Skocz do zawartości

Grand Theft Auto: The Trilogy


ProstyHeker

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Sqtr78 napisał:

Kilka bugów już było, ale nostalgia robi swoje. Muza i teksty są prze. Model jazdy o niebo lepszy od gier z przed paru lat i też z nextnewgenów (watchdogs, crackdown, saints row). Wizualnie czasem cieszy oko. Jestem ogolnie zawiedziony, ale bawię się dobrze, a chyba o to chodzi

Oprócz tego modelu jazdy to mam dokładnie takie same odczucia. Gram w VC pół wieczoru i jak już człowiek przełknie to, że to jest ta sama gra co 20 lat temu tylko w nowych ciuszkach, to wtedy wjeżdża na pełnej ten klimat. Gra wygląda teraz tak, jak ją zapamiętałem (oprócz plastusiowych postaci) i jest klawo. Remaster leniwy i po kosztach? Yup, zdecydowanie. Ale pod tą warstwą siedzi stare GTA, które uwielbiam. No i odpaliłem dla porównania wersję PC w edycji "updated classic". Powiem wam, że w zasadzie tylko pełny OST jest w niej lepszy - przy 60fps dzieją się cyrki z fizyką (w SA pływać się nie da jak pamiętam, tylko w 30 klatkach, w VC świruje fizyka), grafika jest wyraźnie słabsza i generalnie to ja wracam do granka na konsoli, peace.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Square napisał:

To ktoś to jednak kupił.

Za 85zł? Nie narzekam, pozdro z Xboxa :kaz:

 

@maciucha chyba nie, bo po sieci też krąży taka porada, by jednak limitować klatki do 30. Może to wina mojego konkretnego PC? Uroki masterrejs, kurła jego mać. Tak czy siak, wracam do VC DE. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, l33t napisał:

Byłem bardzo ciekawy, jak do tej żenady odniesie się branża recenzencka. Wbijam na metacritic, a tam pusto pod każdą z odświeżonych części.

 

Czyżby recenzenci nie dostali kopii przed premierą? Brak gameplay'ów, brak wysłania krytykom przedpremierowo dostępów do gier. Sprytnie Rockstar.

 

Może dostali i napisali w dwóch wersjach - w zależności od tego jak gracze przyjmą produkt to sobie wybiorą. Jedna w samych superlatywach, a druga jadąca po grze ;) Albo im zapłacili aby nic nie recenzowali....

 

2 godziny temu, Labtec napisał:

 

No taki Cyberpunk 2077

 

juz sobie sprawdzam https://www.reddit.com/r/GTATrilogy/ 

 

Przecież akurat ta wersja, w którą grali recenzanci na PC działała dobrze.

 

28 minut temu, HiS napisał:

Równie dobrze, można kupić wersję na telefon... 

 

Albo można to odpalić na telefonie z GP i próbować grać z chmury jeżeli jest taka opcja.

 

15 minut temu, Wredny napisał:

Czy w tym crapie (SA w Gamepassie) można coś zrobić z jasnością???
Ustawiłem na maxa (w trakcie gry) i nadal gówno widać, zupełnie nie ma żadnych różnic po przesuwaniu suwaczka - przecież to jest jakaś parodia :yao:

 

Ja ustawiłem jasność na maxa a kontrtast zmniejszyłem dość sporo i mam wrażenie, że było lepiej. Dalej gówno ale już mniej rozmazane ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Wredny napisał:

Czy w tym crapie (SA w Gamepassie) można coś zrobić z jasnością???
Ustawiłem na maxa (w trakcie gry) i nadal gówno widać, zupełnie nie ma żadnych różnic po przesuwaniu suwaczka - przecież to jest jakaś parodia :yao:

Probowalem przez pol godziny i zrezygnowałem,ciemno jak w dupie na Oledzie. Żal tracić czasu na tego śmiecia :)

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

@izon
No właśnie też OLED - ja rozumiem, że tu CJ i ferajna, a OLED to "głęboka czerń", ale k#rwa bez przesady :yao:
A przy okazji - nie wiem, z czego piszesz, ale strasznie czyta się posta z enterem co dwa słowa :reggie:

6 minut temu, Elitesse napisał:

Ja ustawiłem jasność na maxa a kontrtast zmniejszyłem dość sporo i mam wrażenie, że było lepiej. Dalej gówno ale już mniej rozmazane ;)


Faktycznie - pomogło - winnym jest ten kontrast, choć teraz mam wszystko wyprane z kolorów :reggie:

Odnośnik do komentarza

Szczerze powiedziawszy to jest dokładnie ten sam mobilny port, co wersja, którą niedawno kupiłem na PS3.
Z tym że tu mamy wyższą rozdzielczość, 60fps, maszynowo dodane bajery z oświetleniem, plastusiowego Rydera i palce w dłoniach osobno.
No i bardziej archaiczne sterowanie, zbliżone do oryginału (to wciskanie A, żeby jechać rowerem, gdzie na PS3 normalnie trzymałem R2, jako "gaz").

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem Vice City z mojego super preordera za 269 zł na PS5, cena na 3-pack jak najbardziej umiarkowana, można powiedzieć, że promocja. 

 

Goty 2021, jak to niesamowicie to wygląda... :banana:. Dokładnie to czego się spodziewałem, czyli ta sama gra co 20 lat temu lepsza oprawą. 60 fps raczej trzyma na PS5 bez problemu. Wiem, że oczekiwania były wieksze, ale to 20 letnia gra i to cud, co z tego wyciągnęli :). Brawo dla praktykantów, co to robili, na pewno będzie to pochwalny wpis w CV i być może następnym razem będzie jeszcze lepiej :).  Wszak kolejna wcześniej niedorobiona gra, co chodziła w 15 fps na ps3, czyli GTA IV juz czeka na remaster. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...