Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

No z dźwiękiem beka, ale pewnie połowa lamentujących na reddicie gra na głośnikach z telewizora albo na defaultowych presetach. Mnie najbardziej rozwaliły obiecanki Acti, że znerfią w końcu aim assist w mw2/wz2.

 

 

Co aim assist sklei sklei żadna siła nie rozklei. Piękny snap na drugiego przeciwnika :kekw:

 

 

 

 

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Rozi napisał:

Dla mnie czytanie Reddita o tych kropkach, to surrealizm, powinno się w drugą stronę narzekać, dziwne community.

 

A skill nie musi oznaczać biegania jak z atakiem padaczki (ten filmik z Twittera co Sprite wrzucił XDDDdDD), Siege jest skillowy, a jest powolny.

 

Ale co Ty porównujesz R6 do CODa? COD zawsze polegał na movemencie, Siege to zupełnie inna para kaloszy. Duża część skilla w CODzie to movement, a nie pozycjonowanie i nasłuchiwanie, od takich rzeczy są inne gry.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kubson napisał:

A jak ten nowy system perków sprawdza się w rozgrywce? Bo tak czytając na sucho to trochę słabo że tak go zmienili 

Niektóre perki, np. Ducha, otrzymujemy w trakcie rundy i to często na koniec.

 

Z drugiej strony nie ma kropek na radarze, ale jak non stop ludzie włączają UAVy, to te kropki są, bo Ducha nie ma wśród perków od początku :reggie:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MaZZeo napisał:

image.thumb.png.9622c21f2318d8613d0f548a46691af3.png

 

Tylko tu w ogóle nie o to chodzi, ta seria to movement i szybka gra, tempo, a nie siedzenie, nasłuchiwanie i pozycjonowanie. Od tego był tryb HC. Też bym się z lekka wkurzył jakby mi nagle w R6 dodali cancel slidey, bunny hopy i quickscopey. COD zawsze był szybki w stylu run n' gun, więc nie ma się co dziwić, że ludziom, którzy grają w CODa dla takiej własnej rozgrywki nie pasuje "urzeczywystnianie". Tak jak pisałem, od tego są inne gry.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, tjery napisał:

 

Tylko tu w ogóle nie o to chodzi, ta seria to movement i szybka gra, tempo, a nie siedzenie, nasłuchiwanie i pozycjonowanie. Od tego był tryb HC. Też bym się z lekka wkurzył jakby mi nagle w R6 dodali cancel slidey, bunny hopy i quickscopey. COD zawsze był szybki w stylu run n' gun, więc nie ma się co dziwić, że ludziom, którzy grają w CODa dla takiej własnej rozgrywki nie pasuje "urzeczywystnianie". Tak jak pisałem, od tego są inne gry.

Po premierze mw w 2019 też było takie pierdololo. Poczekaj na następną część od kogoś innego niż IW.

Odnośnik do komentarza

Na pewno działa ten "myk" z preorderem? Chciałem złożyć, jako sposób płatności wybrałem kartę, ale przy zakupie bankowa aplikacja woła mnie o autoryzację transakcji na 349zł, a średnio mi się widzi zamrażać taką kwotę i bawić się później ze zwrotem. Inna sprawa, że czasami musiałem autoryzować transakcje za 0zł w sklepie Xboxa...

Odnośnik do komentarza

Skakanie  - musza wydluzyc ads po tym, i zwiekszyc recoil z biodra, bo tak to jest parada posiadaczy "pro" padow. W ogole dziwna sprawa, skoro tak bardso chca zeby bylo realistycznie to pozwalaja strzelac przy skakaniu a nie mozna podczas slajdu.

Perki - stary system byl najlepszy, ja do tego dalbym progres perkow tak jak bylo w MW3 o ile pamietam 

Mapy - troche sterylne (galeria), zbit podbite kolorki, nie maja tego czegos co w MW2019

System wieszania sie na krawedziach totalnie nieprzydatny. 

No i oczywiscie sporo mniejszych bledow, ale przeciez to Beta.

Edytowane przez gnom
Odnośnik do komentarza

Sluchajta bo klucz na ps5 miałem teraz zrobiłem preorder na xboxie ale nie widzę możliwości pobrania bety

Edit dobra mam

Porówna się obie wersje na ps5 i xsx . Na xboxie mam elite pada ale znosisz na ps5 fajnie die gra z haptyka No i wbudowany mikrofon w pad robo robotę
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...