Skocz do zawartości

Stellar Blade


Jordanensis

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Donatello1991 napisał:

Jak to jest z tym 3 zakończeniem? 3 razy trzeba przejść?

Spoiler

-100% znajomości z Lily + NIE podanie ręki Adamowi.

-100% znajomości z Lily + Podanie ręki Adamowi

- Mniej niż 100% znajomości z Lily + Podanie ręki Adamowi

 

1 minutę temu, Square napisał:

Nie macie wrażenia, że tryb pod L3+R3 jest słabszy niż normalnie? Mogliby go trochę wzmocnić.

No właśnie, ten tryb to chyba tylko po to, żeby choć trochę ściąć hp bossowi przy tym nie tracąc swojego żyćka.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pogralem w demo i jest git malina. Podoba mi sie to co widze a widoki potrafia zaprzec dech w piersi - zwlaszcza jak Eve zjerzdza po drabince :problem: Takze jak bede przeodzil kolo sklepu z gierkami to biere S.B z miejsca. W demo juz tylko ostatni boss zostal do ubicia. Za 1 podejsciem sie nie udalo :obama:

Odnośnik do komentarza

Gdzieś był, bo mam, ale nie wiem gdzie.

Rdzeni Życia/Bety jest więcej w grze niż potrzebne do trofeów. Miałem zapas, a i tak pewnie coś pominąłem. To samo z pozostałymi zasobami do ulepszeń. Polecam też wykupić zapas u Digera, przyda się w NG+.

 

Lecę NG+ na hardzie i ubiłem Gigasa. Można szybko zginąć, ale było łatwo do tego momentu, zobaczymy jak później.

Zmieniłem audio na angielskie i jak ktoś się zastanawia to szczerze polecam lecieć oo koreańsku, jest o niebo lepiej.

Odnośnik do komentarza

Brakuje mi 1 Campa lol zaraz zrobie sobie 2 ostatnie walki raz jeszcze bo sa kozackie ❤️

 

Zrobilem 2 Endingi boze nie chce mi sie przechodzic jeszcze raz szukajac wszystkich Campow albo tylko tego ktorego nie mialem a to ma byc jeszcze przejscie na odpierol sie dla Endingu -_- 

Odnośnik do komentarza

Mi zostały 2 campy w podstawce xd ciekawe czy jak pykne tylko akurat je w NG+ to się zaliczy, czy muszę znowu wszystkie :sapek: Na razie trochę poodpalałem na puatkowiach, ale liczba się nie zmieniła.

Sama przyjemność tak czy siak latać po tej gierce :banderas:

Edytowane przez Szermac
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Szermac napisał:

Gdzie doczytałeś ? Prowadzą tam normalnie poboczne questy z tablicy z Pustkowia z tego co kojarzę.

 

Raczej wiadomość od tajemniczego wielbiciela. 

Spoiler

W Xionie na dole, po lewej stronie przed wejściem do bram miasta jest mała dziewczynka, która przekazuje EVE wiadomość o dostępie do zatopionego obszaru na Eidos VII. 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, GSPdibbler napisał:

Ta gierka ma tylko jedną wadę, jest za łatwa. Na żadnym bossie nie zginąłem , gdyby nie było tych ciosów specjalnych to byłoby wyzwanie. 

No to prawda, fajnie jakby był Hard od początku, bo ten w NG+ jest nadal łatwy, ale na podstawowym NG już pewnie jest wporzo na takiej gołej postaci

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...