Skocz do zawartości

GTA VI


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Pupcio napisał:

R* już nie raz pokazało że potrafią tworzyć fajne kobiece postacie więc można być o to spokojnym raczej. To nie sony 

JokeS aside, Sony też potrafi z kilkoma wyjatkami, Selene, Ellie i Aloszka dają radę. 

 

Ale moja ulubiona to teraz Saga z AW2. 

2 minuty temu, Figaro napisał:

 

zapisane

Mnie się wydaje, że mogą zaskoczyć i gra już skonczona, a premiera w ciągu pół roku, wtedy byłaby prawdziwa megatona. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, jimmyyy8 napisał:

Temat gorący, dobrze :obama:

 

Obsuwa u Rockstara musi być, więc obstawiam Maj 2024 planowo, listopad 2024 realnie.

Fallout 4 to ostatnia duża gra, gdzie ogłosili i prawie za chwilę wydali? Pamiętam, jak myślałem, że to się stanie trendem u Bethesdy xD. 

 

GTA VI to naprawdę jest idealny kandydat na taką zagrywkę, bo imo, gdyby nie ten leak sprzed kilkunastu miesięcy pewnie trailer byłby już dawno. 

Odnośnik do komentarza

nawet jeżeli gra jest gotowa na wczoraj, to nie jest tytuł który hajpuje się pół roku. na wiosnę to może wrzucą tapetę albo 2 screeny xd

 

zanim wyrzuca te wszystkie trailery, gameplaye, playtesty, screeny to... przypominam, że r jako newsa lubi dawać nowa tapetę czy Avatar także :banana: premiera za rok no byłbym mega zaskoczony i szczęśliwy

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Rooofie said:

 

Bardziej Listopad 2025 z opóźnieniem na Q1/Q2 2026.

Premiera pod koniec przyszlego roku. Ale dzis podczas investor call pewnie dostaniemy potwierdzenie, ze dalej oczekuja 8 miliardow przychodu miedzy Kwietniem 2024 a Marcem 2025

Just now, MaZZeo said:

Mam nadzieje ze Rockstar ogłosi premierę na wiosnę 2025 dla dobra forumka

Ja tez ale raczej koniec 2024 :( 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Słupek napisał:

nawet jeżeli gra jest gotowa na wczoraj, to nie jest tytuł który hajpuje się pół roku. na wiosnę to może wrzucą tapetę albo 2 screeny xd

 

zanim wyrzuca te wszystkie trailery, gameplaye, playtesty, screeny to... przypominam, że r jako newsa lubi dawać nowa tapetę czy Avatar także :banana: premiera za rok no byłbym mega zaskoczony i szczęśliwy

GTA to marka, która w sumie nie potrzebuje jakiegoś ogromnego marketingu. Rzucą zapowiedź trailera, poleci w mediach viralem i będą bite rekordy oglądalności zwiastuna gierki.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...