Skocz do zawartości

Stellar Blade


Jordanensis

Rekomendowane odpowiedzi

Hahaha jakiś gościu na reseterze wrzucił fotę, żeby potwierdzić, że ten Holiday Suit cośtam przed i po patchu wygladają inaczej i dostał bana za bycie w Boy's Club rhetoric, tej patologii już się nie da chyba zwalczyć :lul:.

Swoją drogą napór skrajnych lewaków musiał być duży na ten strój + napis, zawsze szkoda, no ale cóż, 99% ludzi i tak nie zauważy...

 

35 minut temu, PiotrekP napisał:

Niech oni lepiej szybko ten PM dodadzą bo aż chce się co chwilę fotki trzaskać.

Brak photomode to w pierwszych godzinach gry jedyny minus, rzeczywiście wygląda jak missed opportunity. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, YETI napisał:

Miło słyszeć że dobrze się sprzedaje, ale to co jest najlepsze, to fakt, że to debiut studia jeżeli chodzi o dużą produkcję na konsole, która technicznie prezentuje się bardzo ładnie i na dodatek nie słychać o jakiś niedociągnięciach, które należało poprawić w latkach.

 

Widać po Steller i Lies of P, że w tej Korei znają się na swojej pracy. Tym bardziej z większym zainteresowaniem będę śledził inne projekty z tego kraju.

Dobra, to lece po swoja kopie :Aloy_run: Serduszek na rozdawalem jak glupi a nawet swojej kopi nie mam. No ale wiecie... nie samymi dupami czlowiek zyje. Jest gameplay jest zabawa :lapka:

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem czemu dali cenzure w Day1 patch, skoro lewaki recenzowaly bez tego xd

Mleko sie rozlalo, teraz moga tylko wkurwic graczy ktorzy lubia cyfrowe wypozyczenia.

Na szczescie to nie jest problem dla pudelkowcow :banderas:

 

Najbardziej szkoda mi @Szermac, chlopak chcial spuscic wielomiesieczne emocje i chuy, zostaje granie.

  • Haha 2
  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Szermac napisał:

@Whisker jest później moment po którym nie ma powrotu do wcześniejszych lokacji ? Jest informacja o tym jakaś zapobiegająca ? :D 


Są podobno dwa punkty bez powrotu, gdzie na stałe przenosisz się do następnej lokacji i nie zrobisz już nic w poprzednich.
Trochę dziwna decyzja w tym XIONie, że zabrali skaner, bo znajdziek tam od chooya jest (uwielbiam te animacje po znalezieniu puszki), ale kuźwa, jak ta miejscówka wygląda, ile tam jest szczegółów, ile pieczołowitości włożono w wykonanie tych uliczek, zaułków itp :banderas:
18f1fbdc05387-screenshotUrl-min.thumb.png.7c78d6c7180461b8ade2249053a1a835.png

18f1fbcef6f39-screenshotUrl-min.thumb.png.2bc6c91fbf4a25bd5175c5e1c15510a0.png

Trochę beczka, że jest tu tak jasno, mimo że światło wpada przez jakąś szparę pomiędzy skałami, ale rozumiem, że to gierka i pewne umowności są akceptowalne.
Póki co to taka Automata tylko dużo lepsza - zarówno graficznie, jak i gameplayowo (bo muzycznie to praktycznie to samo).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Szermac napisał:

@Whisker jest później moment po którym nie ma powrotu do wcześniejszych lokacji ? Jest informacja o tym jakaś zapobiegająca ? :D 

Tak, samo zakończenie też długie ale poinformuję Cię gra o tym w odpowiednim momencie

Niestety nie da się później wrócić dozbierac fantów ani zadań pobocznych dlatego ja lecę teraz NG+ żeby dobić do 100% wszystko :) 

IMG_6821.jpeg

IMG_6815.jpeg

IMG_6810.jpeg

IMG_6808.jpeg

IMG_6807.jpeg

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Nemesis napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość
  Pokaż ukrytą zawartość

Automata wygrywa ze Stellarem narracyjnie. Shift Up tego po prostu nie mogli przeskoczyć, co nie oznacza, że w przyszłości się nie uda. 

 

Nie pograłem zbyt dużo, ale zaryzykowałem i zajrzałem :D, jeżeli tak jest, to nie jest to żadne zaskoczenie, bo Automata 

Spoiler

Wygrywa narracyjnie ze wszystkimi grami świata :)

 

Godzinę temu, Szermac napisał:

18f1fa5eb6770-screenshotUrl.jpg

18f1fa595ca14-screenshotUrl.jpg

Noo, dużo lepiej to wygląda graficznie, niż początkowe lokacje <3.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...