Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

Ale mi kurwa siedzi ta gierka :obama: Przez to że postaci są cięższe, a odrzut spory jak na CoDa, to nie ma aż tylu skaczących pajaców, jak np. w Cold War. Nowe tryby i gadżety nawiązujące do Siege :banderas: Póki co rozpierdol, graficznie czyściutko i płynnie, po odgłosach stóp można poznać gdzie jest wróg, a przyjebanie z shotguna to sam miód. No MW 2019 vibes mocne, z tym że chyba ten mi się zaczyna podobać bardziej :lapka:

Odnośnik do komentarza

No niesamowity jest feeling strzelania.

Nie wiem czy to dualsens daje takie efekty czy ta postać ale gra się super.

Te wibracje na trigerrach coś pięknego :kekw:

 

Dźwięk też klasa.

Dobrze że mamy tutaj SKill matchmaking to można sobie pograć na luzie z jankami 

 

 

Odnośnik do komentarza

No fajnie się strzela, wróciły stary dobry MW 2019, jednak trochę inny. Podoba mi się wolniejsze tempo i zachowywanie się broni. Dźwiękowo jest bardzo przyjemne, jednak już sama lokalizacja w moim odczuciu wypada średnio. W trybach DM kilkukrotnie zdarzyło mi się, że leci gość na wprost mnie, ale jednak okazywało się, że biegł z lewej albo prawej. 

 

Trzeba się poważnie zastanowić nad zakupem u Pana Turka. 

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza
Czy u Was również nastąpił całkowity reset statystyk w becie na PS5? Jeszcze wczoraj miałem max 15 lvl, a dziś zaczynam od pierwszego i wszystkie dotychczasowe zdobycze wyzerowane/poblokowane. WTF?!

Równiez tak mam tzn lvl nagle z 1 wskoczył na 15 ale ustawienia broni itp reset. Gra jest genialna nie mogę doczekać się 28.10 . Bf zawód po całej lini zostaje Codzik. Trzeba nadrobić kupke wstydu bo po 28 będzie królował cod
Odnośnik do komentarza

Jakaś dziwna strona, ale tak piszą:
From September 22nd to September 26th, players on PC, Xbox, and PlayStation can all join in on the Beta fun - just be aware that you can only join early if you've pre-ordered the game. During this second weekend play session, players can advance their account level all the way up to level 30. Progression will carry across from the first weekend, so PlayStation players will have a head start when the second weekend rolls around.

https://www.ggrecon.com/guides/mw2-beta-level-cap/

Odnośnik do komentarza

Na Redditcie jęki, że nie widać czerwonych kropek na radarze, kiedy się strzela. Nazywają to ukłonem w stronę casuali :reggie: Nie wiem, grałem w wiele strzelanek sieciowych i to właśnie granie na słuch (jęczą też o zbyt głośne kroki; dla mnie to jest genialne w MWII, bo jestem w stanie po tym zlokalizować wroga) było bardziej 'pro'. Piszą, że będzie kamperstwo itp. Wolę osobiście kampera, niż skaczącego jak pojeb spoceńca.

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Rozi napisał:

Piszą, że będzie kamperstwo itp. Wolę osobiście kampera, niż skaczącego jak pojeb spoceńca.

Przecież bunny hoppy są metą w movemencie w MW 2. Dużo lepsze niż w MW/WZ. Ludzie jeszcze bardziej będą skakać(szczególnie padowcy). Slide cancele znerfione - krótsze, wolniejsze i nie łamią kamery. ADS po SC też wolniejszy.

 

Jutro jazda na pc :banderas: 
Odnośnik do komentarza

Ta, najlepiej żeby wszyscy grzecznie stali, nie skakali, nie kładli się, nie robili slideów, najlepiej żeby w ogóle się nie ruszali, żeby przypadkiem nie trzeba było za dużo celować i samemu się ruszać. I jeszcze TTK na kilka milisekund, żeby czasem ktoś się nie zdążył obrócić jak strzelasz mu w plecy. W Tarkova sobie pograjcie, bo ewidentnie nie wiecie na czym od zawsze polegał gameplay w CODzie.

Odnośnik do komentarza

Jest jeszcze middle ground miedzy realistycznymi shooterami a bieganiem po mapie jak pojebany bezgłowy kurczak. Afery o kropki na radarze nie rozumiem, po to jest audio żeby nasłuchiwać kto gdzie jest. Dobrze pamiętam jak w codach na 360tce z kropkami na radarze w zasadzie pół czasu spędzałem z oczami skierowanymi na niego właśnie i bieganiu po mapie. Po to też jest killstreak UAV, z aktywnych kropkami na radarze staje się on nieopłacalny kiedy praktycznie non stop widzisz przeciwników na mapie.

 

Między innymi ten aspekt sprawił że o wiele bardziej mi wszedł MW2019 niż poprzednie osłony. No ale ja jestem wychowany na CSie, gdzie człowiek starał się nie robić hałasu, a dobre pozycjonowanie na mapie nie było nazywane kampieniem.

 

A co najważniejsze, poza radarem jest jeszcze KOMPAS który właśnie pokazuje przeciwników kiedy strzelają i z którego kierunku. Więc ta informacja jest, ale nie jest podana na tacy więc niektórzy płaczą.

 

 

Zrzut ekranu 2022-09-21 o 17.53.56.png

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie czytanie Reddita o tych kropkach, to surrealizm, powinno się w drugą stronę narzekać, dziwne community.

 

A skill nie musi oznaczać biegania jak z atakiem padaczki (ten filmik z Twittera co Sprite wrzucił XDDDdDD), Siege jest skillowy, a jest powolny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...