Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Od niedawna zacząłem bawić się Call of Duty Armored Warfare. Pytanie do znawców; Kupiłem "premiowy" pistolet maszynowy i aby odblokować magazynek muszę zrobić misję; " w 5 różnych meczach zabij po 3x z biodra, mając wybrane magazynki 50-nabojowe".... i za Chiny nie mogę tego odblokować, grałem tym pistoletem, innymi 50-nabojowymi i nic (po kilka razy dla pewności). Wyjaśni ktoś o co chodzi z tą misją??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, NeoXFighter207 napisał:

Cześć. Od niedawna zacząłem bawić się Call of Duty Armored Warfare. Pytanie do znawców; Kupiłem "premiowy" pistolet maszynowy i aby odblokować magazynek muszę zrobić misję; " w 5 różnych meczach zabij po 3x z biodra, mając wybrane magazynki 50-nabojowe".... i za Chiny nie mogę tego odblokować, grałem tym pistoletem, innymi 50-nabojowymi i nic (po kilka razy dla pewności). Wyjaśni ktoś o co chodzi z tą misją??

Pozdrawiam

Z biodra czyli bez celowania. 

Odnośnik do komentarza

https://www.charlieintel.com/call-of-duty-2023/modern-warfare-3-leak-reveals-first-look-at-classic-maps-257757/
 

Czyli mapy ze starego MW2 z 2009 roku które zremasterowano na potrzeby Al Mazrah w MWII przerabiają na nowo by je sprzedać jako MWIII XDDDDD Ja pierdole granda

 

chyba czas sobie odpuścić regularnie i grać tylko okazyjnie dla relaksu z ziomkami bo inaczej idzie ochujec. To już nie jest gra dla casuali, od jakiegoś czasu to gra skrojona pod streamerow i youtuberow którzy opierdalaja pośrednio absurdalnie drogie bundle, live service która jedzie po bandzie jeśli chodzi o efekt FOMO i wyciąganie pieniędzy 

 

tymbardziej ze ZNOWU skrócili battle Pass i teraz trwa on 48 dni, a nie 60, a szybkość wbijania leveli taka sama jak poprzednio. I dobrze, zero pokusy by go kupować, nic ciekawego nie ma, broń wydropic można w DMZ, a główny operator w BP to jebany ruski śmieć :drakenope:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

BP normalnie trwał 75 dni. Sam się przykleiłem do nowego sezonu, ponieważ Showdown przypomina mi dobre mapy z MW2019. Biegam i skaczę po tych murkach, póki jest w playliście. 

 

Swoją drogą znowu się posrało w lobby, co drugi mecz mam na torze F1 albo w Muzeum. 

A co do Nikto to pełna zgoda, banują typa za komentarz pod adresem LGBT a wrzucają do gry ruskie ścierwo, które co krok rzuca tekstem typu "comrade" i emblematy z cyrylicą. No nie podoba mi się to. 

 

 

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, meffju41 napisał:

I mnie to trochę wku...ło. Gydby miało być to sprzedawane jako dlc to bym kupił, bo gra mi się bardzo fajnie. Gdyby był to kolejny Black Ops, grałbym sobie dalej na spokoju w MW2. A tu wyskoczyli z trójką, po roku. Z mapami i skinami które mogą dodać do dwójki. Niech się pierdolą.

Ta cześć ma zepsute wszystko oprócz szkieletu gry, bo ten ciągle jest bez konkurencyjny. 

Zobaczycie, że trójka będzie zdecydowanie lepsza, bo wrócą do modelu z MW1 i dodadzą od cholery starych dobrych map. 

Czy kupię? Pewnie tak. 

 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Hubert249 napisał:

 

Zobaczycie, że trójka będzie zdecydowanie lepsza, bo wrócą do modelu z MW1 i dodadzą od cholery starych dobrych map. 

 

Chyba cię łeb jebie:facepalm:

To dlc o nazwie mw3 będzie tym samym co teraz, tylko z mapami z mw. Cała reszta się nie zmieni. Myślisz, że oni znowu wrócą do rozgrywki z mw po tym jak dopiero pół roku temu zdecydowali, że to nie będzie jednak dlc tylko "nowa" gra? 

:reggie:

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, McDrive napisał:

Chyba cię łeb jebie:facepalm:

To dlc o nazwie mw3 będzie tym samym co teraz, tylko z mapami z mw. Cała reszta się nie zmieni. Myślisz, że oni znowu wrócą do rozgrywki z mw po tym jak dopiero pół roku temu zdecydowali, że to nie będzie jednak dlc tylko "nowa" gra? 

