Skocz do zawartości

Marvel's Spider-Man 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

30% mi pokazuje.
Fabularne misję, nie licząc tych ślamazarnych spacerków po szkole/wesołym miasteczku to złoto.
Aktywności poboczne to ubi rak tu się zgadzam, dużo zapychaczy do odchaczenia w drodze po platynę.
Sporo frajny i satysfakcji daja wyzwania no hit run od mysterio.
Ja tam latam moralesem z plecaczkiem i kotem, nie wyobrażam sobie inaczej.

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem co tu się dzieje ale ja mam bug za bugiem, glitch za glitchem.
Przenikanie obiektów, postacie zapadnięte w ziemię po kolana, nie pojawiające sie znaczniki do otwarcia drzwi a teraz nie mogłem pobocznej dokończyć bo też mi gra nie pozwoliła wskoczyć w dziurę w ścianie.
W tych mini gierkach rowerem przez ludzi przejeżdżałem jak przez powietrze, w mieście niektóre ławki mają detekcję kolizji inne są jak duch można przechodzić.
Komicznie to wygląda i ilość błędów poraża.
Normalnie cyberpunkiem pachnie.
Jeszcze się nie spotkałem z taką ilością błędów w exie Sony.
Aż sobię zaraz pogoogluje czy inni też tak mają.
42% mi pokazuje, dziś głównie poboczne robiłem.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Schranz1985 napisał:

Ja nie wiem co tu się dzieje ale ja mam bug za bugiem, glitch za glitchem.
Przenikanie obiektów, postacie zapadnięte w ziemię po kolana, nie pojawiające sie znaczniki do otwarcia drzwi a teraz nie mogłem pobocznej dokończyć bo też mi gra nie pozwoliła wskoczyć w dziurę w ścianie.
W tych mini gierkach rowerem przez ludzi przejeżdżałem jak przez powietrze, w mieście niektóre ławki mają detekcję kolizji inne są jak duch można przechodzić.
Komicznie to wygląda i ilość błędów poraża.
Normalnie cyberpunkiem pachnie.
Jeszcze się nie spotkałem z taką ilością błędów w exie Sony.
Aż sobię zaraz pogoogluje czy inni też tak mają.
42% mi pokazuje, dziś głównie poboczne robiłem.
 

Ja dopiero jakieś 8-10h ograne, ale zero bugów w misjach, parę clipów przeciwników w walce, ale dosłownie pojedyncze sztuki, podobnie miałem w SP1 i Moralesie, sama gra pokazuje 47% wątku głównego, pobocznych nie robiłem w ogóle jeszcze :). 

 

Niektórym wybuchają konsole itp. To już standard, trzymają w szafach, patchy nie instalują, przy Final Fantasy było to samo xD. 

 

A tak na serio - to nie, po prostu nie, może szczescie, może nie widzę:). 

 

Sama gra miód, rowery też fajne, Sanadreas sie przypomina. :)

‐-------

Szukałem bugów właśnie:) 

@Schranz1985 pochodzilem troche jak zwykły czlowiek w GTA po lawkach i NPC, fakt zalatuje tutaj Cyberpunkiem, ale kto normaly tutaj łazi i kradnie samochody :):). 

 

Btw clipowanie NPCów nie jest widoczne tak na podstawowych kostiumach to ciekawe i jak robisz sprint to jest bardziej widoczne, są takie pierdoły na ziemi związane z detekcją kolizji, no to fakt, tego nie dopracowali, 99% graczy pewnie i tak tego nie zobaczy. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Schranz1985 napisał:

Ja nie wiem co tu się dzieje ale ja mam bug za bugiem, glitch za glitchem.
Przenikanie obiektów, postacie zapadnięte w ziemię po kolana, nie pojawiające sie znaczniki do otwarcia drzwi a teraz nie mogłem pobocznej dokończyć bo też mi gra nie pozwoliła wskoczyć w dziurę w ścianie.
W tych mini gierkach rowerem przez ludzi przejeżdżałem jak przez powietrze, w mieście niektóre ławki mają detekcję kolizji inne są jak duch można przechodzić.
Komicznie to wygląda i ilość błędów poraża.
Normalnie cyberpunkiem pachnie.
Jeszcze się nie spotkałem z taką ilością błędów w exie Sony.
Aż sobię zaraz pogoogluje czy inni też tak mają.
42% mi pokazuje, dziś głównie poboczne robiłem.
 

