Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj na mapie F1 trafił mi się koksu, który rewelacyjnie grał mając tarczę. Całe szczęście, że miałem termit w wyposażeniu, bo moim zdaniem to jedyna broń przeciwko dobremu tarczownikowi. Udało mi się go trzy razy załatwić termitem, ale często zdarzało się że zanim zdążyłem termitem cisnąć w niego to już byłem martwy po jego rzucie nożem:sapek: Niebywałego skilla miał ten koleś. Osiągnął wynik 25:6. Nieźle:notbad:

Przy okazji mam pytanie. Czasami w wyzwaniu dziennym pojawia się polecenie zabić kogoś 2 razy przy użyciu szału bojowego. Szukałem tego szału w perkach i nie znalazłem. Źle szukałem?

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Wooyek napisał:

Termit na tarczowników? Przecież semteks, lub mina wwiercająca się załatwia sprawę bez najmniejszych problemów. Nagle tarczownik się odsłania i biegnie zesrany w twoim kierunku a wtedy to darmowy frag. 

No właśnie nie bałdzo. Na "zwykłych" tarczowników może to i działa, ale ten koleś potrafił błyskawicznie się odsłonić i celnie rzucić nożem. Ja oprócz termitu nie znalazłem na niego sposobu, a wyjaśnił mnie w bezpośrednim starciu pewnie z 7-8 razy.

O, coś w ten deseń, choć ten kolo na filmiku nie gra nawet w połowie tak dobrze jak tamten. Cholera, może sam spróbuję tak pograć? W sumie bardzo lubię rzucać nożem, który u mnie jest ulubionym ofensywniakiem ;)

 

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Master_Lukas napisał:

Gdzieś na YT lata filmik Myth Buster właśnie z MW2 i używanie tej miny wiercącej różnie działa. Raz się przebija przez tarczę, raz nie. Jak ktoś dobrze ogarnia timing, to jest w stanie rzucić nożem w gościa, który zbiera się do rzucenia semtexu. 

Dokładnie i nie inaczej. Nóż jest szybszy od wszystkiego w tej grze.

Odnośnik do komentarza

Ale ten Messi jest zajebisty. Dzisiaj dopiero zczailem, że mam 4 bronie spersonalizowane, a nie tylko 2 i jest miazga. 

Ftac recon też początkowo ujowy się wydawał strasznie, ale z dodatkami kosi równo. Fajnie się maksuje bronie. Najlepszy cod w historii. Chyba, że dostaje łomot od prosów, ale to 1 na 10 meczy. 

Odnośnik do komentarza

Ok, zrobilem jakies 100h i niestety zaluje wydanej kasy i gierka bedzie czekala na lepsze czasy (oby).

 

Na minus:

 

To moj pierwszy CoD wiec nie wiem jak bylo wczesniej, ale SBMM w normalnej playliscie to dramat. Nie ma mowy o jakims casualowym graniu. Kazdy mecz, to jak bym bral udzial w turnieju. Nie daj boze, jak mi pojdzie cos lepiej i bede mial 2kd, to nastepne gry jakie mnie czekaja to srogie lanie. I tak za kazdym razem. Mega meczace to jest, bo ja sobie chcialem ot tylko postrzelac dla funu :whyyy:

 

Kolejna rzecz to mapy, a raczej ich jakosc i ilosc. Te przejscie graniczne, Shoothouse, czy Tarak to moga zaorac. Podoba mi sie moze tylko jedna czy dwie, pozostale so takie sobie. Czytam o jakims Shipmencie, obejrzalem na YT i raczej nie bede jej fanem. Do tego map jest za malo. Wyglada mi to jak by ci ktorzy zaplacili za gierke dostali krotszy koniec kijka i wieksza uwaga jest w strone FTP.

 

Nastepna rzecz to UI i UX. Temu kto wymyslil te menu, to mu rece powinni uciac zeby juz zadnej linijki kodu nie napisal.

