Skocz do zawartości

Stellar Blade


Jordanensis

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz płytę albo nie ściągałeś do cyfry patcha to tak.

 

@KrYcHu_89 ja dałem przeniesienie z dema ale zacząłem od nowa i tak, i byłem ciekaw czy bez przenoszenia wszystkie ruchy są też dostępne. Myślałem, że zaczniemy od zera po prostu.

 

Mam 6h na liczniku, i jestem po zabawie dźwigami. W 20h na bank nie skończę.

W ogóle się uśmiałem jak niechcący

Spoiler

zniszczyłem ścianę w budynku dźwigiem, a tam sekret :banderas:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, KrYcHu_89 napisał:

Również wybrałem dubbing Kr. 

Ma być mini OST na Spotify dzisiaj, ale na razie nie widzę niestety, a szkoda, bo za 60 minut mam samolot :D. 

Edit:

Nvm już  jest na Spotify <3

 

https://open.spotify.com/album/177SKUpqIh91wYOp0BK5BI?si=OIZJZ_eVQJ61kpIMlyx_hA

 

 

Jest na spotify i Apple Music 

IMG_6809.jpeg

7 minut temu, Szermac napisał:

Dobra, zostawiam rudzielca na kilka godzin, jakiś spacer trzeba bo gały wypłyną xD

image.png.52915a7c0fada377e219afadae7ebc38.png
image.png.6fe28509a42495f71717f87baeee003d.png

Oby tak dalej :leo:

 

Ja też miałem rudą dłuższy czas ale dorzuciłem jej okulary :D 

Odnośnik do komentarza

Elegancko. W tego sztosa każdy powinien zagrać bez kitu. Co to robi z graczem z każdą kolejną godziną, odblokowaną rzeczą, lokacją i pomysłami, lol wchuj :leo:

 

Styknie na dziś, 15 godzin, 30%, a ja nabrałem kolejnych 10 sidequestów, jutro wracam na Eidos 7 po niedokończone sprawunki jak się okazuje :banderas:

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Miło słyszeć że dobrze się sprzedaje, ale to co jest najlepsze, to fakt, że to debiut studia jeżeli chodzi o dużą produkcję na konsole, która technicznie prezentuje się bardzo ładnie i na dodatek nie słychać o jakiś niedociągnięciach, które należało poprawić w latkach.

 

Widać po Steller i Lies of P, że w tej Korei znają się na swojej pracy. Tym bardziej z większym zainteresowaniem będę śledził inne projekty z tego kraju.

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...