odpalę bo zasysa okrutnie smile.gif

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka







  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...