Skocz do zawartości

Stellar Blade


Jordanensis

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Square napisał:

A poza NG+ to coś ten patch robił?

 

No właśnie przeleciałem pobieżnie wątek i widzę że jakieś "hard-r'y" i inne mecyje, nie wiem, nie znam się. 

 

I się zastanawiam, póki mam możliwość, czy ten patch ogólnie nie psuje rozgrywki w jakiś sposób a widzę że część z Was już po przejściu, przynajmniej jeden raz.

Odnośnik do komentarza

No i o to mnie chodziło, dzięki Panowie! 

 

Edit: patch wjedzie ofc

 

Edit2: ogólnie trochę się boję że się odbije od tego bo jestem raczej lewarem w tym gatunku. Ale ustawie se jakiś łatwy poziom to może pójdzie :)

Edytowane przez kaj.dam
Odnośnik do komentarza

Ja przez majóweczkę dopiero co skończylem sidequest w Wastelands i misję główną a'la RE :). Swoją drogą zajebiste to było, zupełnie nie spodziewałem się całej misji w takim stylu <3. Feeling strzelania jest naprawdę dopracowany, jak na grę, gdzie jednak głównie się macha mieczami. 

Odnośnik do komentarza

Dwie ostatnie walki trudniejsze są, trwają też dłużej.

 

Ja zbieram stroje w NG+ i ulepszam dalej Eve. Mam wrażenie, że beta :PS_x: działa gorzej po ulepszeniu więc radzę się wstrzymać jak korzystacie z niej często. Za to ta pod :PS_circle: dostaje niezłego kopa.

Odnośnik do komentarza

Po 40+ godzinach gierka skończona. Tak się wciągnąłem, że zrobiłem wszystkie możliwe questy, skille, znajdźki, bazowe stroje itd. Zostało teraz przejście na NG+ i przy okazji ostatnie zakończenie do platynki. Świetna gra. Można się przyczepić do niektórych rzeczy, jak choćby voice acting, dialogi, za dużo pustyni czy fragmentów platformowych (sterowanie/blokowanie animacji/detekcja kolizji dają o sobie mocno znać), ale i tak nie psuje to bardzo pozytywnego ogólnego odbioru. Moje ostatnie gierki w finale już zaczynały mocno przymulać, a tutaj było tylko coraz lepiej. Jeśli to jest pierwsze podejście tego studia do AAA, to trzeba będzie śledzić jego dalsze poczynania.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...