Skocz do zawartości

Retro handheldy do emulacji


Suavek

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.05.2023 o 20:03, Meanthord napisał:

Jeśli ktoś chciałby coś lepszego, to srogo polecam - bawię się tym od jakiegoś czasu i nawet PS2 śmiga po konfiguracjach zaskakująco dobrze. Cena wyszła niecałe 850 zł (z dedykowanym gripem i wysyłką), działa wszystko do PS2 włącznie, nawet niektóre tytuły z Wii śmigają. Podłączamy pady od PS4/PS5/Xboxa przez bt, całość do TV i mamy konsolę stacjonarną. W stosunku ceny do jakości mój definitywny faworyt.

20230516_195426.jpg

Czy mi się wydaje, czy już sprzedajesz? Jakiś powód? Moja sztuka dziś przyszła :-)

Odnośnik do komentarza

Porąbało mnie i pod wpływem impulsu również zamówiłem RG35XX :reggie:

 

Właściwie tylko/głównie ze względu na cenę (raptem dwie stówki) i fakt, że poprzedni Anbernic zdycha. Oby ten egzemplarz okazał się nieco bardziej żywotny. No i chyba PSXa trochę lepiej będzie emulował. Zobaczymy, będę miał porównanie.

 

Może i dziwne pytanie, ale sprawdzał ktoś podłączenie konsolki do ekranu i połączenie drugiego pada do gry multi? Tak sobie pomyślałem, że zdarzają się w robocie wolniejsze dni i może dałoby radę pograć coś z kumplem na drugiej zmianie. Nie chce mi się nosić do roboty innych/droższych sprzętów, a na służbowych kompach wolę nie ryzykować. ;) 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 16.05.2023 o 16:45, grzybiarz napisał:

Na filmiku od Archona "trójka Crasha" przycina.

---

 

ten wydaje się dobrym wyborem. Według stronki obsługuje i gry z DC, PSP, N64.

https://www.pepper.pl/promocje/retrokonsolka-anbernic-rg353v-linux-android-64gb-dwa-analogi-wifi-at-gshopper-674609

416 zł!

 

Wczoraj wywalało błąd przy próbie kupienia/dodania do koszyka, a dzisiaj promocja się skończyła :(.

Odnośnik do komentarza

Cena i przystępność zrobiły swoje, to i jutjuberzy się rzucili na łatwy materiał. No mimo wszystko inna sprawa taka konsolka za dwie stówki, jak obecnie, a inna za cztery i więcej, jak jeszcze niedawno.

 

No i z czasem wszelkie modyfikacje, systemy operacyjne itp. również są łatwiejsze w pozyskaniu i obsłudze, nawet przez laików.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, grzybiarz napisał:

Kolejny jutuber nagrywa o tych konsolach. Nie wiem skąd ten fenomen, bo te sprzęty istniały od lat. Chyba że ten temat pozycjonuje się dobrze w Google. 

Może cena i łatwość uzytkowania przez laików jak ja? Za dwie bomby masz sprzęt z setkami gier, odpalasz konsole i grasz.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Cena poniżej ceny nowej gierki zrobiły swoje. Tylko lub aż. Cała reszta taka sama lub o wiele gorsza w porównaniu do innych droższych sprzętów.

 

Ja nawet nie mając decka bym tego nie brał z uwagi, że nie emuluje to sprzętów na których mi zależy ale ogółem poruszenie w temacie z uwagi na wspomnianą cenę i możliwości rozumiem 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Shen napisał:

 

 

Było :)

 

 

 

2 godziny temu, grzybiarz napisał:

Kolejny jutuber nagrywa o tych konsolach. Nie wiem skąd ten fenomen, bo te sprzęty istniały od lat. Chyba że ten temat pozycjonuje się dobrze w Google. 

 

Ależ nie, nie ma TAGOWANIA i nie chce się poszukać na forum :) SIMPLE

Edytowane przez Assassins_78
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...