Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.10.2022 o 23:32, sprite napisał:

Nie wymaga. Też biorę na steamie.

A steam będzie dzielił walutę z bnet? I czy wz2 będzie na steam?

 

Znalazłem:

Will my CoD points transfer from Battle.net to Steam? 

No, the CoD points will not transfer from Battle.net to Steam because they are client restricted. So, it is better to use all of the CoD points before switching the platform.

 

Wz2 ma być na steam.

Edytowane przez KrwawaRyba
Odnośnik do komentarza

https://www.callofduty.com/blog/2022/10/call-of-duty-modern-warfare-II-campaign-early-access-launch-overview

 

Polski operator

 

Sobieslaw “Gromsko” Kościuszko: A Polish modern-day hussar part of Jednostka Wojskowa 2305, AKA the GROM (Group for Operational Maneuvering Response). Known for his extensive medical training and ability to conduct covert operations, just as the group’s mottos would suggest.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, MaZZeo napisał:

https://www.callofduty.com/blog/2022/10/call-of-duty-modern-warfare-II-campaign-early-access-launch-overview

 

Polski operator

 

Sobieslaw “Gromsko” Kościuszko: A Polish modern-day hussar part of Jednostka Wojskowa 2305, AKA the GROM (Group for Operational Maneuvering Response). Known for his extensive medical training and ability to conduct covert operations, just as the group’s mottos would suggest.

Już bardziej cringowego pseudonimu i imienia oraz nazwiska nie mieli chyba:pawel:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Kogut napisał:

Elo, czy ktoś ma rozkminione czy lepiej kupić na BATTLENET czy STEAM ? Robi to jakąś różnicę w samej rozgrywce? Nie wiem dostępność serwerów cokolwiek? 

Wnioskując po becie to nie ma różnicy bo łączy do tych samych serwerów co Bnet i konsole. Ja biorę na Steam bo tam mam prawie całą swoją bibliotekę i przez lata ta platforma pokazała, że jest najsolidniejsza.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...