:reggie:

 Pisze przecież, że gra jest dobra i główną jej bolączką są kiepskie mapki i wszystko związane ze sklepem. 

Strzela się zajebiscie, lepiej niż w 2019, bo nie ma skacząch pajaców. 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bartg napisał:

To też świadczy tylko o graczach, ze jedyne czego chca to ciagle tej samej gry z tymi samymi mapami ogranymi do porzygu :reggie:

Czyli dla mnie, ponieważ multi CoD zacząłem od MW2019. Wszystkie poprzednie przeszedłem wyłącznie w singlu. 

Patrzę na te mapy bez grama sentymentu i widzę jak dobrze są zaprojektowane. Gołym okiem widać, że odpowiadał za nie zupełnie inny team niż teraz. To jest po prostu różnica klas. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.06.2023 o 18:30, Hubert249 napisał:

Czyli dla mnie, ponieważ multi CoD zacząłem od MW2019. Wszystkie poprzednie przeszedłem wyłącznie w singlu. 

Patrzę na te mapy bez grama sentymentu i widzę jak dobrze są zaprojektowane. Gołym okiem widać, że odpowiadał za nie zupełnie inny team niż teraz. To jest po prostu różnica klas. 

Ja multi coda to grałem tylko mw 2019 i teraz mw2. Tak więc większość co wpada to traktuje jako nowość. Teraz wyjdzie MW3 i fajnie, ale wiadome wolałbym aby to wyszło jako dlc pack nawet za te 250zł, niż nowa gierka za 350. Ale cóż, pewnie i tak kupię. 

16 godzin temu, Donatello1991 napisał:

Widziałbym Strike z MW w obecnych Rankedach. 

Ile macie h już?.

Ja mam przeszło 300.

Edytowane przez creatinfreak
Odnośnik do komentarza

No to największy "problem" coda, że gra się w to mimo tysiąca wad i bugów i traktowania graczy jak bankomaty lepiej niż w cokolwiek na rynku. Mimo wszystko dziwie się decyzji wypuszczenia MW3, puściliby duże DLC za 200zł z 10 mapami ze starszych części i do tego nasrali bundli i tak by zarobili worki dolarów.

Odnośnik do komentarza

Tak to właśnie jest, jeśli ktoś chce mieć na konsoli przyjemnego, szybkiego multiplayer fpsa, w którym nie brakuje ludzi do rozgrywki to tylko CoD. W moim przypadku to wygląda tak, że to musi być na dysku, nigdy nie wiadomo kiedy najdzie ochota na meczyk byle co jakiś czas pojawiały się nowe mapki bo mi się wszystko super szybko nudzi. Dzięki temu, że zagrałem jakiś czas temu w XDefiant zrozumiałem w sumie czemu wydałem te 350 zł na CoDa bo ta gierka od Ubi to moim zdaniem drewniana porażka dla najmłodszych i tych, którym w życiu się ostatnio najlepiej nie układa działa to jak wóz z węglem bez polotu i finezji :frog: CoDzik to co innego, te kocie ruchy! te gesty rękami!

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Bartg napisał:

No to największy "problem" coda, że gra się w to mimo tysiąca wad i bugów i traktowania graczy jak bankomaty lepiej niż w cokolwiek na rynku. Mimo wszystko dziwie się decyzji wypuszczenia MW3, puściliby duże DLC za 200zł z 10 mapami ze starszych części i do tego nasrali bundli i tak by zarobili worki dolarów.

Możesz rozwinąć te "bankomaty"? 

Bo poza zakładką Sklep, oraz Wiadomością Dnia, gra w ogóle nie mówi o płatnej kosmetyce. 

Jeśli chcesz to wymienię Ci zaraz 10 gier, które nawet na ekranie ładowania informują o nowościach w sklepiku. 

Osobiście w ogóle nie przeszkadzają mi  płatne paczki. Generalnie mam je w dupie. Nie podoba mi się jedynie ich zawartość, bo za nic nie pasują do klimatu gry. Wszystko ma się świecić i rzucać w oczy.  W MW1 było lepiej, bliżej rzeczywiści. Nie licząc bundli z horrorów w ostatnim sezonie.

 

Jak było napisane 1000 gra nie wymaga od nikogo płacenia za cokolwiek. To wyłącznie kosmetyczne gadżety.  Każdy płatny blueprint ma napisane jak byk jakie dodatki zostały użyte. Można sobie zrobić zdjęcie i w 15 sekund ogarnąć taką samą broń. 

 

Może co poniektórzy się pogubili, więc chciałbym przypomnieć, że w Call of Duty nowe mapy i nowe bronie zawsze są za free. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...