Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, krzysiek923 napisał:

A na konsolach nie ma czego takiego jak "streamowanie tekstur w wysokiej rozdzielczości" w opcjach? Bo w najnowszym obecnie Vanguard na PC jest coś takiego.

XD Przecież to jest najgorsza opcja jaką możesz włączyć. Chyba że lubisz grać z packet lossem.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, sprite napisał:

XD Przecież to jest najgorsza opcja jaką możesz włączyć. Chyba że lubisz grać z packet lossem.

What ??? Przeciez bez tego gra wyglada jakby byla odpalona w 3Dfx. Kiedys byly paczki z teksturami a teraz zostaje streaming. Trzeba byc slepym zeby nie widziec jak biedne sa te mapy. Zobaczcie sobie jak oswietlenie wyglada. A mapy w invasion, szczegolnie budynki sa tak gole ze az jestem zaskoczony ze cos takiego wypuscili.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Inwazja niby fajna, ale jak się dłużej pogra to coraz więcej kamperów w budynkach, a mapy do tego trybu o wiele gorzej zaprojektowane niż do GW w MW2019. I nie rozumiem kompletnie umieszczenia drzwi np. do kibli, które prowadzą donikąd, a człowiek się tylko gubi w pomieszczeniu. Natomiast w klasyczne tryby gra się bardzo dobrze i jak dla mnie lepiej niż w poprzednim MW.

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, sprite napisał:

Nie słuchajcie tego trolla. Chłop nie ma pojęcia o czym pisze. Później takie dzbany grają ze streamowaniem tekstur i nawet nie czują, że mają packet losy + narzekają na netcode :kekw:

 

Ale ja też mam włączone streamowanie tekstur i obserwuję czy tracę pakiety, nic nie tracę. Jak masz neta 1Mb to faktycznie nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Wooyek napisał:

Ale ja też mam włączone streamowanie tekstur i obserwuję czy tracę pakiety, nic nie tracę. Jak masz neta 1Mb to faktycznie nie polecam.

No dokładnie, utrata pakietów nie jest bezpośrednio powiązana z tą funkcją. Jeśli połączenie ma tendencję do gubienia pakietów to i tak będzie je gubić.

Odnośnik do komentarza

Trochę pograłem i powiem, że nie jest idealnie ale, to ciągle najlepszy shooter na rynku.  Jeśli dla kogoś MWII idzie za bardzo w stronę realizmu (:yao:) to zapraszam do Vanguarda i radosnego sprintu, środkiem mapy z SMG, po którym i tak kończysz mecz z minimum 40 fragami.

 

Minus to przekombinowane menu a  Gunsmith 2.0 to sztuka dla sztuki, bo ani to praktyczne, ani intuicyjne. Reszta to samo tłuste. Nie ma co słuchać malkontentów. 

Grafika jest super, wszystko jest ostre, wyraźne, kontrast, efekty, broń wygląda jak żywa. Nareszcie nie ma mgiełki z 2019 i burej palety barw.

Nie rozumiem zarzutu odnośnie "czystości" map. MW to nie gra o Europie pogrążonej w wojnie, a raczej wjazd oddziału specjalnego do zajętego przez terrorystów obiektu, ktory w świcie gry, jeszcze kilka godzin wcześniej był po prostu hotelem. Radzę poczekać na mapy ulokowane na Bliskim Wschodzie albo u ruskich, tam będzie syf i pożoga. 

Dźwięk to fenomen. Gwiery brzmią jak muzyka, wszystko jest idealnie zbalansowane i zawsze wiesz skąd biegnie lub skąd strzela Twój przeciwnik. 

 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MYSZa7 napisał:

cinkciarz?


Tak :cool:

 

8 minut temu, Figaro napisał:

no właśnie, jakiś poradnik turasowy by się przydał :szopenhauer:

 

Ale to zadnej filozofii nie ma, zakladasz konto w cinkciarzu, wirtualna karte tam zasilasz w pln, dodajesz karte do tureckiego konta pss i jazda. 195zl wyszlo. Nadal sporo taniej niz zdrapki z eneby

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...