Skocz do zawartości

Stellar Blade


Jordanensis

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Szermac napisał:

A no to nie, ale u Enyi nic nie ma tylko gadka szmatka i tyle. Ostatnie co to dałem jej 

  Ukryj zawartość

nogi.

 

No to zostało ci ostatnie zadanie ale odkryje się dopiero po zaliczeniu zadań u robota d1g-g2r ;) i musi wrócić do Xionu (ten robot rzecz jasna)

Edytowane przez Whisker
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj i jutro praca, więc będzie dużo mniej niż przez ostatnie trzy dni (36h), ale jak tylko wrócę to odpalam. Aktualnie jestem na Wielkiej Pustyni, próbuje odpalić wieże. Sporo misji się pojawiło to będzie przeczesywane.

 

Wszystkie karty pamięci do tej pory zebrane, sporo innych znajdziek, 29 puszek. W tych etapach bez powrotu też są znajdźki, jak puszki czy trzeba mieć komplet wcześniej? W NG+ przechodzą znajdźki czy trzeba od nowa zbierać?

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj wieczorem jak zasiadłem po weekendzie na zewnątrz, tak skończyłem w sumie nie wiem kiedy, no nie patrzyłem na zegarek, po tym można poznać najlepsze gry. 

 

Przenosiłem z dema progres, to w sumie będzie około 8h, więc jeszcze skromnie, ale już kilka bossów, nowa broń i miasteczko odblokowany :).  Najlepsze pewnie dopiero przede mną :gachigasm:. Koreański masakrator!

Motyw z dźwigiem zajebisty xD. 

 

2 minuty temu, YETI napisał:

Ciekawe jaki będzie średni czas gry na forum, bo według recenzji Stellar to gra na 25-30h.

 

Ja będę celował w platynę pewnie tym razem, jak cala gra będzie tak dobra. 

 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Whisker napisał:

odkryje się dopiero po zaliczeniu zadań u robota d1g-g2r


Właśnie - na tym złomowisku po lewej od głównej bramy, jest wysoko umieszczona skrzynia do otwarcia i szczątkowa drabina do niej prowadząca (trzeba podsunąć pomarańczowy kontener). Problem w tym, że chyba zapomnieli tej drabinie narzucić detekcję kolizji i EVE przez nią przenika, zamiast się jej złapać.
U Ciebie normalnie działało czy też nie mogłeś się tam dostać?

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Wredny napisał:

Zastanawia mnie tylko, jakim trzeba być debilem, żeby dać tym grom ocenę negatywną, a widzę, że łącznie będzie prawie 300 takich beznadziejnych przypadków.

Zawsze się trafi taka próbka co da 1/10 i uargumentuje, natomiast i tak na Metacritic weszła jakoś 2 lata temu moderacja, więc codziennie kasują większość wątpliwych recenzji i wymagają weryfikacji użytkownika, od tego czasu jest to już prawie tak miarodajne, jak na Steam, kiedyś to był totalny paździerz. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, MEVEK napisał:

A tak powaznie to z czego wynikaja te negatywy? Sa jakies grubsze bledy, spadki framerate, glitche itp? 

Niee, to głównie 0/10 od fanbojów Microsoftu i Nintendo, ale sporo z nich kasują. 

 

Te mixed to tak jak w recenzjach sexualizacja postaci i porównywanie z Nierem fabularnie. 

 

----

Ilu z Was ostatecznie gra po koreańsku? Jak ktoś jeszcze nie zaczął naprawdę polecam spróbować, aż tak bardzo czytanie napisów nie przeszkadza, a klimatycznie jest według mnie sporo lepiej :). 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

Niee, to głównie 0/10 od fanbojów Microsoftu i Nintendo, ale sporo z nich kasują. 

 

Te mixed to tak jak w recenzjach sexualizacja postaci i porównywanie z Nierem fabularnie. 

 

----

Ilu z Was ostatecznie gra po koreańsku? Jak ktoś jeszcze nie zaczął naprawdę polecam spróbować, aż tak bardzo czytanie napisów nie przeszkadza, a klimatycznie jest według mnie sporo lepiej :). 

Ja gram I jest Oki. A dubb rewelacja.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Wredny napisał:


Właśnie - na tym złomowisku po lewej od głównej bramy, jest wysoko umieszczona skrzynia do otwarcia i szczątkowa drabina do niej prowadząca (trzeba podsunąć pomarańczowy kontener). Problem w tym, że chyba zapomnieli tej drabinie narzucić detekcję kolizji i EVE przez nią przenika, zamiast się jej złapać.
U Ciebie normalnie działało czy też nie mogłeś się tam dostać?

Dokładnie tak samo miałem :D  ale z tego co pamiętam dostałem się inną drogą i normalnie tam wyzbierałem wszystko.

3 godziny temu, Square napisał:

Ja dzisiaj i jutro praca, więc będzie dużo mniej niż przez ostatnie trzy dni (36h), ale jak tylko wrócę to odpalam. Aktualnie jestem na Wielkiej Pustyni, próbuje odpalić wieże. Sporo misji się pojawiło to będzie przeczesywane.

 

Wszystkie karty pamięci do tej pory zebrane, sporo innych znajdziek, 29 puszek. W tych etapach bez powrotu też są znajdźki, jak puszki czy trzeba mieć komplet wcześniej? W NG+ przechodzą znajdźki czy trzeba od nowa zbierać?

Przechodzą znajdźki, stroje, upgrade, praktycznie wszystko oprócz zadań pobocznych. Mało tego to w skrzyniach gdzie były stroje są nowe lub kosmetycznie zmienione (kolory itd)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...