Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, że w niczym interesie nie leży podział lobby, ale skoro odpada opcja podziału na normalny TDM z normalnymi skinami vs festiwal dziwolągów, to może by zrobić tak, żeby oni mogli sobie ustawiać skiny jakie chcą i widzieć je na swoim ekranie, a ja mógłbym u siebie ustawić podmianę tych krindżowych na oryginalne, realistyczne, widoczne u mnie. I każdy zadowolony. No bo kurwa, gram w grę w otoczce 2WŚ, a tam biega Snoop Dogg ubrany jak do teledysku, albo jakieś blasterki jak w Halo. xd

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, krzysiek923 napisał:

Wiadomo, że w niczym interesie nie leży podział lobby, ale skoro odpada opcja podziału na normalny TDM z normalnymi skinami vs festiwal dziwolągów, to może by zrobić tak, żeby oni mogli sobie ustawiać skiny jakie chcą i widzieć je na swoim ekranie, a ja mógłbym u siebie ustawić podmianę tych krindżowych na oryginalne, realistyczne, widoczne u mnie. I każdy zadowolony. No bo kurwa, gram w grę w otoczce 2WŚ, a tam biega Snoop Dogg ubrany jak do teledysku, albo jakieś blasterki jak w Halo. xd

Nie wchodzi w grę, bo większość stosowałaby ustawienia, które ułatwiałyby rozgrywkę i wcześniejsze zauważenie przeciwnika.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
W dniu 17.08.2022 o 00:22, Czezare napisał:

Twórcy gry plus wydawca zorientowali się, że lwia część graczy ma w głębokim poważaniu kampanię singlową, więc tym posunięciem chcą ich niejako " zachęcić" a raczej zmusić do jej przejścia...

No nie do końca tak jest, bo lwia część kupuje CoDa wyłącznie dla kampanii. Sam odpaliłem ostatnio singla Vanguard i o dziwo jest dobrze.  Jest grafika, jest klimat i dobry miks tego za co każdy kochał Modern Warfare z poprzednich generacji, czyli stealth wczówka i rozpierdol rodem z Hollywood. 

Kampania Vanguard stoi dwie klasy wyżej od obszczanego singla z Cold War. 

 

  • WTF 3
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Hubert249 napisał:

No nie do końca tak jest, bo lwia część kupuje CoDa wyłącznie dla kampanii.

 

Z tym bardzo, ale to bardzo polemizowałbym. Wydawca i dev maja twarde dane ile osób odpala singiel, ile godzin w niego grają, czy kończą itd. Gdyby było tak jak piszesz nie wprowadziliby tego typu "promocji". Wiadomo...wyprodukowanie kampanii singlowej w grze zawsze kosztuje o wiele więcej, a w przypadku CoD wręcz krocie. Głupio im po prostu, że bardzo wielu graczy olewa singiel, skoro dev włożył w niego multum sił i środków, stąd ta cała akcja. Ja na przestrzeni ostatnich 10-ciu lat chyba bodaj raz odpaliłem i skończyłem singla CoD-a, rzecz jasna na easy. Nie pamiętam nawet jakiego dokładnie. Pamiętam tylko, że ciekawy byłem przeskoku graficznego, bo było to na granicy dwóch generacji konsol. A tak to tylko multi, multi i jeszcze raz multi. Tak jest od lat, a w zasadzie od początku istnienia tej serii. Kupuję ją i gram co roku.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dodam tylko, że wcale nie trzeba robić preordera opłacając go, żeby dostać klucz do bety. Ja robiłem tak co roku, że preorderowałem w RTV Euro AGD bez płacenia, a po becie anululowałem (lub nie) ów preorder. W tym roku wezmę na spółę z kumplem wersję cyfrową, także tego...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.