 

O stabilnosci na PC to pewnie bym mogl caly nowy post napisac.

 

Sporym nieporozumieniem jest tez jak bardzo nachalny jest ten ich sklep ze skinami, i tymi gownianymi blueprintami. Do tego stopnia ze to jest pierwsza rzecz jaka widze po zalogowaniu.

 

Battle pass... hmm no moge tylko napisac ze jest. Moglo by go nie byc i bym nawet nie zauwazyl.

 

Dzwiek przestrzenny i kroki w ogole nie maja sensu.

 

Na plus:

 

DMZ jest calkiem fajne, ale brakuje mi jakiejs ciaglosci. Bo w sumie robi sie te misje ale zadnej wymiernej korzysci nie ma. Prawie wszystko przepada i za kazdym razem jak by od nowa trzeba bylo zaczynac. Albo nie daj boze, gierka z crashuje i cyk, slot jest na cooldownie a ty biegaj znowu z RPK. Mimo tego, dobrze sie tam bawilem.

 

Feeling broni jest imo pierwsza klasa. Strzela sie przyjemnie i czuc sile broni. Na poczatku bylem z szokowany ultra szybkim (dla mnie) TTK, ale po czasie sie przyzwyczailem.

 

Emblemy i calling cards. Graficy zrobili swietna robote.

 

Na koniec tylko o ulepszeniach i calym systemie. Z jednej strony spoko, ze gra chce bys sprobowal roznych broni. Tyle ze levelowanie karabinu ktorym nigdy bym nie chcial grac, bez dodatkow to srednio ciekawe. I robic to tylko po to, zeby miec nie wiem, jakis konkretny celownik do innej broni nie jest wg mnie niczym innym, jak tylko systemem, ktory ma mnie zmusic do dluzszego grania. Mnie to tylko frustrowalo. Inna sprawa ze czesto nie warto za bardzo ulepszac broni ze wzgledu na ilosc minusow jakie dostaniemy w pakiecie.

 

Anyway, jak wspomnialem, to moj pierwszy CoD. Nie wiem do konca jak weterani sie zapatruja na sprawy.

 

 

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Ciężko się nie zgodzić z wieloma argumentami powyżej bo ja też chyba bardziej tej gry nienawidzę niż ją lubię. Takie mamy czasy, gierka multiplayer musi wyglądać jak gra na telefon bo tak i już. Też mnie wkurwiają te reklamy piłkarzyków obesranych przed każdym włączeniem właściwej rozgrywki. Tak samo mam wrażenie, że nie ma sensu wieczorami pykać sobie 4 fun bo będę gnieciony jak śmieć przez jakiś skaczących obracających się jak BeyBlade gości, którzy nawet pijani podczas tsunami i trzęsienia ziemi trafią za każdym razem w pojedynczy pixel na ekranie. Walnę staty 4.0 i to jest dla mnie wyrok wieczoru, nie ma sensu już grać albo idziemy spać albo jeszcze sprawdzę co tam na YT nowego bo za chwilę trafię na mecz, że ledwo się odrodzę i już mi na łeb spadnie jakaś rakieta zasrana. Nawet kampania fabularna mnie wymęczyła, to jest dodatek do Warzone za 320 zł, nikt się nie ogląda na tych co wolą klasyczny multiplayer, cała siła robocza skierowana jest w to darmowe gówno dla streamerów.
Już serio mam dosyć tych mapek ale nie dlatego, że źle mi się na nich gra tylko już mnie to nudzi, chociaż mnie znudziły już 2 dni po premierze gry :reggie: myślałem, że tego będzie więcej i częściej ale zapomniałem, że jest Warzone i mogę sobie spadać na szczaw z moimi mapkami do 6v6.

