Skocz do zawartości

Retro handheldy do emulacji


Suavek

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.06.2023 o 23:28, Suavek napisał:

Wiem, że beka. Ale mam jakiegoś fioła na punkcie miniaturek. Sam koncept mnie fascynuje.

fajne, ekranik mniejszy o jeden cal niż oryginalny gameboy
Jako brelok do kluczy (z jakąś ochroną na ekran), to całkiem niezły gadżet. Mnóstwo gier, bez wifi, reklam, mikropłatności...

---

Na filmie jest też konsolka z zamykanym ekranem https://www.funkey-project.com 

Odnośnik do komentarza

Fajny gadżet/bajer, ale mimo wszystko +60€/$ za takie coś nie dam. Może jak się pojawi jakaś budżetowa wersja, to się zainteresuje. Obecnie to co najwyżej ciekawostka. RG280V był już mały, ale nie na tyle, że nie dało się na nim grać. A tu faktycznie rozmiar breloka, na którym nie we wszystko się dobrze pogra.

Odnośnik do komentarza

Wiesz, pomimo sporej różnicy % to widzę Miyoo za 328 na ali i jak czytam opinie o D-PADzie, który jest jedynym kontrolerem od kierunków, że ma problemy ze skosami to wolałbym dopłacić niż rzucać 200 zł na coś z takim problemem. Myślę, czy nie kupić dzieciakom po jednym takim wariacie na urodziny, mają 6 urodziny w lipcu.

Odnośnik do komentarza
Teraz, NemoKOF napisał:

Wiesz, pomimo sporej różnicy % to widzę Miyoo za 328 na ali i jak czytam opinie o D-PADzie, który jest jedynym kontrolerem od kierunków, że ma problemy ze skosami to wolałbym dopłacić niż rzucać 200 zł na coś z takim problemem. Myślę, czy nie kupić dzieciakom po jednym takim wariacie na urodziny, mają 6 urodziny w lipcu.

jak nie są turniejowymi graczami w bijatyki 2D, to ten krzyzak nie bedzie im w niczym przeszkadzac.

  • This 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Chcę ograć Final Fantasy 10 i 12 z PS2. Z tego co widziałem na YT obie te gry dobrze ogarniają Retroid Pocket 3+ i Retroid Pocket 2S. Model 3+ jest znacznie mocniejszy od 2S stąd teoretycznie powinien mieć zapas mocy tam gdzie 2S dostanie zadyszki ale… czy użytkownicy tych konsol mogliby powiedzieć jak na nich chodzą gry od PS2?

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...