Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

@meffju41 adwokat diabła :reggie:

@Crazy Horse ale zobacz, że ja przecież napisałem to samo, że tylko ta na granicy może wkurwiać, reszta jest ok. Gameplay jest zajebisty o tym prawie nic nie pisałem tylko o otoczce gdy włącza się gierkę, że z telefonu. Przyszło dwóch pracowników Activision i odwróciło kota ogonem :dunno: to jest serio najdziwniejszy temat o gierce w jakim przyszło mi pisać na tym forumku.

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Rozi said:

To jest jedno z najmniej czytelnych i przejrzystych menusów, jakie widziałem w grach. Polecam szczególnie zakładkę z wizytówkami, mega przejrzysta :banderas:

 

To nawet po miesiącu jest katastrofa jeśli chodzi o user friendliness i teza, że idzie się przyzwyczaić no pewnie tak, tak jak można się przyzwyczaić do śmierdzących skarpet.

Odnośnik do komentarza
3 hours ago, Master_Lukas said:

Konsolowcom polecam wyłączyć cross i nie ma już żadnych skaczących baletnic robiących 360 przed strzałem. Bez tych myszek i arcade'owego stylu grania, to zupełnie inna rozgrywka. Najwięcej i najmocniej, jak widzę, narzekają pecetowcy, no cóż, nie chcieliście grać na konsoli, to teraz cierpcie :)

 

I potem szukanie każdego meczu po 2-3 minuty :(

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Master_Lukas napisał:

Konsolowcom polecam wyłączyć cross i nie ma już żadnych skaczących baletnic robiących 360 przed strzałem. Bez tych myszek i arcade'owego stylu grania, to zupełnie inna rozgrywka.

Coś ci się pojebało chyba z tym, że pecetowcy to arcade'owe granie w porównaniu z konsolowcami xd Na czym polega to T A K T Y C Z N E granie w CoD-a na konsoli, którego na PC nie ma?

Odnośnik do komentarza
19 hours ago, Rozi said:

Jak gra jest obcięta z wielu funkcji, które miała poprzedniczka, ma chujowe UI, chujowy matchmaking i inne problemy, to trzeba narzekać i ich jebać.

No dokladnie.

 

Moje odczucia odnosnie np. map to tylko wina moich preferencji, ale mowa ze te menu jest ok? :whyyy:

 

To wyglada jak robione na tableta. Olbrzymie bloki zajmujace 1/3 ekranu i brak widoku listy. Zeby cos zmienic, to musze kliknac w jedno menu, ktore mnie przeniesie do nstepnego a pozniej do nastepnego. Bez jaj.

 

Anyway, nie probuje nikomu odbierac funu z gry. To tylko i wylacznie moja opinia.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, krzysiek923 napisał:

Coś ci się pojebało chyba z tym, że pecetowcy to arcade'owe granie w porównaniu z konsolowcami xd Na czym polega to T A K T Y C Z N E granie w CoD-a na konsoli, którego na PC nie ma?

Po pierwsze to grzeczniej. Po drugie, gdzie napisałem że na konsoli nie jest arcade'owo? Przeczytaj jeszcze raz, to może się dowiesz, że chodziło mi o to, że bez PC-owców gra się dużo przyjemniej, bez tych wszystkich skoczków i 360.

 

Co do wyszukiwania meczów, nie trwa to u mnie dłużej niż 1-2 minuty, pingi na poziomie 30.

Odnośnik do komentarza

Co wy się dalej czepiacie tego matchmakingu? Dla mnie gra jest dobrze zbalansowana, jak się trafi na przeciwną drużynę ze zgranymi ludźmi, to wiadomo, że jest ciężej. Jednak nie miałem nigdy tak, żebym się wkurzał bo ciągle przegrywam(y) i samych kozaków albo pecety dobiera. Gram z włączonym crossem cały czas i jest ok. Jak ktoś  ma wrażenie, że ciągle lami, to raczej nie jest to wina matchmakingu. Nawet taki niedzielny gracz w strzelanki jakim jest nrgeek w swojej recenzji zaznaczył, że MW robi wszystko, żebyś się poczuł, że idzie Ci zajebiście dobrze.

Większym problemem jest dla mnie start rundy z proporcją np 6vs4, bo czasami minie już pół rozgrywki zanim dobierze graczy i wtedy wygrana nie cieszy, a przegrana wkurwia jeszcze bardziej. 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

no chyba co niektórzy to wymyślili. jak już wspominałem, jestem raczej casualowym graczem w strzelanki multi, więc jak przy każdej sesji zdarza mi się chociaż raz być pierwszym w rankingu, używać kilka razy nagrody za killstreak x6 i x8 to nie widzę powodu, żeby miał narzekać na matchmaking. no chyba, że kogoś dupa piecze po jednej czy dwóch gorszych rundach, wtedy powinien odłożyć grę, bo tego sie nie uniknie. albo chociaż poeksperymentować z innymi giwerami, stylem gry itd. I takich opinii jak moja jest cała masa, więc może po prostu nie każdemu dobrze idzie w takie gry i powinien je odstawić, zamiast płakać, że gra chujowa, bo mi kiepsko idzie XD mi kiepsko idzie w soulslike'i dlatego w nie nie gram i tyle

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Master_Lukas napisał:

Po pierwsze to grzeczniej. Po drugie, gdzie napisałem że na konsoli nie jest arcade'owo? Przeczytaj jeszcze raz, to może się dowiesz, że chodziło mi o to, że bez PC-owców gra się dużo przyjemniej, bez tych wszystkich skoczków i 360.

Niezły efekt placebo ci się wkręcił jeśli myślisz, że szybszy styl gry to głównie gracze na PCtach i wyłączenie crossplaya ci pomaga uniknąć tak grających ludzi.

30 minut temu, Rozi napisał:

Dokładnie brachu, to SBMM sobie wymyśliliśmy sami, żeby przykryć nasz brak S K I L L A, dobry przekaz leci!

Większość ludzi tutaj powinna być wdzięczna SBMM, bez niego dostał byś do lobby ludzi którzy potrafią grać i byś z respa nie wyszedł a tak to chociaż sobie to ratio 1.0 utrzymasz :kaz:

  • Plusik 1
  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza

Kolejny co opuszczał lekcje czytania ze zrozumieniem. Gram od premiery, po kilku dniach wyłączyłem crossplay i od tamtego czasu nie spotkałem się z graczami skaczącymi jak małpy po mapie. Raz na jakiś czas dołączę do lobby znajomych (lider ma włączony crossplay) i od pierwszego meczu czuję się jak na wybiegu dla kangurów. Nigdzie nie napisałem, że nie trafi się jakiś konsolowiec, który ma sensitive max i gra podobnie do PCotwców, ale na pewno takich typów jest dużo mniej i rozgrywka bez crossplaya jest dużo przyjemniejsza. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...