Skocz do zawartości

Grand Theft Auto: The Trilogy


ProstyHeker

Rekomendowane odpowiedzi

To jest Pipkolinio właśnie, FIFĘ gra co roku, CODa na premierę bierze, a coś (pipi)i o honorze xdxdxd I zarabia na coinsach jak prostytutka. Nie ma to jak granie co roku w (pipi)ową grę, IRONICZNIE GRA.
Jesteś zbyt dużym tłukiem aby odróżnić kupno cod i stracenie na tym 40 zł, kupna FIFA i zarobieniu na nią + kilku stów dodatkowo, a kupnem (pipi) gry za 270 w cyfrowej wersji.
Odnośnik do komentarza

Giereczki w pytę. Na Switchu stabilne 20 klatek, na najmocniejszych konsolach wybór trybów - dla każdego coś miłego: wydajność albo płynność. Bugów praktycznie nie ma. Sporo nowych smaczków i ficzerów. Cena rynkowa, konkurencyjna wręcz. Czuć nextgenem no i widać napracowanko.

 

Niech sobie każdy gra w co chce. Ale kur.wa bronić takiej żenady wydanej za grube siano? Jak się sami nie będziemy szanować, to nas wydawcy będą tak ładować w kakao coraz częściej.

 

Spodziewałem się, że będzie marnie, bo za szybko ta premiera miała miejsce względem zapowiedzi. Ale takiej technicznej żenady nie śniłem nawet w najgorszych koszmarach. Nigdy mnie żaden developer tak nie zawiodł.

  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Wredny napisał:

Kurde, ja nadal uważam, że mimo błędów, baboli i śmiesznostek te remastery to zdecydowanie więcej roboty niż np Remedy włożyli w Alan Wake.


Nie jestem specjalistą, ale wydaje mi się, że w grze z szóstej generacji łatwiej więcej poprawić w kwestii grafiki ze względu na jej prostotę jak na dzisiejsze standardy. Mamy np. nowe elementy otoczenia, ale nadal one są dość prostymi obiektami, gdzie w grze z 7 generacji poprawienie nawet małej rzeczy może zająć de facto tyle same albo więcej czasu.
 

Też bym sprawdził z gamepassie jeśli już, ale Xboksa póki co jeszcze nie mam. A że gry dobrze pamiętam i przechodziłem wielokrotnie, to nie ciągnie mnie do zakupu. Dla mnie już zamknięty rozdział i piszę z perspektywy fana serii.

 

Grafika grafiką, ale gdyby nie było tych spadków płynności, dużego pop upu i cena by nie przekraczała 100zl to gry by były inaczej odebrane. Mam nadzieje, ze na Rockstar wyleje sie wielki hejt, bo to, co wyprawiaja ostatnio to masakra.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

San Andreas to jedyne duże GTA w które nie grałem no i tak se gram w to GTA i ta gra jedynym czym się broni to tym że jest to...GTA, ale równie dobrze nawet gdyby zrobili tego remastera jako grę tekstową to też by się właśnie tym obroniła. Od technicznej strony to nawet szkoda strzępić ryja. 

Take Two zachowało się jak typowy pan Areczek janusz biznesu. Wzięli najtańszą ofertę jakiegoś gówno studia którego największym osiągnięciem są jakieś mobilne kasztany które nikogo. No co mogło pójść nie tak? Jest super, jest super więc o co Wam chodzi?

No ale chooy i tak przejdę. Bo jak nie teraz to pewnie już nigdy. Chociaż nie ukrywam że gdyby nie było tego w passie to kijem od szczotki bym tego nie tknął

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Lukas_AT napisał:


Nie jestem specjalistą, ale wydaje mi się, że w grze z szóstej generacji łatwiej więcej poprawić w kwestii grafiki ze względu na jej prostotę jak na dzisiejsze standardy. Mamy np. nowe elementy otoczenia, ale nadal one są dość prostymi obiektami, gdzie w grze z 7 generacji poprawienie nawet małej rzeczy może zająć de facto tyle same albo więcej czasu.

Łatwiej poprawić ale jest więcej roboty i jeśli się chce to zrobić porządnie (tak żeby gra pasowała do obecnej generacji) to nie można po prostu bazować na już zrobionych assetach. Przykładowo AW był robiony w 2005-2010 więc część geometrii nadal się w miarę trzyma, część tekstur też (tym bardziej że później wyszła wersja na PC) tak samo animacje, więc do gruntownej przebudowy jest mniej elementów. Już nie mówiąc o samych plikach które w przypadku GTA po 20 latach pewnie do niczego się nie nadawały.

Tak jak wcześniej pisałem jak by podeszli do tego na spokojnie i w tym roku wydali tylko GTA3 (ewentualnie z LCS) a dopiero za rok VC to o wiele lepiej by to wyszło. Odnośnie tego całego AI nie mam pojęcia co oprócz tekstur i ewentualnie rozmieszczenia obiektów miało by zrobić bo to są w większości nowe modele. Widać ewidentnie brak czasu, część tych bugów i glitchy graficznych to dosłownie niepoprawne ustawienia w UE4 i kompletny brak optymalizacji.

Jeśli Rockstar czy TakeTwo chce wyjść z twarzą z tego łajna to muszą kompletnie przebudować postacie, wyeliminować wszystkie bugi, ogarnąć animacje, optymalizacje i przynajmniej dodać trochę muzyki jeśli są problemy z licencjami na te kawałki które były w oryginałach. Da się to zrobić ale potrzeba czasu, chęci, kasy i większego teamu.

 

Odnośnik do komentarza

Panowie, jestem słabym człowiekiem i dałem się ponieść hajpowi przez co i u mnie zagościła wersja Definitive Edition. 


 

Spoiler

Oczywiście zmodowana oryginalna wersja żeby było jeszcze więcej duszy a nie to nowożytne gówno za 2 i pół stówki. Jebać frajerów. :cool: :lapka: 

 

Z0gDn9U.png

 

rCwOPA0.png


 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, suteq napisał:

Panowie, jestem słabym człowiekiem i dałem się ponieść hajpowi przez co i u mnie zagościła wersja Definitive Edition. 


 

  Ukryj zawartość

Oczywiście zmodowana oryginalna wersja żeby było jeszcze więcej duszy a nie to nowożytne gówno za 2 i pół stówki. Jebać frajerów. :cool: :lapka: 

 

Z0gDn9U.png

 

rCwOPA0.png

 

 

Jest jakaś sensowna opcja żeby pograć w to na padzie na PC? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...