Skocz do zawartości

Retro handheldy do emulacji


Suavek

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.04.2023 o 23:12, Czoperrr napisał:

Romy oczywiście swoję :gayos:

 

Z bardziej legalnych stron to można znaleźć na archive.org. PSX podobno z plików .chd. Jak będę miał konsolkę to potestuje, póki co to tylko gdybanie.

 

O konsolkach jest coraz głośniej:

 

 

Dzięki, napaliłem się, ale nie wiem czy poszukać tej najmniejszej wersji (małe jest piękne), czy tej średniej? :) I jako, że jestem ciemny w temacie, jeśli chodzi o wgrywanie oprogramowania,  roomów itp. to wolałbym jednak wersję „leniwą”, tym samym pewnie droższą, ale ready to play, z masą roomów, gdzie szukać?

 

 

Odnośnik do komentarza

Wybór padł na Miyoo Mini Plus V3 128Gb szarą GB wersję. Wszystkie te modele fabrycznie przychodzą z grami? Znajduję opcje z 5000, czy nawet z 11000 gier. Chciałbym bez zbytniego jebania się w opcjach, czy czekania tygodniami na wysyłkę z Chin, móc zanurzyć się w retro granku. 560 zeta za wersję 128Gb to dużo? Są też 32 i 64.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Romy wgrasz sam, lepiej tak niż 120 wersji super Mario. A tak wygrywasz swoją kolejce gier życia. Wystarczy ze włożysz taka kartę do PC i masz tam foldery, przenosisz gry i gotowe. 

PS nie wiesz czy ci podejdzie,  to po co bierzesz największa 128GB. W sumie mi 64 GB styklo na PlayStation Classic do gier z nes/snes także 

  • Plusik 2
  • Dzięki 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
7 hours ago, zdrowywariat said:

Dzięki, poszukam więc 64Gb, nie posiadam PC, mam airmaca, dlatego wolę gotowca, jeśli ktoś oczywiście wykonał dobrą robotę, a tym samym dopłacić mu za wykonaną pracę, aniżeli marnować czas na szukanie, konfiguracje itd., tym bardziej że się na tym nie znam, ale spoko widziałem takie karty z roomami za 10-20e.

Nie bierz 128 GB bo to jest tylko karta pamięci i do tego chińska. To samo z 64 GB. Lepiej wziąć taniej i wsadzić swoją kartę renomowanej marki.

4 hours ago, maciucha said:

Tego garlic os do ambernica rg35xx można przygotować na gotowca na karcie zanim przyjdzie konsola?

 

Można:

https://retrogamecorps.com/2023/01/03/anbernic-rg35xx-starter-guide/

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, maciucha napisał:

 

I pewnie jakiś romhack poksów. Polecasz coś konkretnego?

U mnie to samo, przeglądałem ostatnio i zaczne od tych dwoch

 

Przechwytywanie.JPG.3d31b906f4e564dfb2683a3ebf91f2d0.JPGPrzechwytywanie2.JPG.ad1f5ff806783c3d69658633d36f17d5.JPG

 

tu masz jeszcze sporą listę https://retrododo.com/best-pokemon-gba-rom-hacks/

 

To tez brzmi ciekawie, niby z perspektywy Blue gramy, ale jeszcze nie jest chyba skończony, ostatni update byl wczoraj

https://www.romhacking.net/hacks/4972/

Przechwytywanie.JPG.16b0f5f90e3cb29093098f1d958c29ae.JPG

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chciałbym dziś zamówić w końcu tą retro-konsolkę Miyoo Mini Plus 64Gb wersję Game Boyową (mam sentyment do tej konsolki wchooy), bo w weekend nie miałem czasu. Jest jakaś strona, z której polecacie? Czy wbijać na Ali, na którym widzę, że 80e trzeba dać. Albo wziąć z amazona/ebaya i przepłacić 30e, ale za to będę miał wcześniej. Trochę się spoźniłem, ale cóż zacznę retro granie z Wami od 2 miesiąca.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, zdrowywariat napisał:

Chciałbym dziś zamówić w końcu tą retro-konsolkę Miyoo Mini Plus 64Gb wersję Game Boyową (mam sentyment do tej konsolki wchooy), bo w weekend nie miałem czasu. Jest jakaś strona, z której polecacie? Czy wbijać na Ali, na którym widzę, że 80e trzeba dać. Albo wziąć z amazona/ebaya i przepłacić 30e, ale za to będę miał wcześniej. Trochę się spoźniłem, ale cóż zacznę retro granie z Wami od 2 miesiąca.

Poszukaj sprzedawcy na ali z magazynem w EU:)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, zdrowywariat napisał:

Chciałbym dziś zamówić w końcu tą retro-konsolkę Miyoo Mini Plus 64Gb wersję Game Boyową (mam sentyment do tej konsolki wchooy), bo w weekend nie miałem czasu. Jest jakaś strona, z której polecacie? Czy wbijać na Ali, na którym widzę, że 80e trzeba dać. Albo wziąć z amazona/ebaya i przepłacić 30e, ale za to będę miał wcześniej. Trochę się spoźniłem, ale cóż zacznę retro granie z Wami od 2 miesiąca.

 

Ja kupiłem tutaj:

https://pl.aliexpress.com/item/1005004508486973.html?spm=a2g0o.store_pc_groupList.8148356.17.54a34739rsjJLs&pdp_npi=2%40dis!USD!US %24128.10!US %2489.67!!!!!%4021038eda16820614992834797e1630!12000032958669666!sh

Konsola dojechała w 2 tygodnie (szara, 64 GB), w sobotę postawiłem Onion 4.2. Fajne jest to, że można bootować konsolę z Onionem (postawiłem na nowej karcie) lub z oryginalnym OS'em (kartę zostawiłem na wszelki wypadek). 

Odnośnik do komentarza

Game Boy Mini Plus powinen być w piątek, tak że będę grał w retro gierki z z Wami (wiem, cieszycie się), przy okazji może ogram w końcu MGSa, bo ponoć też na tym pójdzie, zamiast czekać do wakacji, żeby ograć na PSXie.

 

6 godzin temu, Kris77 napisał:

 

Ja kupiłem tutaj:

https://pl.aliexpress.com/item/1005004508486973.html?spm=a2g0o.store_pc_groupList.8148356.17.54a34739rsjJLs&pdp_npi=2%40dis!USD!US %24128.10!US %2489.67!!!!!%4021038eda16820614992834797e1630!12000032958669666!sh

Konsola dojechała w 2 tygodnie (szara, 64 GB), w sobotę postawiłem Onion 4.2. Fajne jest to, że można bootować konsolę z Onionem (postawiłem na nowej karcie) lub z oryginalnym OS'em (kartę zostawiłem na wszelki wypadek). 

 

Ja przepłaciłem 30e za wcześniej, ale w sumie nie piję, nie palę, a i na gry wydaję mniej, niż inni, więc chooy tam :)

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Sorry za post pod postem, ale paczka została wysłana i ponoć ma być do 72h i jestem bardzo podekscytowany, bo ta konsolka odpala wszystko, aż po PSXa, a zawsze chciałem ograć MGSa, do tego może trafią się jakieś retro hiddem gemy z gier polecanych w przyszłości przez userów. Dzięki @second za super wątek, przez który nadrobię co nieco, o czym gdzieś tam podświadomie myślałem, a to maleństwo mi wystarczy, bo małe jest piękne, no i nie zależy mi na emulacji N64 i następnej generacji z DC, PS2, GC i Xbox, bo na tych konsolach się dość nagrałem.

Edytowane przez zdrowywariat
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...