Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

Robiłem misję w DMZ w której trzeba przejąć stanowisko p-lot. Wszytko pięknie, a kiedy rakieta zestrzeliła samolot zaatakowano mnie:dry: W następnych sześciu próbach nawet nie mogłem podjechać do wyrzutni. W ostatniej próbie dzisiaj jakaś drużyna zrobiła wszystko za mnie na innym końcu mapy. Kiedy jechałem do innej wyrzutni po drodze znalazłem ich zaopatrzenie:ohboy: Zabrałem co się dało i z sercem w gardle oraz na pełnej kurwie udało mi się odlecieć śmigłowcem z mapy.

SI jest zdecydowanie do poprawy, bo mają lepszą celność niż snajperzy w Bośni :reggie:

Odnośnik do komentarza

Dla mnie granie DMZ w obecnym stanie, to szukanie frajdy na siłę. Nie wiem jaki jest sens całego lootowania, skoro i tak jedynie co tutaj wnosisz do strefy to wcześniej przygotowana broń. AI na sterydach, przez co granie solo w ogóle nie ma sensu. Na siłę wrzucili to zdobycie M13 w ten tryb, bo pewnie byłoby jak z Spec Opsem - ludzie pograli tydzień po premierze, żeby wbić achiki i teraz wiatr hula.

 

Dobrze, że normalne multi łatają, ale te problemy, że w czasie grania w party, nie można zmienić klasy (jak nie jesteś liderem), bo gra Cię domyślnie wywala do Warzone, albo nachodzące na siebie napisy np. w wyzwaniach czy dodatkach do broni, w tym cała myśl przewodnia tego kafelkowego interfejsu woła o pomstę do nieba. 3 lata 3000 developerów, a miesiąc po premierze i jakoś się nie śpieszą z tym. Pewnie czekają do 2giego sezonu w lutym 2023, żeby mieć czym się pochwalić :nosacz:

Edytowane przez Metoda
Odnośnik do komentarza

Wczoraj wbilem w dmz mowie moze trafie ekipe z M13, ale nie - wszyscy robia glitch na kase. Trzeba w specjalny sposob podniesc kase upuszczona przez AI i zamiast np 100$ podnosisz 2137000$. Więc wszyscy jezdza od początku opancerzonymi wozami i obkupieni po uszy w buy station :kekw: Prawie udalo sie zrobić ekstrakcje majac na koncie 500.000, bo typ po glitchu upuszczał paczki z kasą po 20.000 :reggie: Także tak, dmz zdecydowanie nie ma sensu w obecnej formie. 

Spoiler

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...