Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

Dotarłem do max 30-tej rangi i na tym zakończę betę. Co chciałem wiedzieć na jej temat to już wiem. Szykuje się dobry CoD, ale nie przełomowy. Taki mniej więcej jak poprzednie. Ani to zaleta ani tym bardziej wada. Mapy z bety są generalnie nie najlepsze. Najmniej wad posiada Meksyk oraz Farm 18. Kontrowersyjny jest też TTK, który jest krótszy od fiuta pigmeja. Mam nadzieję, że broni w fullu będzie więcej. Jedna snajpa? No co tak słabo? 

Tak czy inaczej pełna wersja jak z resztą zawsze zostanie przeze mnie zakupiona.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Wooyek napisał:

A próbował się ktoś łączyć ze znajomymi miedzyplatformowo? Próbowałem dziś z kumplem na pleju, ale ni chuja nie dało się dodać do znajomych. 

Swoją drogą UI jest tak nieintuicyjne, że łeb pęka. 

Po prostu wydaje ci się, że masz znajomych i dlatego nie wyszło.

Odnośnik do komentarza

Drugi raz w ciągu kilku dni miałem jakiś błąd, że nagle kamera zaczyna mi latać i żadne przyciski na padzie nie działają, mimo że się świeci cały czas. Dopiero reset w postaci wyjęcia baterii i ponownego uruchomienia pomaga. Nie wiem czy to kwestia gry czy mojego sprzętu, ale w innych grach tak nie miałem (XSX).

Edytowane przez ElGritar
Odnośnik do komentarza

Mi siadł ten CoD mega. Poczułem to co kiedyś grając około 3000h w cod4. 

Jako, że przyzwyczajenia zostały, więc to jest pierwszy CoD od czworki gdzie sprawdza się mój styl " zachowawczy striker". W słuchawkach dodatkowo to jest rzeź na publikach. 

Może się skusze ponownie na "poważniejsze" granie. 

No i mam przeczucie ze ten CoD ustanowi kolejny rekord $$$

Odnośnik do komentarza
6 hours ago, MYSZa7 said:

chłopy płaczą, że nie ma już „run and gun” :banderas:

 

„can’t shoot while sliding” xddddd

 

jaka szkoda

Strasznie chujowe i ignoranckie podejście ale w sumie forum to nie ma zaskoczenia xd

 

run&gun to podstawa CODa. Jakby nie było movement, szybkość, refleks, tempo rozgrywki to esencja coda, a nie nasłuchwianiu i pozycjonowanie przeciwników.


Jak dla mnie movement jest zjebany,  jest za wolno, już ten z MW2019 jest dużo bardziej dynamiczny, a do takiego Cold War to nie ma w ogóle startu. 

są inne gry na rynku które maja tego typu rozgrywkę  i nie widzę sensu dodawania do Call of Duty. 
 

Przy MW2 widać ze chcą zgarnąć wszystko i szczerze pewnie im się to uda. Najważniejsze żeby kolejne odsłony nie poszły w tym kierunku i niech każdy ma grę dla siebie. 

 


 

 

 

 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, kubson napisał:

Strasznie chujowe i ignoranckie podejście ale w sumie forum to nie ma zaskoczenia xd

 

run&gun to podstawa CODa. Jakby nie było movement, szybkość, refleks, tempo rozgrywki to esencja coda, a nie nasłuchwianiu i pozycjonowanie przeciwników.


Jak dla mnie movement jest zjebany,  jest za wolno, już ten z MW2019 jest dużo bardziej dynamiczny, a do takiego Cold War to nie ma w ogóle startu. 

są inne gry na rynku które maja tego typu rozgrywkę  i nie widzę sensu dodawania do Call of Duty. 
 

Przy MW2 widać ze chcą zgarnąć wszystko i szczerze pewnie im się to uda. Najważniejsze żeby kolejne odsłony nie poszły w tym kierunku i niech każdy ma grę dla siebie. 

 


 

 

 

 

Co ma forum do tego? Wyraziłem tak samo swoją opinię jak ludzie z twittera. Piszesz o tym, żeby każdy miał grę dla siebie no i ją znalazłem w tym COD’zie. Przez ten sławetny movement, który Tobie pasuje ja odpuściłem sobie tę serię w multi na jakieś 11-12 lat, dodatkowo BF ledwo zipie( i nie, nie ma innych gier o podobnych elementach na rynku, a na pewno nie na takim poziomie), więc zmniejszone ADHD w nowym CODzie mi bardzo pasuje, nie odbiję się od tej gry jak od kilkunastu poprzednich.

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Co ma forum do tego? Wyraziłem tak samo swoją opinię jak ludzie z twittera. Piszesz o tym, żeby każdy miał grę dla siebie no i ją znalazłem w tym COD’zie. Przez ten sławetny movement, który Tobie pasuje ja odpuściłem sobie tę serię w multi na jakieś 11-12 lat, dodatkowo BF ledwo zipie, więc zmniejszone ADHD w nowym CODzie mi bardzo pasuje, nie odbiję się od tej gry jak od kilkunastu poprzednich.

Ja się w końcu dobrze bawię w multi fps od czasu bf4… może dzieciaki z nadwaga się odbija i będzie fajnie na serwerach
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gra na tradycyjnych trybach 6vs6 daje masę funu, jak to zwykle w codach bywa chociaż w Vanguard jakoś lepiej mi się grało ale ogólnie gra się bardzo przyjemnie, natomiast na tych dużych mapach w trybie Ground war to jest jak dla mnie nieporozumienie i tutaj nie ma nawet startu do podobnej rozgrywki w battlefieldach jako całość, niepotrzebnie próbują robić z tej gry coś czym nigdy nie była, trochę bfa, trochę r6 a najlepiej jest tak jak zawsze w codach, na mniejszych trybach i mniejszych mapach, wtedy gra spisuje się świetnie. 

Odnośnik do komentarza

Ale przecież tutaj run'n'gun można normalnie pykać tyle, że zamiast używania slide cancela jako głównego gimmicka używa się bunnyhopa.

Może graliście samymi assault riflami? Spróbujcie MP5 albo Fenneca. W becie zresztą nie możemy odblokować wszystkich attachmentów przyspieszających aimowanie więc ciężko powiedzieć jak to będzie wyglądało później.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gra na tradycyjnych trybach 6vs6 daje masę funu, jak to zwykle w codach bywa chociaż w Vanguard jakoś lepiej mi się grało ale ogólnie gra się bardzo przyjemnie, natomiast na tych dużych mapach w trybie Ground war to jest jak dla mnie nieporozumienie i tutaj nie ma nawet startu do podobnej rozgrywki w battlefieldach jako całość, niepotrzebnie próbują robić z tej gry coś czym nigdy nie była, trochę bfa, trochę r6 a najlepiej jest tak jak zawsze w codach, na mniejszych trybach i mniejszych mapach, wtedy gra spisuje się świetnie. 

No to dziwne wiele osób chwali ground war w tym mnie się grało wyśmienicie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...