Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, McDrive napisał:

Dokładnie. Na meczu w inwazji, gdzie to trwa kilkanaście minut też wbija 3/4 paska niezależnie od wyniku.

Tylko, że rankedy są krótkie, właściwie hardpoint zajmuje najdłużej ale rzadko mi się zdarzały jakieś mega zacięte i wyrównane mecze w tym trybie. Najczęściej jedna drużyna nie ogarnia spawnów i jest jechana cały mecz więc nawet ten tryb zajmuje krócej niż na publicu 6v6 xd

Tutaj filmik w którym gość w meczu trwającym 15 minut zdobywając 74 kille zdobywa właściwie tyle samo tego bp expa co po wygraniu FFA trwającego 5 minut

 

Nie wiem do końca jak to kalkuluje te punkty ale rankedy gra się szybko jeden po drugim i tak jak pisałem wcześniej, często wbijało mi prawie cały jeden token po jednym meczu w którym dobrze nam poszło.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

I ten Premium Battle Pass za 29 dolków, ale kurwa takie gry są maszynkami do mamony, niech mnie chuy.

 

Zawartość wygląda fajnie, wraca Gunfight (mogliby zrobić system turniejowy jak w Cold War), Alejandro :banderas:, w Warzone też dodają sporo ulepszeń.

Odnośnik do komentarza

No ja zatrzymałem się w S2 na 33 levelu i elo. Tutaj natomiast zapowiada się o niebo lepiej. Już sam Gunfight robi robotę.

 

Tutaj info o wszystkim https://www.callofduty.com/blog/2023/04/call-of-duty-modern-warfare-II-warzone-2-0-season-03-multiplayer-maps-battle-pass

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dobre to Pelayo Lighthouse, jest klimat, jest dom przeniesiony prawie żywcem z Estate z oryginalnego MW2, aczkolwiek już w pierwszej rozgrywce spotkałem snajpera leżącego w wodzie gdzieś na obrzeżach mapy :reggie:Zmiany gameplayowe (przede wszystkim osłabienie fleszy) też spoko, ale wygląd ekranu battle passa to jest hit absolutny, wiadomo mała firma zabrakło resourców :kekw: Może jak zapłacisz za premium pasas to będzie miało prawidłowe proporcję?

 

r/ModernWarfareII - Who designed this, they look goofy af. all flattened n' shit

 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, McDrive napisał:

Jak idzie postęp punktów w bp? Ja mam wrażenie, że szybciej niż w s02, ale wolniej niż S01. Nie kupowałem jeszcze i mam pytanie czy na PlayStation jest te dodatkowe 10% postępu po kupnie karnetu?


tez mam dokładnie takie samo wrazenie, jest lepiej troche

 

z tym aspekt ratio na mapie battle passa to pokaz niekompetencji UI designerow - chcieli wjebac zawartość każdego sektora na dole by to wyglądało bardziej w stylu „paskowego” battle passa ale przez to zrobiło się mniej miejsca na mapie wiec po prostu spłaszczyło obrazek i to nieumiejętnie xDDDD kurwa juz bylo w miarę dobrze to musieli spierdolic

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Bartg napisał:

Hurr durr debile ciągle wprowadzają nowe itemy za piniondze, kto to kupuje, gra się cofa :kekw:

 

r/ModernWarfareII - Blackcell at #3 top seller on steam, cdl skins and blueprints are in almost every match. This is why nothing improves, they keep making money without having to change anything for good

Prawda jest taka, że MWII ma monolopol w gatunku luźny,  współczesny shooter. Nie ma żadnej konkurencji. Oczywiście jest CS, Sqaud, R6 itd ale to niestety inny target i inny typ multika. 

Także chcąc, nie chcąc gra się w MW. Jasne gra ma sporo wad, już nie jest tak świeża jak MW2019 i twórcy ostro polecieli w chuja na starcie. Nie zmienia to jednak faktu, że CoD to wciąż pierwsza liga. 

Pograłem trochę na nowych mapach i latarnia jest świetna, niestety Black Gold to najgorsze gówno w całej grze. Mam nadzieję, że zaświecą tam światło w jakimś patchu. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...