Skocz do zawartości

GTA VI


Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Patricko napisał:

 


RDR 2 miał singla do wymaksownaia na koło 180 godzin. Wszystkie zadania, znajdźki, losowe eventy, mini gry, itd. Chyba logiczne, że nie pisałem o samej ścieżce fabularnej, tutaj jak będzie 40h to będzie cudownie.

 

Co Ty tam chciałeś robić 180h? Chyba jakby wypełnili kiedyś tą pustą część mapy. 

Odnośnik do komentarza

średniowiecze :)

Teraz, KrYcHu_89 napisał:

Co Ty tam chciałeś robić 180h? Chyba jakby wypełnili kiedyś tą pustą część mapy. 

przecież napisał, wymaksowanie czyli w chuj głupich niepotrzebnych czynności jak 10h polowania na jakiegoś głupiego białego ptaka dla dzbanka

Odnośnik do komentarza

Co Wy khurwa nie pamiętacie już biegania za zwierzętami do katalogu? Cała reszta była spoko, nawet online można wbić stosunkowo szybko bo są klasy i często robią bonusy do xp, ale te zwierzęta to R* poleciał. Najgorsze, że gierka zawsze jakoś wiedziała czego szukasz. Potrzebujesz aligatora? Nie ma, ale jak leciałeś do Saint Denis to było ich zawsze multum i tak prawie z każdym, no albo ja miałem pecha. Całość zajęła mi około 180 godz. z hakiem wg licznika na konsoli.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, KrYcHu_89 napisał:

Co Ty tam chciałeś robić 180h? Chyba jakby wypełnili kiedyś tą pustą część mapy. 


Ostatnio zabrałem się ponownie za RDR2 i jest tam tona ukrytej zawartości, której pewnie większość graczy nie odkryło. Gdzieś dopiero 20h-30h po zakończeniu epilogu przez przypadek

 

Spoiler

Natrafiłem na dwóch członków gangu, którzy ułożyli sobie życie na nowo. Pojawiły się nowe scenki. Można ich znaleźć tylko w jednym miejscu na mapie i nie ma co do tego żadnych wskazówek. Pearson pracuje teraz w sklepie w Rhodes i odwiedziłem go 3 razy za każdym razem mając inny dialog.


I teraz chce zobaczyć jak w GTA VI Rockstar podnosi ten poziom jeszcze wyżej. Pobicie RDR2 to będzie nie lada wyczyn nawet dla Rockstara. 

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Lukas_AT napisał:


Ostatnio zabrałem się ponownie za RDR2 i jest tam tona ukrytej zawartości, której pewnie większość graczy nie odkryło. Gdzieś dopiero 20h-30h po zakończeniu epilogu przez przypadek

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Natrafiłem na dwóch członków gangu, którzy ułożyli sobie życie na nowo. Pojawiły się nowe scenki. Można ich znaleźć tylko w jednym miejscu na mapie i nie ma co do tego żadnych wskazówek. Pearson pracuje teraz w sklepie w Rhodes i odwiedziłem go 3 razy za każdym razem mając inny dialog.


I teraz chce zobaczyć jak w GTA VI Rockstar podnosi ten poziom jeszcze wyżej. Pobicie RDR2 to będzie nie lada wyczyn nawet dla Rockstara. 

Będzie trzeba odświeżyć RDR2, w sumie nic nie pamietam, co tam się działo:). 

  • beka z typa 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

W GTA V nie podobało mi się wiele rzeczy, ale jedną, która naprawdę popsuła mi frajdę ze przebywania w tym świecie po ukończeniu wątków fabularnych była policja. Kiedyś sobie wymyśliłem, że pobawię się w snajpera i będę strzelał do przechodniów z większej odległości - usadowię się na dachu jakiegoś budynku lub na jednym z licznych wzniesień otaczających miasto i będę obserwował chaos i panikę, które wywołają moje działania. Wyobraźcie sobie, jakie było moje zdziwienie, gdy pod oddaniu pierwsze celnego strzału, policja Los Santos od razu wiedziała, gdzie jestem. Cała frajda i nieprzewidywalność tego świata prysły w kilka sekund. Liczę, że w nowym GTA ten element zostanie mocno poprawiony. 

  • Plusik 2
  • This 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...