Skocz do zawartości

Retro handheldy do emulacji


Suavek

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Kris77 napisał:

 

Ja kupiłem tutaj:

https://pl.aliexpress.com/item/1005004508486973.html?spm=a2g0o.store_pc_groupList.8148356.17.54a34739rsjJLs&pdp_npi=2%40dis!USD!US %24128.10!US %2489.67!!!!!%4021038eda16820614992834797e1630!12000032958669666!sh

Konsola dojechała w 2 tygodnie (szara, 64 GB), w sobotę postawiłem Onion 4.2. Fajne jest to, że można bootować konsolę z Onionem (postawiłem na nowej karcie) lub z oryginalnym OS'em (kartę zostawiłem na wszelki wypadek). 

 

Jaką wersję maiałeś FV gdzy flaszowałeś Cebule? 

Ponoć ludzie uwalają konsolę bo zapominają o najnowszym FV i wgrywają na stare **2022 a wymagany jest conajmniej 0326 - 20230326.  

Pytam bo konsola będzie u mnie w piątek i chcę Cebulę odrazu wgrywać.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, maciucha napisał:

Uuu to na tej stronce tak samo jak ty. Ciekawe czy to idzie glsem czy poczta polską, bo padają obie nazwy.

Pewnie kurier do Polski, a potem przejmuje poczta, miałem tak jak zamawiałem gierki  Kanady. Do Polski paczka leciała 2 dni, a potem tydzień krążyła po kraju :kekw:

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.05.2023 o 19:04, Assassins_78 napisał:

 

Jaką wersję maiałeś FV gdzy flaszowałeś Cebule? 

Ponoć ludzie uwalają konsolę bo zapominają o najnowszym FV i wgrywają na stare **2022 a wymagany jest conajmniej 0326 - 20230326.  

Pytam bo konsola będzie u mnie w piątek i chcę Cebulę odrazu wgrywać.

 

Konsola już miała wymagany FV, są na bieżąco produkowane więc i soft jest najnowszy. Onion MUSI być 4.2 (na razie beta, ale śmiga jak ta lala) bo wcześniejsze nie obsługują Mini Plus. I dlatego konsole mogły być uwalane. Do Oniona spraw sobie inną kartę i będziesz mógł bootować konsolę albo z Onion albo ze stock'owym softem.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

@Kris77 tak wiem, ale też są leżaki z starym FW na które można wgrać Cebulę ale nie ma wtedy WiFi. Dlatego me pytanie było o wersję FW :)

No nić juz zaopatrzyłem się o dwie nowe wersje FW jak bym miał problemy. Jak coś to się podzielę informacją jak już konsolke będę miał w rękach :) 

Edytowane przez Assassins_78
poprawiono wpis
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, oFi napisał:

 

https://cashgoback.pl/blog/8/jak-uniknac-cla-i-podatku-vat-przy-zakupach-na-aliexpress

 

Przecież normalnie mogą Ci dowalić. Dlatego pytam czy komus sie zdarzylo, bo somsiadowi sie zdarzyło i to na laptoka z chin.

Czytasz co wklejasz? Specjalnie zamawialismy od sprzedawcy z wysyłka z Europy. Jak zamawiasz z Chin, to na pewno zapłacisz, nawet za jakies gowno za dolara.

Przechwytywanie.thumb.JPG.98d14eb751410da2b63737f0694464e6.JPG

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Czoperrr napisał:

Czy na pewno to raczej nie, jeszcze nie spotkałem się z kimś kto płacił cło za chińskie przesyłki z Aliexpress. Ale tak jak @Shen pisze lepiej wziąć z Europy jeśli jest taka opcja.

Cło może nie, ale 8,5zł poczcie to zawsze musiałem odpalić, za te ich "czynnosci celno podatkowe".

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, oFi napisał:

Dawno nie zamawialem nic z ali, widzę ze sie duzo pozmieniało.

Od jakiegoś dłuższego czasu każdy produkt sprzedawany na Ali zawiera w sobie wszelkie opłaty celne, niczego nie trzeba dopłacać (wyjątkiem są produkty powyżej 150EUR).

Przy okazji warto dodać, że obecnie wysyłka z Ali z Chin do paczkomatu Inpost to raptem ~ 10 dni kalendarzowych.

 

Jak ktoś szuka Miyoo Mini Plus to jutro (6 maj godzina 10:00) na oficjalnym profilu producenta na Ali będzie 400 sztuk do wyrwania. Cena ok. 350-360zł. Patrząc na to co się działo ostatnio to zejdzie w jakieś 30 minut więc lepiej polować jak ktoś szuka ;)

Link: https://pl.aliexpress.com/item/1005005215387485.html

 

A poniżej moja kolekcja, mały brat i duży brat :)

PXL_20230426_143344114.thumb.jpg.1252c4a3032cb997a6e01446fe37d1f7.jpg

 

Wersja Plus kupiona z powyższego linku na Ali 16 kwietnia, dzień później sprzęt wysłany, a 26 kwietnia wyciągnięty z paczkomatu :)

Edytowane przez grykom
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...