 

Czekałem na ten post, coś dziwnie późno wyszedł, zazwyczaj reakcje skrajnie pozytywne są po poście jak tragicznie gra chodzi.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Rtooj napisał:

 

Czekałem na ten post, coś dziwnie późno wyszedł, zazwyczaj reakcje skrajnie pozytywne są po poście jak tragicznie gra chodzi.

Jeszcze nie było postów o tym, ze gra dropi do 59 fps. 

 

Btw wracając do gierki dostałem właśnie kod z Euro do preordera, jakiś błąd w matrixie mieli chyba i wysyłają dopiero, darmowe skill pointsy i kostiumy wpadają jak coś. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Qbon napisał:

Ale ogólnie fabuła jest lepsza niż w poprzednikach, bardziej mroczna co jest na plus tutaj, bo to jednak takie uniwersum kojarzące się z czymś innym także spoko, zwłaszcza w drugiej połowie gry, co tu się odwala... Tyle że gra wydaje się krótsza niż jedynka, myślę, że szybciej ja przejdę od niej patrząc na postęp.

Ja też jestem zaskoczony, że mam 50% gry a nie mam dalej głównej mocy z trailerów. No ale pacing głównej linii to prawie jak Uncharted 2 (no z kilkoma spowalniaczami). 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, wet_willy napisał:

Jedynka byla tak samo krotka roznica taka ze jedynki nie mialem od razu ochoty przechodzic raz jeszcze. To ze nie ma od razu NG+ dostepnego to jakis idiotyczny kosmos :reggie:

Akcja z 50% gry wow, no czuję, że rzeczywiście mięsko jest w drugiej połowie :). 

 

No lipa, że nie dali ng+, w Moralesie był od razu. 

32 minuty temu, Qbon napisał:

Ale ogólnie fabuła jest lepsza niż w poprzednikach, bardziej mroczna co jest na plus tutaj, bo to jednak takie uniwersum kojarzące się z czymś innym także spoko, zwłaszcza w drugiej połowie gry, co tu się odwala... Tyle że gra wydaje się krótsza niż jedynka, myślę, że szybciej ja przejdę od niej patrząc na postęp.

Znacznie lepsza 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, KrYcHu_89 napisał:

Akcja z 50% gry wow, no czuję, że rzeczywiście mięsko jest w drugiej połowie :). 

Druga połowa gry to jest :obama: Jeszcze mam do końca dosyć ale tempo w jakim się gra rozkręca jest zrobione po mistrzowsku. Zresztą cała gra to majstersztyk. Wiadomo, że trochę elementów jest powielonych z jedynki i niektórzy będą na to marudzić ale poza takimi powtarzalnymi zapychaczami to tu nie ma słabych elementów, wszystko spójne, fabuła cudo, fajne wolniejsze momenty pomiędzy, fabularyzowane questy poboczne zróżnicowane, niektóre wolne, inne mocniejsze, idealnie wzbogacają świat gry i postacie. Graficznie nierówno, czasem wygląda jak z pierwszego pająka, innym razem jak next gen, RT najlepszy jaki widziały konsole, odbicia są nawet na takich pojedynczych elementach jak szable itp, do Path tracingu w cyberze nie ma startu, to inny poziom ale na konsolach to najlepszy rt do tej pory. Jak już przejdę to czekam aż dadzą NG+ i z przyjemnością zacznę od nowa gdy już przejdę całość.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...