Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, MaZZeo napisał:

Zajebisty musi być ranked z pececiarzami zajebanymi

Czemu? Cod jest obecnie tak zrobiony, że myszka nie ma żadnej przewagi. No chyba, że o czity chodzi. No, ale po około 300 meczach jeszcze nie spotkałem.

Zresztą Rankedy nie są do gry for fun. 

Edytowane przez Donatello1991
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Rozi napisał:

Nie rozumiem narzekań na Black Gold, te noktowizory to jest mega klimat, uwielbiałem takie mapy w MW2019.

No właśnie tutaj leży problem. W 2019 to był osobny tryb, tutaj to jedna mapa. 

W dwa dni mam 20% battlepasa bez użycia tokenów 2xBP. Szybko leci, fajnie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
13 hours ago, Donatello1991 said:

Czemu? Cod jest obecnie tak zrobiony, że myszka nie ma żadnej przewagi. No chyba, że o czity chodzi. No, ale po około 300 meczach jeszcze nie spotkałem.

Zresztą Rankedy nie są do gry for fun. 

 

Oczywiście, ze myszka i klawiatura ma przewagę bo można grać totalne adhd skoki i obroty o 180 stopni w locie, powodzenia grać tak na padzie ;)

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bartg napisał:

 

Oczywiście, ze myszka i klawiatura ma przewagę bo można grać totalne adhd skoki i obroty o 180 stopni w locie, powodzenia grać tak na padzie ;)

Nie wiesz o czym mówisz. Na padzie tak się właśnie gra xd

Nikt kto gra o wynik i chce grać na wysokim poziomie nie wybierze myszy i klawiatury w CoDzie. Aim assist zmniejsza ryzyko błędów przy celowaniu na tyle, że zwyczajnie nie opłaca się grać na czymś co tych asyst nie ma. Do tego dochodzi tzw "snaking" który na padzie znacznie łatwiej opanować niż na klawiaturze.

 

Argumentem za myszą jest możliwość szybkiej zmiany celów z tym, że w CoDzie i tak staramy się doprowadzać do wymian max z 1 przeciwnikiem na raz a celny i szybki flick myszą to nie jest prosta rzecz.

 

 

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Bartg napisał:

 

Oczywiście, ze myszka i klawiatura ma przewagę bo można grać totalne adhd skoki i obroty o 180 stopni w locie, powodzenia grać tak na padzie ;)

To musisz wyjaśnić tych wszystkich 'pro' graczy, którzy grają na PC + pady od Xboxa. 

Sam czasami oglądam kilku jutuberkow, żeby zobaczyć co aktualnie jest na topie w temacie broni. 

Większość wali nuki na padach. 

Odnośnik do komentarza

No to może mi przesiadka na pada nie służy, bo do mw3 na myszce i klawie robilem większe cuda, a moze to starość :sadkek: Chociaż patrzac na listę graczy i później wyniki bardzo często na klawie i myszcze mają ludzie po 50-60 fragów w normalnym tdm, chyba ze wyswietlanie graczy przed meczem oszukuje :notsure:

Z ciekawostek próbowałem na xboxie wyłączyć crossplay i wyskakuje mi co 30s komunikat zaloguj się do konta i nie da się nic włączyć :banderas:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bartg napisał:

No to może mi przesiadka na pada nie służy, bo do mw3 na myszce i klawie robilem większe cuda, a moze to starość :sadkek: Chociaż patrzac na listę graczy i później wyniki bardzo często na klawie i myszcze mają ludzie po 50-60 fragów w normalnym tdm, chyba ze wyswietlanie graczy przed meczem oszukuje :notsure:

Z ciekawostek próbowałem na xboxie wyłączyć crossplay i wyskakuje mi co 30s komunikat zaloguj się do konta i nie da się nic włączyć :banderas:

To żaden wyczyn. Sam mam mecze gdzie trzaskam po 40 fragów i wcale nie ma Shipment. A rekord to chyba 90+ na kontenerach. A jestem taki trochę noob, bo w teamie z MaZZeo ciężko mi wyjść z punktu. Zależy w sumie od lobby i niesławnego SBMM ( który to ponoć mieli poprawić po nowym roku) 

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Bartg napisał:

No to może mi przesiadka na pada nie służy, bo do mw3 na myszce i klawie robilem większe cuda, a moze to starość :sadkek: Chociaż patrzac na listę graczy i później wyniki bardzo często na klawie i myszcze mają ludzie po 50-60 fragów w normalnym tdm, chyba ze wyswietlanie graczy przed meczem oszukuje :notsure:

Z ciekawostek próbowałem na xboxie wyłączyć crossplay i wyskakuje mi co 30s komunikat zaloguj się do konta i nie da się nic włączyć :banderas:

 

Denerwujący jest ten komunikat, ale wybierasz anuluj lub klikasz B i normalnie grasz. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, UberAdi napisał:

Od Golda w góre już się gra z ludźmi którzy potrafią się poruszać zamiast siedzieć w miejscu więc zakładam, że jednak trochę więcej niż promil.

Kolego wrzuciłeś filmik pokazujący jak gra Shotzzy (pro player w Coda dla którego gra w tą gre jest pracą na cały etat) i zakładasz że sporo osób ma taki movement...no prosze cie. Jeszcze na padzie bez łopatek (bo Shotzzy gra na Scufie). Zapomnij.

 

11 godzin temu, Donatello1991 napisał:

Zdziwiłbyś się jak wielu. Noob z publika nie ma co tam szukać.

Zdziwie to sie jak tu jeszcze raz wyczytam te wesołe historyjki o tym jak to auto aim na padzie jest za mocny i dzięki niemu gracze na padach rozwalają tych na myszkach. 

Edytowane przez PIOTR8642
  • beka z typa 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...