Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

Co do czasu reakcji z wiekiem to jak dobrze pamiętam różnice nie były aż tak znaczące jeśli chodzi o sam czas reakcji. Bardziej problematyczna była pamięć mięśniowa. Dawno już się tym interesowałem ale badania chyba wtedy były robione na graczach Starcrafta.

Gorszy refleks i reakcja jest częściej spowodowana mniejszą ilością czasu spędzaną na graniu w przypadku starszych niż samym starzeniem się.

 

Zresztą możecie sobie sprawdzić swój czas reakcji tutaj - https://humanbenchmark.com/tests/reactiontime

U mnie nadal poniżej 190ms w wieku 31 lat więc nie ma tragedii.

Odnośnik do komentarza

Co można zrobić, żeby zbić ping? Download u mnie ładny - ponad 800 mb, ale upload to już tylko 130 mb. To może mieć wpływ? Telefon do Inei, jakieś przekierowanie serwerów? Nie wiem, trochę laik ze mnie na tym polu. 

 

Jak odpalam speedtest ns kompie przez wifi to opóźnienie wynosi tylko 2ms.

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, ginn napisał:

Co można zrobić, żeby zbić ping? Download u mnie ładny - ponad 800 mb, ale upload to już tylko 130 mb. To może mieć wpływ? Telefon do Inei, jakieś przekierowanie serwerów? Nie wiem, trochę laik ze mnie na tym polu. 

 

Jak odpalam speedtest ns kompie przez wifi to opóźnienie wynosi tylko 2ms.

 

Też średnio u mnie z tymi tematami, ale pamiętam, że typ NAT może mieć coś z tym wspólnego.

Odnośnik do komentarza

Map na start jest tyle co w MW2019 a ja mam wrazenie jakbym gral ciagle to samo. Dla mnie wypadaja duzo gorzej niz te z MW2019. Zarzadzanie profilem, emblematy, prestize itd - popsute... za malo czasu mieli :( Coz... bedzie wiecej "wow" jak wleci sezon1 i batllepass. 

 

Obiecali tokeny dla edycji vault... jak nie bylo tak nie ma

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Bartg napisał:

 

Możemy tu narzekać jak na wszystkie płatne dlc, passy srassy a i tak sprzedadzą tego miliony :dunno:

Nom, przy tak licznej społeczności, która jest na dobre i złe to w zasadzie pewniak. 

 

Ja na pewno czuję się rozczarowany, bo zostałem trochę skuszony faktem, że nie pojawi się nowy COD w kolejnym roku i spokojnie będzie można liczyć na pełne wsparcie przez dwa lata. 

Odnośnik do komentarza

Sam nie wiem. W sumie wolałbym nowy dodatek do dobrego CoD'a niż nową średnią odsłonę :dunno: jeśli MW 2 będzie dobrze prowadzone, nie będą wdrażać kontrowersyjnych zmian w rdzeń gry a sam dodatek będzie dobrze wyceniony (no raczej nie xd) to ja jestem za. Już wiele tutaj widziałem postów i w temacie o CoDzie i innych seriach typu ,,mogliby co roku wypuszczać wielkie aktualizacje a nie wydawać to samo z innym numerkiem''  tylko, że ta wielka aktualizacja w tym przypadku będzie kosztowała wielkie pieniądze :kekw:. No ale wolałbym grać na kolejnych mapach w CoD'a, w którym większość rzeczy mi pasuje niż przenosić się na coś możliwie gorszego.
Już niektórzy piszą o znużeniu graniem ciągle na tych samych mapach a ja jeszcze całkiem niedawno byłem jebany za to jak bura suka xd Okazało się, że więcej map nikomu nie by nie wadziło. Stare, znałem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ponownie polubiłem umocniony punkt. Chociaż zdarzają się mecze gdzie mają wywalone na to, więc od razu quit. Im dalej w las tym lepiej i bardziej doceniam ten nowy system broni. Tak to bym grał całe to aq74u aka kastov. Mapa tarq mnie wkurza bo jednak to bitwa sniperów z której na razie odpadam, ale później czemu nie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...