Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

No wyjebało wczoraj serwery na customach na WSOWIE(oficjalny turniej o 1.2 mln dolków) i dopiero chyba teraz ACTI zrozumiało że gierka jest rozjebana. Próbowali przez 1h stawiać serwer i non stop lagi i wypierdalanie z gierki. Dali notkę że przekładają turniej i elo. Ogólnie konkret beka na scenie coda i zamiast naprawiać serwery i netcode(które są najgorsze w historii), to rzucają januszom rat packa xD

 

https://clips.twitch.tv/PopularEnthusiasticHareWoofer-c2F9aZlVLjclCqQK

 

:kekw: 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
7 hours ago, Donatello1991 said:

Co za zjebany matchmaking. Po chuj mnie losuje z noobkami silver w rankedach. Notorycznie wymieszane. Po chuj te awanse i inne platyny i szmaragdy. 

 

Dlatego po jakiś 20 meczach dałem sobie spokój z Rankedami, bo na te 20 meczy jakieś 18 było z typami 20-30 rang wyżej i kończyły się wpierdolem do zera.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Bartg napisał:

 

Dlatego po jakiś 20 meczach dałem sobie spokój z Rankedami, bo na te 20 meczy jakieś 18 było z typami 20-30 rang wyżej i kończyły się wpierdolem do zera.

No i bez teamu już z platyny nie wyjdę. 

Ja z 500 meczów natrzaslalem.

Co zauważyłem to matchmaking też psują sami gracze. W większości przypadków graja jacys znajomi, czy klany gdzie jest różnica między nimi jeśli chodzi o rank. Jeden z klanu platyna, a powiedzmy dwóch silver. 

Wkurwią to, bo jak masz takich w drużynie to ten najbardziej ogarnięty 20+ killi, a ten najmniej ( oczywiście rozumiem, że nie każdy musi być obcykamy konkret w grze, ale właśnie po to są podziały w ranked ) 5-10. Wczoraj koleś u mnie w teamie przykładowo tylko 2 kille xd xd ja  30+ ale i tak porażka bo 4vs3 gdy jeden cyrkuje to bez szans. Pogram for fun i wypad z dysku.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Strasznie beznadziejne jest to menu. Jak ktoś nie grał we wcześniejsze odslony to powodzenia. System progresji też jest z dupy dla mnie. Chcę dany celownik ale żeby go zdobyć to muszę odblokować broń x ale żeby ją odblokować muszę odblokować broń Y. Poyebane. Chyba nie jestem już targetem tych gierek. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Szymek napisał:

Strasznie beznadziejne jest to menu. Jak ktoś nie grał we wcześniejsze odslony to powodzenia. System progresji też jest z dupy dla mnie. Chcę dany celownik ale żeby go zdobyć to muszę odblokować broń x ale żeby ją odblokować muszę odblokować broń Y. Poyebane. Chyba nie jestem już targetem tych gierek. 

Cały ten gunsmith 2.0 jest z pizdy. 

Tam już jest tyle dodatków, że szkoda się w to paprać. Do tego suwaczki i olane po pierwszym sezonie te "rodziny" broni. Bez kitu ja nie wiem co Ci ludzie mają w baniach, żeby tak komplikować coś co działa zajebiscie i każdy był zadowolony.  

Jak w MW 2019 byłem totalnie wkręcony w modyfikowanie pukawek, tak tutaj mam na to wywalone i łykam pro tune z Battle Passa. Większość jest na prawdę super. 

Odnośnik do komentarza

Usunęli w rankedach anulowanie meczu jak ktoś sobie wyjdzie. I dobrze, bo traci człowiek czas, ktoś robi lefta i chuj z meczem. A tak to przegrana drużyna nic nie traci, a wygrana złapie ze 20 punktów. 

 

Poprawił się matchmaking, ale nadal potrafi wylosować z goldami. 

 

Edge robi mega robotę. W sensie, nie czuje, że moje ruchy są ograniczone. Każdy palec ma swoje zadanie i o to chodzi.

Odnośnik do komentarza

Dziś kończy się 3 sezon, pierwszy raz kupiłem karnet bojowy i cóż, przy normalnej grze od czasu do czasu i korzystaniu z żetonów nabite jedynie 67%. Przy takim natłoku gier nie było szans zmusić się do większego grindu.

 

Reasumując jebać te gry usługi :) Złotówki już w to nie wsadzę, ale meczyk raz na jakiś czas odpalę jak najbardziej. Strzela się cały czas miodnie mimo festiwalu różowych skórek.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...