Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

Patafiany z Idiociarni dalej kodu nie wysłali:whyyy: Ostatnie lata zawsze preorderowałem w RTV Euro AGD i zawsze kod otrzymywałem bez pudła, ale w tym roku nie widzieć czemu ten sklep w ogóle nie ma w ofercie MW2 :beksa: Pytanie do tych co kodem już się cieszą. Czy opłaciliście preorder? Może sklepy się w tym roku się wycwaniły i nie dają juz kodów tym co zrobili preorder z odbiorem i płaceniem w sklepie w dniu premiery.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Hubert249 napisał:

Tak. Złóż preorder w sklepie XBOX, dostaniesz early access, po czym go anuluj. Microsoft nie pobiera kasy wcześniej niż 7 dni przed premierą. 

A czy w przypadku Sony jest identycznie, czy od razu w momencie preordera pobierają bilety NBP?

Odnośnik do komentarza

Slabo, nie ma startu do MW 2019, dzwiek jest beznadziejny. Polska lokalizacja tragiczna, nachodzace na siebie napisy. Zmienione perki... jak dla mnie Infinity Ward nie robil tej gierki, tam pierwsze skrzypce gra Treyarch ze swoimi Blackopsowymi pomyslami i "nowinkami". Te killstreaki to wyglada jak zabawki, w ogole nie czuc mocy. Jestem zawiedziony, na pewno nie zamowilbym vault edition

Edytowane przez gnom
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Hubert249 napisał:

Nawet nie żartujcie. Wczoraj na streamie gra wyglądała znakomicie. Może jakiś wczesny build czy coś. 

 

Z tego co mówi Futives movement wydaje się bardziej "clunky" przez brak slide cancela i reload cancela. Animacje przeładowania można cancelować do momentu wypięcia magazynka, później musi przeładować do końca ponoć.

Slide chyba w ogóle jakiś wolniejszy jest albo mi się wydaje

Odnośnik do komentarza

Tez bylem nahajpowany wczoraj. Dzisiaj sprawdzalem specjalnie czy nie pobralem wersji PS4 . Wiadomo, to beta wiec jakis chamski popup czy bledy w postaci wylatujacych w powietrze przeciwnikow po zastrzeleniu sa do wybaczenia. Ale te mapy ktore sa w becie, wygladaja super czysto, a ta chemiczna farma proboje byc miejska strefa wojny, totalnie nieprzemyslana mapa jesli chodzi o klimat. Jeszcze raz napisze, jesli ktos lubi CODy od treyarchu to spodoba mu sie, dla mnie COD to tylko IW, albo SHG. Nawet po mapach widać ze IW jest tu tylko przyklejone do tytulu Modern Warfare. Innowacje Treyaechu sa dla mnie niestrawne, nie maja tego feelingu te gry. Kurde, MW 2019 to na prawde do dzisiaj kawal solidnej gry, jak nie najlepszej odslonie multi COD

 

Co do dzwieku. Duzo ludzi narzekalo na lokalizacje dzwiekuw MW 2019, to posluchacie tutaj :D niedosc ze lokalizacja nie istnieje to w ogole to dzwieki krokow to jak bieganie w skarpetch po dywanie

Edytowane przez gnom
Odnośnik do komentarza

Pooglądałem jeszcze streamy i nie rozumiem zarzutu co do dźwięku. Gra brzmi świetnie, lokalizacja? No sorry ale granie po polsku w takie gry to, zarzynanie klimatu.  Gra jest faktycznie bardziej kolorowa względem MW, ale może akurat taki dobór map. Zobaczymy jak będzie po premierze. 

Odnośnik do komentarza

Z tym dźwiękiem kroków to w ogóle nie ogarniam, bo sporo ostatnich CoDów ma z tym problem, ale przecież były części gdzie ta lokalizacja kroków świetnie działała, od kilku lat nie potrafią tego ogarnąć. 

Chyba, że celowo to robią, bo były CoDy w które można było prawie że grać na słuch i ludzie na słuchawkach mieli mega przewagę. 

 

 

 

Te animacje wszystkie fajne. 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.