Skocz do zawartości

Stellar Blade


Jordanensis

Rekomendowane odpowiedzi

W ulepszeniu drona brakuje mi dwóch dla żądła i jednego dla ładunków. Muszę kupować częściej ammo, bo się łapie często na tym, że brakuje, bo się nie uzupełnia w obozach samo tak jak reszta.

 

4 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

4.80/5.00 na PSN

Trzeba ocenić.

 

Ja w klasycznym fryzie latam. Przez moment miałem drugi, ale wróciłem, właśnie po tej walce na pustyni.

Odnośnik do komentarza

Szał i następny Perk dają radę. Ale jakoś łatwiej mi nabijać betę przez parry niż szał przez uniki. A to paradoks bo w grach soulsowoych zawsze lepiej mi szły uniki niż parowanie. Gdzie Wy te wszystkie stroje znajdujecie....ja jestem już na pustkowiach i mam 6 czy 7 i to takich niezbyt. Najlepiej mi pasują zielone opięte leginsy :xboss:

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Square napisał:

W ulepszeniu drona brakuje mi dwóch dla żądła i jednego dla ładunków. Muszę kupować częściej ammo, bo się łapie często na tym, że brakuje, bo się nie uzupełnia w obozach samo tak jak reszta.

 

Trzeba ocenić.

 

Ja w klasycznym fryzie latam. Przez moment miałem drugi, ale wróciłem, właśnie po tej walce na pustyni.

 

Ta tym bardziej się znajduje znajdźki ukryte za strzelaniem do celów. Chcesz se otworzyć skrzyneczke z czymś spoko, a tu zonk ni mo ammo

8 minut temu, creatinfreak napisał:

Szał i następny Perk dają radę. Ale jakoś łatwiej mi nabijać betę przez parry niż szał przez uniki. A to paradoks bo w grach soulsowoych zawsze lepiej mi szły uniki niż parowanie. Gdzie Wy te wszystkie stroje znajdujecie....ja jestem już na pustkowiach i mam 6 czy 7 i to takich niezbyt. Najlepiej mi pasują zielone opięte leginsy :xboss:

 

U mnie już 27 strojów :cool:

Są poukrywane w terenie, w boxach, w większych skrzyniach, za questy, w sekretnych miejscach i u sklepikarzy.

Edytowane przez Szermac
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Szermac napisał:

Zobaczysz za kawałek jaki będzie kurna banderas desperadoś xD

Alfa 2 :obama: ale walka, tylko dość łatwa.

Ogólnie dopakowana Eve rozpierdziela wszystko. Dalej można szybko zginąć, ale łączenie ruchów, uniki, kontry, szał, bety, no dzieje się na ekranie.

Odnośnik do komentarza

Kurde ja to personal besta chyba walnąłem dzisiaj, 12 godzin z przerwą na obiad. Ostatni raz to chyba przy DMCV takie swawole, ale jutro go pobije :cool:
Trochę smutałke, że po kolejnym fabularnym momencie, tablica jak i miasto z Sidequestami świeci pustkami już :c
Zostały w sumie questy z łowieniem rybek, ale trochę się nie polubiłem z tą mechaniką, boję się, że pada rozwale przy wyławianiu xD

Mam nadzieję, że gra nie zaczyna gnać na łeb na szyję już, ku końcowi i coś się jeszcze pojawi, bo trochę tego dzisiaj poczyściłem i może nawet za dużo xD. Chociaż i tak jakieś znajdźki mi zostały na pustkowiu i wielkiej pustyni. Jak tak sobie pomyślę, to jeszcze trochę rzeczy, które były w trailerach nie widziałem :gachigasm:
Stąd też pytanie do @Whisker 
 

Spoiler

Czy wylot na orbitę to jeden z tych momentów, gdzie nie wrócę już na pustkowia albo na pustynię ?