Nie wiem co masz @El Loco Chocko do Taraq i Shoothouse ale tak, mapka na granicy to jest dramat, chociaż miałem tam swoje piękne chwile gdy szedłem powoli między autami i zabijałem gości z sp-r 208 na strzała. Czułem się bardziej jak Terminator niż w grze o Terminatorze gdyby taka była.
No mi to granie wszystkim żeby coś odblokować dodaje do tej gry trochę jakiejkolwiek nowości, niby to jest upierdliwe ale z każdej broni można coś wyciągnąć fajnego i mimo, że najpierw grałem na siłę to później ciężko i smutno pożegnać się z tą wyexpioną pukawą.

Te wszystkie kolorowe bzdury, piłkarzyki i te żetony pitolone to jest durnota do kwadratu, potrzebne to jak piąte koło u wozu. Jedynie fajnie się zabija te gwiazdy futbolu i tyle z tego.
Gra ma wiele błędów ale muszą ogarniać to gówno darmowe dla streamerów więc sobie jeszcze poczekamy, często mam np. 4 żetony uzbierane ale po kilku meczach znikają do 0 i dopiero na drugi dzień wracają te 4 żetony :reggie: mi tak bardzo nie przeszkadza UI ale prawda jest taka, że moja dziewczyna nawet nie wiedziała co ma włączyć na początku żeby wybrać te tryby 6v6. To jest wszystko na uboczu bo najważniejszy jest co? Warzone! To zasrane darmowe gówno dla streamerów :kekw: .

No ale gram bo co zrobisz, nic nie zrobisz

Edytowane przez Krzysztof93
Odnośnik do komentarza

Jak menu może komuś psuć odbiór gry? Jest czytelne to czego jeszcze potrzeba? Ucinać łapy bo słabe menu ktoś zrobił to już w ogóle beczka. Tak samo reklamy, które można pominąć dwoma kliknięciami.. No chyba, że na PC wymaga to znacznie dużego wysiłku..

Shoothouse faktycznie slaby. Mapy ogólnie mniej militarne a pod operacje specjalne. Ale mają swoje miejsca gdzie fajnie idzie toczyć walki.

Na samym końcu i tak najważniejsza rzecz to feeling broni i przyjemność z strzelania. Bez tego nawet najlepsze mapy nie pomogą.

Mnie jedyna rzecz która w huy drażni to wślizgi... 

Ogólnie Panowie więcej luzu i nie szukać minusów na siłę. Świat wtedy staje się piękniejszy. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, meffju41 napisał:

Jak menu może komuś psuć odbiór gry? Jest czytelne to czego jeszcze potrzeba? Ucinać łapy bo słabe menu ktoś zrobił to już w ogóle beczka. Tak samo reklamy, które można pominąć dwoma kliknięciami.

Panowie u góry są zawiedzeni brakiem skoków jak u królika w rui więc narzekają na wszystko:pawel:

Odnośnik do komentarza

@McDrive :dafuq: o czym ty mówisz człowieku, jakie skoki.
Jak się włącza grę to jest 1:1 jak F2P na smartfonie, reklama, kup! zoba jakie fajne kolorowe! kup teraz, odnośnik do sklepiku. Zbieraj żetony odblokuj coś tam żeby odblokować coś tam.
No gra na telefon change my mind.
Walić to ja i tak nic nie kupię więcej bo taka prawda to MW2 w pudełku czy w cyfrze za 350 zł nie będzie jakoś specjalnie zadbane, rzucą stare mapki i gitara siema ALE też nie za wiele tych starych mapek :sonkassie:bo bez przesady z tą dobrocią.

Edytowane przez Krzysztof93
Odnośnik do komentarza

Jakie menu?! Jakie problemy natury filozoficznej!? Za słabe skoki, czy niepotrzebne wślizgi?

Gameplay w multi to najwyższa półka. Ekipy nie rozbija. Technikalia /xsx/ również, mapy bardzo dobre, ta na przejściu granicznym faktycznie słabsza. Póki co mało mapek, al Shoothouse, hotel, czy ambasada - niesamowicie dobre.

 

Pamiętam, jak w black ops 3 bieganie po ścianach niektórym przeszkadzało.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...