Sama intryga też zaczęła się zagęszczać, choć nie ukrywajmy od 1/4 gry można skminić jak to się potoczy, to mimo to liczę na jeszcze jakieś strzały w pysk twistowe :D

image.png.3eebf5680769bd9e0edb4884b5b6834d.png

Niech tam Ci piękni ludzie klepią już jakąś mape do DLC i sequelek :leo::lapka:

 

Edytowane przez Szermac
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Szermac napisał:

Kurde ja to personal besta chyba walnąłem dzisiaj, 12 godzin z przerwą na obiad. Ostatni raz to chyba przy DMCV takie swawole, ale jutro go pobije :cool:
Trochę smutałke, że po kolejnym fabularnym momencie, tablica jak i miasto z Sidequestami świeci pustkami już :c
Zostały w sumie questy z łowieniem rybek, ale trochę się nie polubiłem z tą mechaniką, boję się, że pada rozwale przy wyławianiu xD

Mam nadzieję, że gra nie zaczyna gnać na łeb na szyję już, ku końcowi i coś się jeszcze pojawi, bo trochę tego dzisiaj poczyściłem i może nawet za dużo xD. Chociaż i tak jakieś znajdźki mi zostały na pustkowiu i wielkiej pustyni. Jak tak sobie pomyślę, to jeszcze trochę rzeczy, które były w trailerach nie widziałem :gachigasm:
Stąd też pytanie do @Whisker 
 

  Ukryj zawartość

Czy wylot na orbitę to jeden z tych momentów, gdzie nie wrócę już na pustkowia albo na pustynię ?


Sama intryga też zaczęła się zagęszczać, choć nie ukrywajmy od 1/4 gry można skminić jak to się potoczy, to mimo to liczę na jeszcze jakieś strzały w pysk twistowe :D

image.png.3eebf5680769bd9e0edb4884b5b6834d.png

Niech tam Ci piękni ludzie klepią już jakąś mape do DLC i sequelek :leo::lapka:

 

Nie wrócisz już :) orbita to już definitywny koniec

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Szermac napisał:

No to się jeszcze nie wybieram w takim razie :cool:

Dokładnie, wszystkie questy porób, ile da się upgrade to też zrób i dozbieraj wszystko. Później leć na orbitę wszak czeka Cię jeszcze NG+ na dobicie wszystkiego. Sama orbita to też sporo grania i bossów  więc tam te sporo uda się punktów nabić 

 

ps. Aha jak chcesz platynę szybciej to wrzuć save też do chmury bo są 3 zakończenia :) 

I ryb 20 złów :) 

Ja na razie 

IMG_6968.jpeg

Edytowane przez Whisker
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Szermac napisał:

Może orbita, a winda orbitalna to dwie różne rzeczy, może do windy jeszcze można hmmm ? :D 

Nie, to już punkt bez powrotu

Zresztą Adam o tym poinformuje bo jeżeli nie ma takiej informacji od niego to można spokojnie. Natomiast podwójnie Was zapyta czy aby napewno, tego nie da się pominąć 

4 minuty temu, creatinfreak napisał:

No w takim razie ja też się jeszcze na orbitę nie wybieram. Trzeba pozwiedzać jeszcze i porobić zadania poboczne. Może do platyny się nie szykuje, ale nie chcę jeszcze kończyć tej przygody.

No i spoko :)  też tak miałem i wróciłem łowić dalej ryby bo poboczne wytłukłem na bieżąco 

Edytowane przez Whisker
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Szermac napisał:

To ja mam coś chyba spierdolone xd Nie aktywuje mi się misja w sklepie u Kayi ani Enyi, aby zakończyć ich wątki, a skoro z windy orbitalnej się nie wraca to coś nie halo xd

Zrobiłeś u nich wszystko? Tzn u złomiarki na najwyższy poziom serduszek (wykup fantów od niej aby mieć 3/3 polubien) i wszystkie poboczne?

Edytowane przez Whisker
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...